Mimo kilku incydentów, zalanie pokoju po ulewie (od ręki dostaliśmy nowy), dwie noce oczekiwania dla łóżeczka dla dziecka, pobyt uznaję za bardzo udany, smaczne jedzenie, pokoje codziennie sprzątane, świetny aquapark, blisko plaża, zawsze były wolne leżaki.

Wskazówka dotycząca pokoi: Jak najbliżej aquarku
Dziękujemy, obi630
Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt można uznać za udany aczkolwiek pogoda no niestety jak na Afrykę przytrafiła się nam dość deszczowa z 8 dni 3 dni padało. Hotel dość czysty jak na realia Tunezji pokoje klimatyzowane codziennie sprzątane z wymianą ręczników. Nowo wybudowany aquapark no niestety ale duże zjeżdżalnie od 10lat (troszkę przesadzone).
Co do restauracji jedzenie przepyszne każdy znajdzie coś dla siebie, śniadanie obiad i kolacja w formie bufetu gdzie non stop na bieżąco kucharze przygotowują smakołyki. Co do plaży piaszczysta mogła by być sprząta z zalegajacych plastików na plaży jest ochrona 24h. Basen zaraz przy plaży wraz z bufetem gdzie wcześnie trzeba sobie rezerwować leżak bo o 9 nie ma miejsca. Obrzeża hotelu to już katastrofa..... ale tak chyba jest w całej Tunezji syf, syf i jeszcze raz syf.

Dziękujemy, wojciechw828
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Bardzo dobra lokalizacja przy samej plaży. Bardzo smaczne jedzenie. Fajny aquapark. jedyną wadą były trawy wyrzucane przez morze, przez 2 dni nie można było korzystać z morskich kąpieli. Pokoje troszkę wiekowe, ale codziennie sprzątane, klima działała bez zastrzeżeń. Wifi dostępne nawet na plaży.

1  Dziękujemy, Dariusz N
Zrecenzowano: 19 maja 2019

Byliśmy z żoną w maju 2019 w tym hotelu.Największym atutem jest położenie bezpośrednio przy pięknej plaży.Jedzenie w porządku,choć nie wszystko nam smakowało,ale jest w czym wybierać.Niestety w maju pogoda zmienna,upały i deszcze,a woda w morzu i w basenach jeszcze chłodna,ale to nie wina hotelu..

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, alfa1712
Zrecenzowano: 27 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam hotel zupełnie szczerze. Właściwie nic nie mogę zarzucić - jedzenie smaczne, blisko plaży, przestrzeń, brak tłumów i nowiutki Aquapark!! W hotelu bardzo dużo Francuzów i animacji dla nich, ale nie stanowi to problemu. Wszyscy mili i przyjaźni.

Termin pobytu: lipiec 2018
4  Dziękujemy, Sylwia B