Zrecenzowano: 7 września 2019

Podróżujemy dość dużo. W Tunezji pierwszy raz. Czegoś podobnego nie przeżyliśmy nigdy wcześniej. Zameldowanie w hotelu - obsługa nie przygotowana na nasz przyjazd. Młody recepcjonista (niestety nie znam imienia) bardzo nieprzyjemny i arogancki. Do pokoju nie mamy zastrzeżeń. Natomiast restauracja hotelowa woła o pomstę do nieba. I nie chodzi tu o same posiłki (każdy znajdzie coś dla siebie) ale o wszechobecny brud. Brudne naczynia, brudne sztućce, brudne stoliki, stosy niesprzątanych naczyń i resztek jedzenia. Odniosłem wrażenie, że obsługa pracuje za karę.Do tego wszystkiego zachowanie gości arabskich - napieranie żywności palcami a później ich odkładanie na to samo miejsce, odgryzanie słodkości czy owoców i odkładanie z powrotem nie należało do przyjemności. Handel narkotykami (byłem świadkiem jak mężczyzna arabski w długiej sukmanie krążył po obiekcie i sprzedawał torebki z białym proszkiem dzieciakom w wieku 13-15 lat)

Wskazówka dotycząca pokoi: Ładne widoki z trzeciego piętra
1  Dziękujemy, ADIUNKT
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Hotel zadbany chociaż w pokojach czuć trochę starość animacje bardzo fajne i interesujące jedzenie smaczne lecz trochę monotonne basen plaza zadbana zejście na plaże od razu z basenu zadbany ogólnie polecam każdemu kto chce wypocząć :)

1  Dziękujemy, Olivia K
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Po wielu latach i bardzo negatywnych doświadczeniach związanych z Tunezją wróciłam do tego kraju. Bardzo udane wakacje, cudowna pogoda- upał w ciągu dnia natomiast wieczory przyjemnie ciepłe.
Hotel fajny dla rodzin ze starszymi dziećmi ( brak zjeżdżalni i atrakcji wodnych dla młodzych dzieci) fajny dla młodzieży oraz dorosłych.
Położony przy samej plaży, posiada dwa duże baseny oraz malutki brodzik z bardzo ciepłą wodą.
Pokoje dość proste, lata świetności dawno mają za sobą, jednak czyste i przestronne.
Jedzenie według mnie wystarczająco urozmaicone i smaczne, na śniadania standard hotelowy: jajka, omlety, smażone pączki, naleśniki, sery, pieczywo, jogurty, warzywa , owoce.
Obiady i kolacje to spory wybór ryb, codziennie coś z grilla, sałatki, gulasze z mięsem i warzywami, pizza, makarony, ziemniaki ryże.... uważam, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Obsługa restauracji słaba, choć w ostatnim dniu mojego pobytu nastąpiła zmiana, przybyło managerów i praca szła sprawniej, stoliki zaczęto sprzątać i przygotowywać na bieżąco, wcześniej różnie to bywało, trzeba było się np. upomnieć o sztućce.
Po wręczeniu napiwków, na kolacje można było sobie zarezerwować stolik.

Obsługa barów, bardzo miła, zaangażowana, aż miło było dać napiwek, co tylko wzmacniało ich starania.

Ilość leżaków zarówno na plaży jak i przy basenach wystarczająca, zero problemów z miejscem. Jedyny mankament to to, że trzeba było "zawołać pana od ręczników" aby przyniósł MATERAC na leżak- rozumiem, że to jego sposób na otrzymanie napiwku, ale trochę denerwujący.

Animacje w ciągu dnia wystarczające, wieczorami słabe. Brak informacji co i gdzie się będzie działo. Brak tablicy z rozpiską planu dnia. W fatalnym miejscu amfiteatr oraz dyskoteka, o których przypadkiem dowiadujemy się pod koniec pobytu. Goście hotelowi wieczorem gromadzą się przy barze nad basenem ponieważ tam znajduje się scena, okazuje się jednak, że wieczorne pokazy odbywają się w zupełnie innym miejscu o czym mało kto wie!!!

Pomimo tych kilku mankamentów

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokój 5316 z widokiem na morze, świetna lokalizacja, blisko do każdego miejsca. Jedynie wieczorem nieco głośno od muzyki.
1  Dziękujemy, EKSA2006
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mój powrót po 9 latach do Tunezji uważam za udany.
Pokój surowy ale takie są w krajach arabskich , natomiast duży i wszystko działa.
Animacje ok choć nie korzystam.
Plaża cudowna
Wybraliśmy ten hotel na last minute.
Jestem bardzo zadowolony.
Jedzenie bardzo dobre , pokoje czyste , baseny czyste , obsługa perfekcyjna.
Szczególne podziękowania dla kelnera Karima który cały czas dbał o nasz komfort wypoczynku . Karim you are the best !!
Recepcja nastawiona na klientów .
Hotel bardzo dobry jak na warunki Tunezyjskie a mam do czego porównać .
Miło widziane są napiwki i nie jest to nic dziwnego w krajach arabskich.
Ktoś powie ze zapłacił i nie będzie dawać napiwków to jego wybór ale napiwek nawet w Polsce jest naturalnym podziękowaniem za dobra obsługę .
Tutaj napiwek poprawia znacząco komfort urlopu .
Polecam hotel i gratuluje obsłudze i managerowi za utrzymywanie naprawdę wysokich standardów jak na Tunezję.

2  Dziękujemy, MariuszO
Zrecenzowano: 28 czerwca 2019

Na wstępie przestrzegam przed gastronomią tego hotelu! Brudne naczynia i baardzo brunde sztućce. Ciągłe kolejki i walka o jedzenie na posiłkach, śniadania poniżej poziomu hotelu 2-gwiazdkowego, nie było co jeśc. Pokój, basen i plażę oceniam dobrze, spełniły moje oczekiwania. Natomiast kuchnia i stołówka to skandal. Nie byłem w tak brudnej stołówce od lat. Personel traktuje gości jak "napiwkomaty". Bez tipa jesteś powietrzem. Animacje słabe, głównie dla dzieci. Polecam Tunezję bo kraj ciekawy i ma piękne plaże, ale szukać innego hotelu , sieć Vincci bardzo mnie rozczarowała.

1  Dziękujemy, Marek I
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NauahQualitymanager, Responsable relations clients, Vincci MarilliaOdpowiedź udzielona 29 czerwca 2019

Szanowny Gospodarzu,
Dziękujemy za podzielenie się tym doświadczeniem, prawdziwym wkładem jest otrzymanie konstruktywnych komentarzy w celu ciągłego doskonalenia naszych usług. Niemniej jednak z przykrością stwierdzamy, że jakość wyżywienia w naszym hotelu nie spełniła Państwa oczekiwań. Każdego dnia staramy się, aby nasza usługa była priorytetem, aby zadowolić naszych klientów i sprawić, by czuli się jak w domu. Zanotowaliśmy Twoje wrażenie i nie przestaniemy rozważać twoich uwag. Dlatego przepraszamy za to niezadowolenie. Z poważaniem