Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Hotel dla rodzin z dziećmi i nie tylko hotel znajduje sie w pięknym pakmowym ogrodzie i blisko plaży . jedzenie bardzo pyszne do wyboru pare rodzjów mięs i codzienie samozony tunczyk lub inne ryby wino do obiadu i kolacji bez ograniczen nalewa sie z beczek sa tez są lody co zadko spotykane .Sangho Club to włsciwie turystyczna wioska w której panuje fajna atmosfera za wyjątkiem rosjan którzy troche psują atmosfera\ę hotelu no i animacje raczej dla młodszego pokolenia ale ogónie hotel godny polecenia

Dziękujemy, Bernard K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Resa S, Responsable réception, Sangho Club ZarzisOdpowiedź udzielona 27 czerwca 2019

Drogi Kliencie,
Dziękujemy za komentarz. Nie wahaj się porozmawiać o naszym hotelu w swoim otoczeniu.
Z niecierpliwością czekamy na Ciebie ponownie.
Dziękuję.
Ridha Belhiba

Zrecenzowano: 28 maja 2019

lubie plywac -tak na wstepie
plaza b. ladna , duza,piaszczysta
mankamentem sa glony wyrzucone podczas przyplywu-śmierdzą, usuwane raz na mój pobyt
woda w morzu czysciutka,dno piaszczyste, mozna plywac do woli, bez glonow
wyzywienie dobre,zakwaterowanie dobre, czysto
najlepsze to przepiękny b. duzy ogród, z ogromna iloscia pieknych krzewow, palm itp.
woda butelkowa przy basenie , w recepcji-wielki plus

Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, plazowic
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Resa S, Responsable réception, Sangho Club ZarzisOdpowiedź udzielona 31 maja 2019

Dear Guest,

We would like to thank you for your comment on TripAdvisor.
We are pleased that you enjoyed your stay with us and hope to welcome you again soon.

Do not hesitate to tell your relatives about Sangho Club Zarzis

dziękuję !

Best regards,

Ridha Belhiba

Zrecenzowano: 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Piekne spokojne miejsce z przemiłą obsługą. Hotel skromny ale czysty. Piękny o gród rozległy teren. Jedzenie smaczne i urozmaicone. Hotel polecam dla osób lubiących spokój i ciszę. Pokoje są tak rozmieszczone, że nie graniczą z sąsiadami. Ma się wrażenie prywatności, tak jak w domu. Plaża duża piaszczysta, można leżeć pod palmami. Niedrogi transport taksówką do centrum Zarzis. Można wynająć taksówkę na całodzienną wycieczkę po wyspie. Kierowca zawiezie do wszystkich atrakcji. Cena dużo niższa od wycieczek z biurem podróży. Jedyny minus to brak lodówki w pokoju. W opcji all butelkowana woda mineralna również gazowana

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, KSAWIK
Zrecenzowano: 10 maja 2019

Lecąc na wakacje do samego końca miałam wątpliwości czy wybrałam dobry hotel - sugerując się opiniami innych ludzi chwilami byłam przerażona.
Na miejscu okazało się, że hotel jest prześliczny składa się z dużej ilości małych bungalowów usytuowanych na terenie całego ogrody (swoją drogą przepięknego). Każdy może poczuć się intymnie z powodu pokoi które nie są ze sobą w żaden sposób powiązane każdy ma do swojej dyspozycji mały domek z łazienką.
Całość bardzo dobrze wpisuje się w ogólną architekturę Tunezji co uważam za duży plus (nowoczesny wielki hotel wyglądałby śmiesznie). Owszem hotel ma swoje lata ale w niczym to nie przeszkadza, jest czysto pokoje są codziennie sprzątane podobnie jak część wspólna, stołówka oraz basen i plaża (widać, że osoby sprzątające się starają). Jedzenie jest na prawdę dobre niektóre rzeczy się powtarzają ale tak jest w każdym hotelu. Na śniadanie zawsze są jajka pod każdą postacią, sery (w tym również biały słodki), naleśniki, wędliny, rogaliki. Na obiad i kolacje zawsze jest parę rodzai mięs, ryb, makarony, pizza, ziemniaki, ryż, kuskus jak również dania wegetariańskie i duży wybór sałatek. Będąc tam tydzień dwa razy trafiłam na burgery, tortille i inne rzeczy na bieżąco przygotowywane na grillu. Na prawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Do obiadu i kolacji zawsze podawane jest różowe i czerwone wino. W barach dobre alkohole, nie marnują na prawdę czuć alkohol w drinku. Jedyne do czego mogę się przyczepić to brak smacznych soków (pyszny sok ze świeżych pomarańczy można sobie kupić za 6 dinarów na śniadaniu) oraz mały wybór owoców (jednak codziennie była sałatka owocowa lub truskawki i pomarańcze - pewnie nie jest sezon na owoce). Raz trafiłam nawet na bardzo dobre lody co jest rzadkością.
Absolutnie nie zgodzę się, że na stołówce trwa walka o jedzenie, wszystko jest donoszone na bieżąco tak samo sztućce oraz talerze - nie zdarzyło mi się aby ich nie było. Kelnerzy na prawdę się starają i warto dawać im co jakiś czas jakiegoś dolara (widać, że są biedni). Animacje raz są lepsze raz gorsze w ciągu tygodnia byłam na nich dwa razy raz mnie nie bawiły a innym razem były na prawdę super. Animatorzy są bardzo mili i bardzo się starają aby umilić wypoczynek turystom. W hotelu jest bardzo dużo francuzów a jak wyjeżdżałam to przyjechała fala turystów z Rosji jednak nie widziałam dziwnych sytuacji raczej każdy potrafi się zachować. Dzięki bardzo dużej plaży nie ma tłoku.
W hotelu przebywałam pomiędzy 2 a 9 maja. Było na prawdę gorąco (raz padał deszcz ale dosłownie 5 minut i znów było ciepło), wieczory są chłodne więc radzę zabierać długie spodnie i jakieś bluzy. Woda do kąpieli w morzu jest jeszcze troszkę za chłodna jednak wytrwali na pewno dadzą radę. Ja zamoczyłam się jedynie do pasa. Woda w basenie jest okej do kąpieli również w maju.
Na prawdę polecam pobyt w tym hotelu sama chętnie do niego wrócę.

