Zrecenzowano: 1 września 2019

Bardzo przyjemny hotel , animator Daniel NAJLEPSZY !!! Jedzenie bardzo dobre jedyny problem to kolejki w restauracji, ale ogol nie hotel godny polecenia , bardzo fajny , duży basen , plaża ładna, piaszczysta, dużo muszli , Aqua park świetny, Siema Wariat najlepszy !!!

1  Dziękujemy, Paweł B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DGHNP5, General Manager, Hotel Nour Palace Resort & ThalassoOdpowiedź udzielona 6 września 2019

S velkým potěšením jsme si přečetli váš komentář a jsme potěšeni, že jste se s námi skvěle bavili.
Ještě jednou vám děkujeme, že jste se podělili o svůj názor, a těšíme se na setkání s vámi velmi brzy.

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Pokoje - przestronne z ładnym widokiem, czyste, sprzątane codziennie. Plaża - z wygodnym dostępem do morza i dużą ilością leżaków - ilość miejsca wystarczająca. Duży basen - bez problemów z dostępem do leżaków, dużą atrakcją są też zjeżdżalnie. Dużym udogodnieniem hotelu -jest Kidsklub dla dzieci oraz animatorzy z Polski - zawsze miłe, uśmiechnięte i pomocne p. Ola i pl. Julia - bardzo duża pochwała - dziękujemy za zawszą pracę. Jedzenie - myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie, ja polecam ryby, owoce morza, kebab oraz lody. Główna restauracja ma miłą, sprawną i uczynną obsługę - na dużą pochwałę zasługuje zwłaszcza Pan o imieniu Ayoub - który zawsze służył nam dużą pomocą - życzliwy i uśmiechnięty oraz troskliwy - dzięki temu na posiłki były przyjemnością - mimo czasami dość dużego natłoku ludzi - hotel jest dość duży. Bar przy basenie - ma świetnego barmana - Slima, a o czystość i miłą atmosferę dba Makhdar. Nieco słabszą stronę hotelu jest Fitness Klub oraz stół do tenisa stołowego - są - ale sprzęt wymaga już po prostu wymiany. Bardzo aktywni animatorzy oraz dużo animacji, wieczorem MiniDisco oraz Show. Dość fajny Bar z Lobby - codziennie miła muzyczka na żywo.

1  Dziękujemy, ksiplk
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wczoraj wróciłam z urlopu z Rodziną. Było tak cudnie że żal było wracać. Hotel nosi ślady użytkowania ale każdy kto jeździ na wakacje poza Europę, zwłaszcza w kraje afrykańskie powinien sie liczyć z tym że 5* w tamtych rejonach to maks 3-4 *.
Minusem są ogromne kolejki do jedzenia. Kelnerzy i kucharze uwijają się jak w ukropie ale masa ludzi którzy po kilka razy stoją w tych samych kolejkach po dokładkę robi bałagan.
Nie polecam na pewno ryby-każda smakowała tak samo, doprawiona zbyt duża ilością tutejszej przyprawy.
Animatorzy to ogromny plus tego hotelu-Saif, Lilu, Sam, Ninja, Momo. Potrafią rozbawić dzieciaki jak i dorosłych.
Świetny basen i oczywiście bliska odległość do morza i ten kolor-cos pięknego.

1  Dziękujemy, Martab1984
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Hotel piękny,robi niesamowite wrażenie. Cała obsługa hotelu od recepcjonistów,kelnerów do pokojowych bardzo życzliwie nastawiona do gości hotelowych. Wszelkie moje prośby i sugestie były spełniane niemalże natychmiast. Posiłki były smaczne i urozmaicone. Wszystko byłoby cudowne gdyby nie długie kolejki na stołówce.Jednak bardziej doskwierał mi hałas dochodzący z głośników na basenie.Animatorom nie przyszło do głowy,że nie każdy lubi głośną jungle music.Nie każdy wszak musi być miłośnikiem tam-tamów.

2  Dziękujemy, Romuald K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DGHNP5, General Manager, Hotel Nour Palace Resort & ThalassoOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Vážený zákazníku,
Ještě jednou vám děkujeme, že jste se podělili o svůj názor, a těšíme se na setkání s vámi brzy.

Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Bardzo ładna lokalizacja hotelu. Piękny widok z okna na wschodzące słońce. Basen bardzo duży więc nie było problemu z znalezieniem miejsca. Plaża bardzo ładna, wypełniona ładnymi muszelkami oraz turkusowy kolor morza jest dopełnieniem szczęścia. Jedzenie na stołówce dobre, kelnerzy bardzo mile nas obsługiwali szczególnie Anouar :)
Animatorzy przez cały czas zabawili gości od najmłodszych do najstarszych.
Ogólnie polecam pobyt w tym hotelu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Piękne widoki wschodzącego słońca w pokojach od strony morza. Szum fal wpływał bardzo pozytywnie na samopoczucie.
2  Dziękujemy, bartlomiej1976