Zrecenzowano: 11 września 2019

Hotel bez zastrzeżeń, na wysokim poziomie, na szczególnie wysokim poziomie zespół animatorów w skladzie: Vippo Koby Mario Garix junior kiko Smith boss salah Alex momo którzy zawsze byli do do dyspozycji gości.

Dziękujemy, Arturmika
Zrecenzowano: 21 marca 2019

To były wspaniałe wakacje ( 2 tygodnie druga połowa Czerwca 2018) . Obsługa hotelu na wysokim poziomie. Pokój zadbany z cudownym widokiem na morze ( bez żadnej dopłaty) , sprzątany codziennie , piękna łazienka. Jedzenie bardzo pyszne - ogromny wybór przepyszne daktyle. Drinki bardzo dobre , barmani, kelnerzy bardzo uprzejmi. Super animatorzy (Bibo,Miro, Nino, Amal, Atef ) . Plaża czysta , leżaki wcześnie rano trzeba sobie zająć, bo potem jest problem. Na terenie hotelu jak i na plaży bezpiecznie. Poza hotelem jest kilka sklepów , do centrum trzeba taxi brać. Z czystym sumieniem polecam ten hotel.

Termin pobytu: czerwiec 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, ewelinac201410
Zrecenzowano: 1 października 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny hotel! Miła obsługa. Czysto w hotelu oraz w pokojach.Ręczniki i pościel wymieniają nabieząco.Bardzo smaczne jedzenie i rozmaite.Syper animatorzy pozdrawiamy wszystkich serdecznie,a szczególnie Mido -nauczył nas grać w byle:)A takrze Pozdrawiamy kelnera Ali Nayla,który dbał o wystrój naszego stolika,napoje...i żeby niczego nam nie brakowało (napiwki mile widziane) Paża i morze czyste, Na basejnie mogło by być więcej leżaków ;) a tak wporządku! Napewno tam niedługo wrócimy. Natalia.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, N o t i k
Zrecenzowano: 12 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miło i super spędziłem w tym hotelu urlop w czerwcu 2018r.Super ludzie i obsługa przede wszystkim animatorzy wolnego czasu Amal Julia Bibo Nino -perfekt miło było Was poznać i uczestniczyć w Waszych zajęciach pozdrawiam przemiłych kelnerów obsługę recepcji kucharzy było smacznie pokojowe było czysto pilota Marka z wycieczki po Tunisie kierowcę Ahmeda za bezpieczną jazdę co nie jest łatwe w Tunezji i wszystkich poznanych tam ludzi za niezapomniane chwile.Polecam Tunezję bo warto Ricardo

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Ryszard C
Zrecenzowano: 21 czerwca 2018

To był wspaniały pobyt dzięki wszystkim pracownikom hotelu, restauracji i barów, zespołowi animatorów, (Amal, Joulia, Miro, Mario), jak również poziomowi jakości hotelu, żywności, fantastycznego basenu i pięknego widoku i plaży. Specjalne podziękowania dla Amal Regai, była bardzo sympatyczna dla moich dzieci. Jest to miejsce warte powrotu

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach od południa jest ciszej” „Apartamenty narożne są jasne i przestronne" „Na wyższych piętrach wentylatory mniej hałasują”
Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, mimo19842018