Wskazówka dotycząca pokoi: każdy domek wygląda tak samo
Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, amstec
Zrecenzowano: 29 września 2018 z urządzeń przenośnych

Niestety nie tego sie spodziewalismy. Recenzje przedstawiam z punktu widzenia wyjazdu rodzinnego z dziecmi. Zaczne od plusow gdyz jest ich zdecydowanie mniej. Wszedzie jest dosyc czysto, basen jest ladny, obsluga w wiekszosci jest mila, ladna plaza przy basenie, czasami ciekawe dodatki do kolacji jak burgery czy wypiekane placki. Minusy: zaczne od gastronomii - przede wszystkim notoryczny, codzienny brak sztućców i talerzy. Ludzie gimnastykuja sie aby zasuzyc na noz z widelcem, wystarczy ze beda 5 min po otwarciu restauracji. Odnosnie godzin otwarcia czesto zdarzają się obsunięcia. W ofercie biur podrozy jest cos jak snack bar- w rzeczywistosci nikt o nim nie slyszal, wiec pomiedzy posilkami nie ma specjalnie co jesc. Kolejki po posilki są często kosmiczne, stanie w kolejkach po 20 min...czytalem o tym przed wyjazdem machnalem reka, uwierzcie ze jak sie tam jest to juz nie jest to tak wesole. Co do oferty all inclusive z baru - jezeli nie jest sie z Rosji i kladzie kazdemu na barze po 10-20 euro dziennie jest sie traktowanym jak zero. Picie w naparstkach, whisky rozcienczana woda, cola tak samo. Dajesz kase? Super, dostaniesz dzis wiecej, ale jutro znowu pokazuja Ci ze dzis nie zaplaciles i zaczynasz od naparstka. Kolejny temat: mrowki. Dostalismy bungalowa gdzie roilo sie od nich, problem w tym ze to mrowki afrykanskie, na 2-3cm, w nocy lazily po nas, gryzly. Chwala udalo sie wymienic pokoj, mrowek bylo mniej, czekalismy ok 3 dni-koszmar -przypominam bylismy z malymi dziecmi. Inny temat: poziom angielskiego w hotelu bliski zeru, tylko rosyjski i francuski - zalatwic cokolwiek nawet prostego to niezle kalambury. Animacje, zabawy dla dzieci-tylko w tych jezykach, o godzinach jak dzieci juz spia. Pokoje same w sobie czyste ale dobite, pourywane zaczepy na reczniki, rdza, oderwane muszle, wiszace sitka prysznicowe, ogolnie bardzo slabo. W pokojach oprocz lozka nic - brak lodowki, zagrzybiona na maxa klima. Obok hotelu oczyszczalnia, nie jestem wrazliwy ale smród tak wielki, jakby zostawic tone kurczaka na sloncu, nie do wyrobienia. Personel sprzatajacy jak i recepcja czy ogrodnicy mili, tylko ciezko to wykorzystac jak nie znaja angielskiego. Poza hotelem jakby wybuchla bomba- 3 sklepy na krzyz i dluuugo nic wiecej

Termin pobytu: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, dlugilonger