Zrecenzowano: 30 maja 2019

Nasz majowy pobyt w hotelu Zita Beach był rewelacyjny! Wspaniały obiekt, położony na terenie pięknego i zadbanego ogrodu. Pokoje przestronne i czyste. 3 baseny z krystalicznie czystą wodą. Hotel położony jest przy samej plaży, która była codziennie sprzątana. Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone. Cała obsługa super! od animatorów, kelnerów, kucharzy, ochroniarzy na barmanach kończąc. Zdecydowanie polecamy ten hotel, bo pobyt w nim to czysta przyjemność i z całą pewnością tam powrócimy.
Okolica oceniamy na "4", bo jest biednie i nie ma gdzie wyjść.
Karina i Jacek

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Karina_i_Jacek
Zrecenzowano: 26 maja 2019

Ładny duży i czysty hotel nad samym morzem. Przemiła obsługa hotelu. Po przyjeździe w pokoju czekała kolacja a przy meldowaniu się w hotelu podano nam zimną wodę oraz drinki.Wspaniali i przemili Animatorzy Karmelka:) Dali, Samantha, Momo, Coco Sam i inni.
Gorąco polecam.

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, Ewggw
Zrecenzowano: 26 grudnia 2018

W hotelu Zita spędziliśmy 2 tygodnie we wrześniu i nigdy więcej tam nie wrócimy.Zdziwiona jestem tak dobrymi opiniami.Nie należę do osób szukających luksusu,ale ten pobyt to porażka.Wyżywienie okropne bez smaku ale to moja ocena.Kelnerzy tylko interesują się Francuzami i trochę Niemcami.Niejednokrotnie musiałam na polecenie kelnera opuścić stolik bo to miejsce trzymał dla Niemca lub Francuza, a my intruzi usiedliśmy wg. wskazanego przez kelnera do innego stolika. Taka sytuacja była bardzo często. Moja interwencja u menadżera nic nie dała.Pani rezydentka niekompetentna wprowadzała w błąd wczasowiczów.Personel sprzątający grzeczny .Jedyną zaletą pobytu był dobrze położony pokój.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Maria Z
Zrecenzowano: 2 listopada 2018

Dwója dla dyrektora hotelu i części personelu w zewnętrznej restauracji. Po przyjeździe w naszym pokoju bardzo słabo działała klimatyzacja, do tego stopnia, że jedną z nocy spędziliśmy na leżakach przy basenie, bo po prostu nie dało się wytrzymać. Mimo próśb rezydentki pokój zmieniono nam po kilku dniach (z 7 dniowego pobytu) tłumacząc się obłożeniem hotelu. Kłamstwo, bo dwa pokoje obok naszego były puste. Dyrektor hotelu bardzo niegrzeczny i arogancki. Twierdził, że klimatyzacja musi działać bo jest centralna. Wypożyczyliśmy lodówkę, za którą zapłaciliśmy, a przy zmianie pokoju ostentacyjnie sprawdzał, czy aby na pewno. Rachunek nie wystarczył, dzwonił przy nas do personelu i sprawdzał w komputerze, Żenada i zero kultury. Lodówka i tak nie działała. Zaczęła chłodzić dopiero po trzech dniach, kiedy dostaliśmy dodatkową kartę hotelową włączającą prąd (z racji niedziałającej klimatyzacji. Jakby to miało pomóc...). Niemal nikt z personelu nie zna angielskiego. Raczej francuski i rosyjski. Bardzo niemiła sytuacja w restauracji zewnętrznej. Koleżanka chcąc zarezerwować stolik (jak wiele innych osób) zostawiła na nim telefon komórkowy, który zniknął w ciągu 30 sekund, kiedy odwróciłyśmy się w stronę basenu. Złośliwe postępowanie pseudo kierowniczki (mała czarna). Personel widział, że szukamy telefonu i doskonale wiedział czyj on jest. Mimo tego brak reakcji. Dopiero kiedy zaczęłam dzwonić ze swojej komórki nagle się znalazł. Głupie tłumaczenie, że to "ochrona" przed innymi gośćmi z innych państw. Kłamstwo, moim zdaniem złośliwa próba kradzieży. Bar przy basenie to nieporozumienie. Tylko piwo w plastiku. Przegięciem jak na tak duży hotel był też tylko jeden bar czynny wieczorami. Kolejki kilometrowe. W lobby duchota niemiłosierna, zresztą w barze to samo. Zero szacunku dla pracowników tyrających w tym upale. Na stołówce wewnętrznej brak klimatyzacji, co było bardzo uciążliwe. W takich temperaturach nie da się komfortowo spożyć posiłku.Często brakowało sera, pomidorów czy filiżanek do kawy. Kawa ohydna, nie chcę wiedzieć z czego zrobiona. Lepiej wziąć swoją. Przekąski w postaci pizzy i racuchów całkiem smaczne, ale tylko w restauracji koło stołówki. Ciągłe kolejki. W pokoju na dole, do którego nas przeniesiono zaczęły pojawiać się mrówki mimo, że nie mieliśmy nic dojedzenia. Na szczęście zaraz wyjechaliśmy. W hotelu parę sklepików, średnio zaopatrzonych. Nie wiem jak poza hotelem, bo obawiałam się wychodzić. Polecam wycieczki zorganizowane. Fajna objazdówka po Jerbie. Uwaga na ceny zdjęć robionych przez hotelowego fotografa. A teraz plusy: baseny czyste, piękny widok na morze, nocą wspaniale oświetlone. Muzyka wieczorami piękna, w ciągu dnia bardziej rozrywkowa, ale ok. Animatorzy REWELACJA. Starają się jak mogą, cały dzień coś organizują, tańce, ćwiczenia, konkursy, a wieczorami różnego rodzaju pokazy. Naprawdę są wspaniali. Nie wiem skąd czerpią tyle siły, bo dzień w dzień są do dyspozycji gości i to w bardzo aktywnej formie. Polecam płatne spa. Super masaż czekoladowy, tylko lepiej założyć jakiś stary kostium, bo zostają plamy. Duża przestrzeń, palmy wrośnięte w balkony, sporo zieleni, balkony w pokojach, dudek skubiący trawkę, wszystko daje pozytywną atmosferę. Mało Rosjan,a ci którzy byli raczej cisi i kulturalni, bardzo pozytywni ludzie. Pokoje przestronne, sprzątane na 4, czasem jakieś włosy (nie moje) zostawały na podłodze, ale generalnie bardzo przyzwoicie. Pokoje w niedużych, kameralnych budynkach lub bungalowach. Całkiem fajna plaża, leżaki za opłatą, ale plaża tak blisko basenów, że wystarczy raz na jakiś czas się przejść i zamoczyć. Chyba, że ktoś lubi leżeć tylko na plaży... Generalnie polecam, chociaż raczej tam nie wrócę ze względu na niemiłe przeżycia i szarpaninę nerwów z dyrektorem. Ocena głównie odnosi się do zarządzających, nie do personelu.

Termin pobytu: czerwiec 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, agatakai
Zrecenzowano: 22 października 2018

Dzień dobry !!! kradną jak wyjdziesz na basen lub plażę w godz. 14-17 . Zgłoszenie na policje nic nie dało , przyjechali popatrzyli podziękowali za zgłoszenie i do widzenia.W pokoju smród szamba , na plaży to samo szambo które pompują rurą w morze.Algi i trawa morska nie sprzątana od miesiąca smród.Jedzenie powtarzające się przez kilka dni odgrzewane. Obsługa miła jak dostaje 1$. Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, darkopony