Hotel całkiem przyjemny, nieco oddalony od centrum, ale dojazd kosztuje jedyne 5 dinarow taksówką.
Pokoje codziennie sprzatane, codziennie świeże ręcznik, pościel także zmieniana co kilka dni.
Jeżeli chodzi o jedzenie to śniadania bardzo słabe, natomiast obiady i kolacje na 5+, każdy znajdzie coś dla siebie.
Obsługa hotelu przyjazna, poza kilkoma wyjątkami.
Pozdrawiam animatorów którzy bardzo angażują się aby umilić czas gościom hotelu.
Minusem obiektu jest płatne wi-fi, brak lodówki w pokoju, słaba klimatyzacja, brak placu zabaw dla dzieci.
Reszta same plusy.

Dziękujemy, bepalka
Zrecenzowano: 12 września 2019

Hotel 4*,pokoje czyste i duże, bar przy basenie A raczej w basenie bardzo fajna sprawa. Plaża zaraz przy hotelu A morze bajka. Kuchnia urozmaicona każdy może znaleźć coś dla siebie. Animatorzy codziennie zabawiaja turystów zarówno na basenie jak i na plaży organizują areobic, grę w piłkę w wodzie itp. Minusem jest Internet A raczej jego brak, Internet jest płatny i dostępny tylko w niektórych miejscach w lobby.

Dziękujemy, Kate S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: THALASSAHOTELS, Responsable commercial, Thalassa MahdiaOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Dear Kate S,

Thank you for your compliments. It is with real pleasure that we receive your fantastic comment about our special Thalassa Mahdia.
We are delighted to read that our distinctive qualities have contributed to the success of your stay.
We will share your opinion with our team who will certainly be encouraged by your remarks.

It's a pleasure to see you again

Thalassa Hotels Management -Tunisia

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

super animacje.animatorzy mili i uprzejmi polecam z calego serca miejsce warte obejrzenia.Simo super animator jeden z najlepszych naprawde polecam pokoje super restaucracja jest w czym wybierac.super

Dziękujemy, nacjonalistka2211

Dear nacjonalistka2211,

It's a pleasure to see you again

Thalassa Hotels Management -Tunisia

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Byliśmy w Mahdi w sierpniu tego roku ,na początku dostaliśmy pokój na parterze (nie polecam,smród wilgoci jest straszny -pokoje zlokalizowane ponizej poziomu basenu a budynek źle zaizolowany dlatego ten przykry zapach) na drugi dzień za opłatą 20euro zmienili nam pokój na taki z widokiem na morze na 3 piętrze i ten już był ok :) w pokoju czysto codziennie sprzątany.
Baseny czyste z cieplutką wodą,ratownik.
Plaża czysta,przyjemny drobny piasek,woda w morzu rano przejrzysta po południu już mniej.
Jedzenie w sumie takie sobie większość potraw z ostrymi papryczkami czyli dzieci nie miały zbyt dużego wyboru jedynie pizza,makaron i kanapki ewentualnie ryż.
Na śniadanie pyszne rogaliki,mleko ,wedlina(masakra), dżemy,omlety, naleśniki,parówki.Ogólnie było w czym wybierać ale nie było to jedzenie urozmaicone.
Kelnerzy ogarniają temat i są bardzo mili.
Drinki słabe ale w sumie smaczne,piwo w miare dobre w porównaniu z hotelami w których bywałam.Wieczorami kolejki do baru bo obsługa to jeden barman.
WIFI hotelowe na tydzień kosztuje 30dinarów(na jedno urządzenie) i działa tylko w lobby i przy mniejszym basenie.Ja na balkonie łapałam wifi z hotelu obok, który miał niezahasłowane.
Na lotnisku po wyladowaniu było stoisko Orange i dawali za darmo kartę sim i na niej było 10min rozmów i 1giga internetu, później mozna było doładować w hotelowym sklepie(ale zeby działał internet to trzeba bylo wpisac *101# i chyba wybrać 1 zeby zamienić środki na koncie na internet).
Samo miasto bieda aż piszczy ale takie "uroki"
Są stragany można coś kupić na miejscu ale strasznie naciągaja trzeba się bardzo targować.
Taksówka do miasta 5dinarow.
Codziennie animacje dla dzieci i mini klub 15-17 można zostawić dziecko i mieć chwilę dla siebie,wieczorami o 20 bajki na duzej scenie a później mini disco pozniej animacje dla dorosłych :)
Ogólnie polecam hotel ,bardzo miło spędzony czas :)

1  Dziękujemy, Katarzyna L
Zrecenzowano: 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam hotel thalassa mahdia. Gdybym mogła wróciłabym tu jeszcze raz. Przepyszne jedzenie dla każdego, piękna roślinność i teren hotelu. Pokoje utrzymane w czystości z widokiem na morze. Duży basen z ciepłą wodą w dodatku cudownie animatorzy przy których nie będziecie się nudzić. Zapewniają atrakcje przez cały dzień. Tańce, animacje w basenie i morzu. Wieczorami dyskoteki razem z nimi i super show time

Dziękujemy, 667wiktoriac
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: THALASSAHOTELS, Responsable commercial, Thalassa MahdiaOdpowiedź udzielona 5 lipca 2019

Dear wiktoriac,

We are delighted that you had a pleasant stay in our hotel Thalassa Mahdia and that you enjoyed all our services. Your comments, shared with all staff and especially the animation team are a real encouragement to continue to provide exceptional service.
The entire team will be delighted to welcome you back to the Thalassa Mahdia hotel.

Thalassa Hotels Management Tunisia