Zrecenzowano: 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel istnieje dzięki grupie Animatorów Speedy, Jako, Simo, Mimo i Mimi. Mamy najpiękniejsze chwilę dzięki tym osobą. Hotel nie robi takiego wrażenia jak grupa animatorów. Wracamy do Polski ale serce zostaje tutaj z grupą wspaniałych ludzi. Wakacje udane w 100% dzięki grupie animatorów. Świetnie prowadzili zajęcia z salsy, wodnego areobik , piłki siatkowej, gimnastyka na plaży, wodna piłka ręczna. Super mini disco co wieczór dla dzieci i wieczorne spektakle. Rewelacja

Dziękujemy, IlonaL85
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: direction t, Responsable relations publiques, Topkapi Beach MahdiaOdpowiedź udzielona 23 lipca 2019

Zrecenzowano: 19 września 2014

Nie polecam hotelu TopKapi Beach, gdyż jego standard nie nadaje się nawet na trzy tunezyjskie gwiazdki. Przede wszystkim kuchnia i pokoje są bardzo brudne, w kuchni wieczorem i w nocy można spotkać karaluchy, które leniwie przechadzają się po brudnych obrusach i czajnikach na kawę. W pokojach tragiczny jest przede wszystkich stan łazienek i WC. Wszystko jest brudne i zapuszczone, tak że trzeba się kąpać w klapkach. W naszym pokoju WC lekko przeciekało i przy otwartych drzwiach można było poczuć ostry fetor mocznika. Generalnie widzieliśmy kilka pokoi i ich standard był taki sam lub gorszy. W pokojach nie ma żadnego sprzętu elektronicznego poza głośną klimatyzacją: ani suszarek do włosów, ani TV, ani lodówek, ręczniki które znajdują się w pokoju też nie są do końca świeże. Potrawy są monotonne i niedobre, zaś jedzenie na stołówce wśród biegających kotów i brudu też nie dodaje apetytu. Opcja all inclusive to fikcja dla osób które liczą na darmowy alkohol, wino podawane jest tylko do kolacji i obiadu w plastikowych kubkach (bo szklanek jest mało), zaś z mocnejsze alkohole kończą się często ok. 20-21, mimo że obsługa nie chętne wydaje więcej niż dwie porcje w kubkach 0,2 ml na jedną osobę. Coctail baru o którym piszą na stronie hotelu nikt na oczy nie widział. WiFi dostępne tylko przy recepcji. Wieczory w hotelu często są bardzo nudne, nic się nie dzieje, bo nie ma dodatkowych atrakcji. Wszystkie te rzeczy mogę udowodnić (mam zdjęcia). Plusy hotelu to przede wszystkim duży i czysty basen oraz bezpośredni dostęp do plaży i morza.

Termin pobytu: wrzesień 2014
2  Dziękujemy, wasp2014
Zrecenzowano: 14 czerwca 2013

Hotel zasługujący na dwie gwiazdki.Kuchnia bardzo skromna , po najniższych kosztach, restauracja naprawdę brudna ( obrusy masakra,filizanki i kieliszki brudne).
Z chwilą przyjazdu większej ilości turystów restauracja staje sie niewydolna.
Hałaśliwa "muzyka" przy basenie uniemożliwiajaca odpoczynek, animatorzy staraja się zabawiać gości jak potrafią i z całą sympatią wychodzi to bardzo marnie , chłopcy nie mają oprócz chęci przygotowania. Z całą sympatią puszczanie muzyki coraz głośniej nie zagłuszy braku fachowosci.Pokoje codziennie sprzatane, pościel i ręczniki wymieniane były codziennie.Plaża szeroka, dostateczna ilość leżaków i parasoli, dostep do morza- przekop w wodorostach wykonany przez obsługę. Basen czysty.W hotelu brak suszarek w łazienkach, wyposażenie hotelu bardzo wysłużone.

Wskazówka dotycząca pokoi: pokój 138 przepiękny widok na morze, dość mało dochodzi dzwięków z hałasliwych animacji
Termin pobytu: czerwiec 2013
3  Dziękujemy, fiwona
Zrecenzowano: 20 lipca 2012

Hotel b.ładny,obsługa miła,pokoje ok,basen ładny,czysty,codzienne animacje dla dzieci i dorosłych,jedzenie b.smaczne z wersją all inclusive,polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: polecam pokój 130 widok na morze.
Termin pobytu: lipiec 2012
2  Dziękujemy, malgorzata g
Zrecenzowano: 9 lipca 2012

Polecam wszystkim pobyt w tym miejscu. Przebywałem w TopKapi Beach w dniach 4-11 lipca 2012 r. Świetne miejsce, wyjątkowa obsługa, fantastyczne jedzenie. Bardzo dobry dostęp do plaży, duży i zadbany w porównaniu z innymi hotelami basen, mnóstwo świetnie przygotowanych animacji. Bardzo czysto, uprzejmie i na wysokim poziomie. Polecam wszystkim bardzo gorąco.

Wskazówka dotycząca pokoi: pokój nr 203 od strony południowej . Przestronny i czysty, a najważniejsze, że ze sprawną klimatyzacją!
Termin pobytu: lipiec 2012
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi