Zrecenzowano: 7 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz odwiedziłem Tunezja i wybór padł na Solarie. Po wejściu pierwsza osoba która nas przywitała to Moez portier, mega sympatyczny i cały pobyt był pomocny. Zaraz obok Samir i jego quady, polecam warto się wybrać. Karim to najlepszy animator, natomiast barman to "SIEMA" Imienia nie pamiętam, ale jest w lobby bar Arena. Hotel generalnie polecam, jedzenie bardzo dobre, hotel czysty i codziennie sprzątane. Każdy coś znajdzie dla siebie

Termin pobytu: maj 2018
4  Dziękujemy, Sł B
Zrecenzowano: 3 maja 2018

Polecam serdecznie ten hotel osobom chcącym wypocząć i nacieszyć się pogodą i ładnymi widokami. Obsługa hotelu jest za 100 pkt. - wszyscy są przesympatyczni i mili, zawsze uśmiechnięci i chętni do żartów. Bardzo rozpieszczają klientów. Jeśli ktoś szuka dodatkowych atrakcji, warto porozmawiać z Samirem, który oferuje możliwość wycieczki na quadach ( byłam, polecam!), albo skorzystać ze spa.
Zespół animatorów również zapada w pamięć. Są niezwykle charyzmatyczni i kontaktowi, a dodatkowo niezwykle naturalni. Szczególne pozdrowienia dla Karima, który zawsze był gotów we wszystkim pomóc lub pożartować.Barmani przecudowni, zawsze gotowi zmontować jakiegoś drinka wedle upodobania klienta, a o kelnerach mogłabym napisać osobną książkę zawierającą same superlatywy.
Pokoje czyste, bardzo duże wyposażone w sposób wystarczający. Mój był z widokiem na ładny, sąsiedni hotel.
Jeśli już muszę się do czegoś doczepić to wino wraz z piwem były jak na mój gust jakości marnej, takie cieńkusze. Ale jedzenie za to klasa!

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, MartynaB386
Zrecenzowano: 16 grudnia 2017

Dostaliśmy pokój na 4 piętrze z centralnym widokiem na morze, pięknym dużym balkonem - fantastyczny. Pokój czysty, zadbany, duży i przestronny - mimo dostawki (wygodnej mimo że było to łóżko polowe ale z bardzo grubym materacem) było mnóstwo miejsca. Łazienka dość stara ale czyściutka i nic w niej nie brakowało.
Ogromną zaletą hotelu jest doskonała, różnorodna kuchnia oraz położenie blisko centrum - tuż przy parku rozrywki Carithage Land - goście hotelowi mają bezpłatne wejście do aquaparku oraz parku rozrywki. Do centrum Hammamet yasmine ok. 15min taxi za 8dinarów. Minusem była podczas naszego pobytu plaża na którą morze wyrzucało paskudne glony. Ogólnie spędziliśmy w Medina Solaria bardzo udany 14dniowy urlop z 6 latkiem i gorąco polecam hotel wszystkim.

Wskazówka dotycząca pokoi: Gorąco polecam pokoje na 4tym piętrze z frontalnym widokiem na morze!
Termin pobytu: wrzesień 2017
2  Dziękujemy, RenataW87
Zrecenzowano: 22 października 2017 z urządzeń przenośnych

Samir jest baaardzo ok. Oferuje wycieczkę quadami. Polecam w 100% Verry Good! hotel też spełnił nasze oczekiwania.... nic dodać nic ująć... jedzenie bardzo smaczne. Codziennie coś innego z atrakcji.

Termin pobytu: październik 2017
Dziękujemy, Marta U
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2017

Nie da się opisać w kilku słowach naszego 2-tyg pobytu. Byliśmy tam od 10 do 24 sierpnia 2017. Nie było zbyt wielu Polaków ale i tak czuliśmy się niesamowicie rozpieszczani przez cały personel poczynając od kelnerów aż do animatorów (wyróżniam Abdela za humor i zaangażowanie pomimo drobnego wypadku jaki mu się wydarzył). Zabawa od rana do wieczora, rejon wokół hotelu pełen atrakcji że już nie wspomnę Carthagelandu czy aquaparku (gratis). Wszędzie uśmiechnięci i uprzejmi nie widzę żadnych zagrożeń czy nieprzyjaznego odnoszenia się do Polaków. Jedzenie na najwyższym poziomie bo nawet były krewetki królewskie i ostrygi (choć za nimi nie przepadam-ale były).Czystość w pokojach i całym hotelu wzorowa, ręczniki codziennie świeże no po prostu nie ma do czego się przyczepić. Piękne położenie i wygląd robił wrażenie. jedynie nie polecam dopłaty za widok na morze bo wiąże się to z hałasem bzykających motorów aż do 2 w nocy. Reszta miała spokój im ciszę po godz 24. Internet wi-fi działa w całym hotelu a nie tylko w lobby!!! korzystałem w pokoju i na basenie więc wiem. Podróż marzeń i spełnione wakacje. Akumulatory naładowane na cały rok i w przyszłym będziemy namawiać nasze dzieci by tam pojechały.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie brać z widokiem na morze bo duży hałas w nocy
Termin pobytu: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Jarek S