Hammamet

W Vincci byliśmy na przełomie sierpnia/września w grupie 7 osób.
Do hotelu dojechaliśmy bardzo późno w nocy, szybki meldunek. Po dogadaniu się z Panem w recepcji dostaliśmy pokoje obok siebie z pięknym widokiem na morze (Banknot w paszport :) hotel jest bardzo duży urządzony z przepychem. Pokoje duże czyste codziennie sprzątane. Panie sprzątające zawsze zostawialy piękny akcent na łóżku - napiwek mile widziany. Plaża piękna szeroka piaszczysta. Sprzątana codziennie. Morze cieplutkie. Mniej więcej co godzinę patrol na plaży z bronią. Parasole i leżaki na plaży w ilości wystarczającej. Nie wiem jak z basenem bo tam byliśmy tylko w ostatnim dniu. Jedzenie dobre, każdy znajdzie coś dla siebie, chociaż mało doprawione. Jeżeli chodzi o sztućce i talerze to fakt że można było naciąć się na niedomyte. Obsługa nie nadążala że sprzątaniem stolików. Wszechobecne muchy nie dawały zjeść spokojnie na polu. Drinki bardzo słabe, oszukują na wódce. Rada- kupić na bezclowym. My zaopatrzylismy się w ową i żadne dolegliwości jelitowe nam nie doskwieraly. Polecamy wypad do Hammamet i jazdę taksowkami. Tylko nie natnijcie się na niejakiego kucharza z vincii, zgarnia cię i prowadzi do sklepu swojej rodziny gdzie bardzo drogo sprzedają gówniane rzeczy, za które gdzie indziej zapłacisz 4 razy mniej. Polecamy spacer do Hammamet jasmine można spacerkiem wieczorem się przejść, jest bardzo bezpiecznie. Hotelu pilnuje ochrona, która sprawdza każde wyjeżdżające auto pod względem bomby. Animacje wieczorne raczej średnie. Przez dzień chyba coś się dzieje na basenach ale nie wiem dokładnie bo każda chwile spędzaliśmy na MORZU, które pokochaliśmy razem z pięknymi plażami. Na plaży możliwość sportów wodnych płatnych ale za rozsądne pieniądze, polecamy parasailing. Za 8 dni zapłaciliśmy za osobę około 1750 zł. Była to na prawdę rewelacyjna cena jak na te warunki. Polecam hotel. Dałabym 5 gwiazdek ale odejmuje jedna że względu na stołówkę.

Wskazówka dotycząca pokoi: Dogadać się w recepcji o lepszy pokój z prezentem w paszporcie :)
Termin pobytu: październik 2018
1  Dziękujemy, zoolwik87

Hotel bez zarzutu,czysto ,miłe panie sprzątające,natomiast restauracja ma wiele minusów,brak gorącej wody na herbatę,jest tylko ciepła,margaryna, masła brak,banany,chałwa,daktyle można tylko pomarzyć,2x tu nie przyjedziemy!

Dziękujemy, ejpoc
Zrecenzowano: 7 września 2019

Podróżujemy dość dużo. W Tunezji pierwszy raz. Czegoś podobnego nie przeżyliśmy nigdy wcześniej. Zameldowanie w hotelu - obsługa nie przygotowana na nasz przyjazd. Młody recepcjonista (niestety nie znam imienia) bardzo nieprzyjemny i arogancki. Do pokoju nie mamy zastrzeżeń. Natomiast restauracja hotelowa woła o pomstę do nieba. I nie chodzi tu o same posiłki (każdy znajdzie coś dla siebie) ale o wszechobecny brud. Brudne naczynia, brudne sztućce, brudne stoliki, stosy niesprzątanych naczyń i resztek jedzenia. Odniosłem wrażenie, że obsługa pracuje za karę.Do tego wszystkiego zachowanie gości arabskich - napieranie żywności palcami a później ich odkładanie na to samo miejsce, odgryzanie słodkości czy owoców i odkładanie z powrotem nie należało do przyjemności. Handel narkotykami (byłem świadkiem jak mężczyzna arabski w długiej sukmanie krążył po obiekcie i sprzedawał torebki z białym proszkiem dzieciakom w wieku 13-15 lat)

Wskazówka dotycząca pokoi: Ładne widoki z trzeciego piętra
1  Dziękujemy, ADIUNKT
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Hotel zadbany chociaż w pokojach czuć trochę starość animacje bardzo fajne i interesujące jedzenie smaczne lecz trochę monotonne basen plaza zadbana zejście na plaże od razu z basenu zadbany ogólnie polecam każdemu kto chce wypocząć :)

1  Dziękujemy, Olivia K
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Po wielu latach i bardzo negatywnych doświadczeniach związanych z Tunezją wróciłam do tego kraju. Bardzo udane wakacje, cudowna pogoda- upał w ciągu dnia natomiast wieczory przyjemnie ciepłe.
Hotel fajny dla rodzin ze starszymi dziećmi ( brak zjeżdżalni i atrakcji wodnych dla młodzych dzieci) fajny dla młodzieży oraz dorosłych.
Położony przy samej plaży, posiada dwa duże baseny oraz malutki brodzik z bardzo ciepłą wodą.
Pokoje dość proste, lata świetności dawno mają za sobą, jednak czyste i przestronne.
Jedzenie według mnie wystarczająco urozmaicone i smaczne, na śniadania standard hotelowy: jajka, omlety, smażone pączki, naleśniki, sery, pieczywo, jogurty, warzywa , owoce.
Obiady i kolacje to spory wybór ryb, codziennie coś z grilla, sałatki, gulasze z mięsem i warzywami, pizza, makarony, ziemniaki ryże.... uważam, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Obsługa restauracji słaba, choć w ostatnim dniu mojego pobytu nastąpiła zmiana, przybyło managerów i praca szła sprawniej, stoliki zaczęto sprzątać i przygotowywać na bieżąco, wcześniej różnie to bywało, trzeba było się np. upomnieć o sztućce.
Po wręczeniu napiwków, na kolacje można było sobie zarezerwować stolik.

Obsługa barów, bardzo miła, zaangażowana, aż miło było dać napiwek, co tylko wzmacniało ich starania.

Ilość leżaków zarówno na plaży jak i przy basenach wystarczająca, zero problemów z miejscem. Jedyny mankament to to, że trzeba było "zawołać pana od ręczników" aby przyniósł MATERAC na leżak- rozumiem, że to jego sposób na otrzymanie napiwku, ale trochę denerwujący.

Animacje w ciągu dnia wystarczające, wieczorami słabe. Brak informacji co i gdzie się będzie działo. Brak tablicy z rozpiską planu dnia. W fatalnym miejscu amfiteatr oraz dyskoteka, o których przypadkiem dowiadujemy się pod koniec pobytu. Goście hotelowi wieczorem gromadzą się przy barze nad basenem ponieważ tam znajduje się scena, okazuje się jednak, że wieczorne pokazy odbywają się w zupełnie innym miejscu o czym mało kto wie!!!

Pomimo tych kilku mankamentów

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokój 5316 z widokiem na morze, świetna lokalizacja, blisko do każdego miejsca. Jedynie wieczorem nieco głośno od muzyki.
1  Dziękujemy, EKSA2006