Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Po wielu latach i bardzo negatywnych doświadczeniach związanych z Tunezją wróciłam do tego kraju. Bardzo udane wakacje, cudowna pogoda- upał w ciągu dnia natomiast wieczory przyjemnie ciepłe.
Hotel fajny dla rodzin ze starszymi dziećmi ( brak zjeżdżalni i atrakcji wodnych dla młodzych dzieci) fajny dla młodzieży oraz dorosłych.
Położony przy samej plaży, posiada dwa duże baseny oraz malutki brodzik z bardzo ciepłą wodą.
Pokoje dość proste, lata świetności dawno mają za sobą, jednak czyste i przestronne.
Jedzenie według mnie wystarczająco urozmaicone i smaczne, na śniadania standard hotelowy: jajka, omlety, smażone pączki, naleśniki, sery, pieczywo, jogurty, warzywa , owoce.
Obiady i kolacje to spory wybór ryb, codziennie coś z grilla, sałatki, gulasze z mięsem i warzywami, pizza, makarony, ziemniaki ryże.... uważam, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Obsługa restauracji słaba, choć w ostatnim dniu mojego pobytu nastąpiła zmiana, przybyło managerów i praca szła sprawniej, stoliki zaczęto sprzątać i przygotowywać na bieżąco, wcześniej różnie to bywało, trzeba było się np. upomnieć o sztućce.
Po wręczeniu napiwków, na kolacje można było sobie zarezerwować stolik.

Obsługa barów, bardzo miła, zaangażowana, aż miło było dać napiwek, co tylko wzmacniało ich starania.

Ilość leżaków zarówno na plaży jak i przy basenach wystarczająca, zero problemów z miejscem. Jedyny mankament to to, że trzeba było "zawołać pana od ręczników" aby przyniósł MATERAC na leżak- rozumiem, że to jego sposób na otrzymanie napiwku, ale trochę denerwujący.

Animacje w ciągu dnia wystarczające, wieczorami słabe. Brak informacji co i gdzie się będzie działo. Brak tablicy z rozpiską planu dnia. W fatalnym miejscu amfiteatr oraz dyskoteka, o których przypadkiem dowiadujemy się pod koniec pobytu. Goście hotelowi wieczorem gromadzą się przy barze nad basenem ponieważ tam znajduje się scena, okazuje się jednak, że wieczorne pokazy odbywają się w zupełnie innym miejscu o czym mało kto wie!!!

Pomimo tych kilku mankamentów

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokój 5316 z widokiem na morze, świetna lokalizacja, blisko do każdego miejsca. Jedynie wieczorem nieco głośno od muzyki.
1  Dziękujemy, EKSA2006
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mój powrót po 9 latach do Tunezji uważam za udany.
Pokój surowy ale takie są w krajach arabskich , natomiast duży i wszystko działa.
Animacje ok choć nie korzystam.
Plaża cudowna
Wybraliśmy ten hotel na last minute.
Jestem bardzo zadowolony.
Jedzenie bardzo dobre , pokoje czyste , baseny czyste , obsługa perfekcyjna.
Szczególne podziękowania dla kelnera Karima który cały czas dbał o nasz komfort wypoczynku . Karim you are the best !!
Recepcja nastawiona na klientów .
Hotel bardzo dobry jak na warunki Tunezyjskie a mam do czego porównać .
Miło widziane są napiwki i nie jest to nic dziwnego w krajach arabskich.
Ktoś powie ze zapłacił i nie będzie dawać napiwków to jego wybór ale napiwek nawet w Polsce jest naturalnym podziękowaniem za dobra obsługę .
Tutaj napiwek poprawia znacząco komfort urlopu .
Polecam hotel i gratuluje obsłudze i managerowi za utrzymywanie naprawdę wysokich standardów jak na Tunezję.

2  Dziękujemy, MariuszO
Zrecenzowano: 28 czerwca 2019

Na wstępie przestrzegam przed gastronomią tego hotelu! Brudne naczynia i baardzo brunde sztućce. Ciągłe kolejki i walka o jedzenie na posiłkach, śniadania poniżej poziomu hotelu 2-gwiazdkowego, nie było co jeśc. Pokój, basen i plażę oceniam dobrze, spełniły moje oczekiwania. Natomiast kuchnia i stołówka to skandal. Nie byłem w tak brudnej stołówce od lat. Personel traktuje gości jak "napiwkomaty". Bez tipa jesteś powietrzem. Animacje słabe, głównie dla dzieci. Polecam Tunezję bo kraj ciekawy i ma piękne plaże, ale szukać innego hotelu , sieć Vincci bardzo mnie rozczarowała.

1  Dziękujemy, Marek I
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NauahQualitymanager, Responsable relations clients, Vincci MarilliaOdpowiedź udzielona 29 czerwca 2019

Szanowny Gospodarzu,
Dziękujemy za podzielenie się tym doświadczeniem, prawdziwym wkładem jest otrzymanie konstruktywnych komentarzy w celu ciągłego doskonalenia naszych usług. Niemniej jednak z przykrością stwierdzamy, że jakość wyżywienia w naszym hotelu nie spełniła Państwa oczekiwań. Każdego dnia staramy się, aby nasza usługa była priorytetem, aby zadowolić naszych klientów i sprawić, by czuli się jak w domu. Zanotowaliśmy Twoje wrażenie i nie przestaniemy rozważać twoich uwag. Dlatego przepraszamy za to niezadowolenie. Z poważaniem

Zrecenzowano: 25 czerwca 2019

ZALETY położenie tuż przy plaży, przemiła obsługa
WADY chaos przy posiłkach, ciągły brak kubeczków w barze przy basenie, brak wieczornych animacji
Ogólnie hotel ok, jak to w Tunezji. Fajny, czysty duży basen, brodzik dla dzieci i trzeci basen - głęboki. Hotel trochę na uboczu, żeby dotrzeć do najbliższych sklepów najlepiej jechać taksówką (sprzed hotelu - 4-5 dinarów). Polecam wycieczkę na Saharę - obowiązkowo!!! Posiłki przy pobycie 2-tygodniowym trochę monotonne. Alkohole słabe - jedyne do wypicia to piwo i brandy. Cola i fanta nawet znośne.

Dziękujemy, 14andrew
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NauahQualitymanager, Responsable relations clients, Vincci MarilliaOdpowiedź udzielona 26 czerwca 2019

Drogi gospodarzu,
jesteśmy wdzięczni za to doświadczenie, to prawdziwe. Z przykrością stwierdzamy, że jakość cateringu naszego hotelu została spełniona. Każdego dnia staramy się, aby nasza usługa była priorytetem, aby zadowolić naszych klientów i być jak ona w domu. Zanotowaliśmy Twoje wrażenie i nie przestaniemy rozważać twoich uwag. Dlatego przepraszamy za to niezadowolenie. Z poważaniem

Zrecenzowano: 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Po przybyciu do hotelu przywitala nas miła obsługa. Pokoj wyglada dobrze, klimatyzacja sprawna. Jedzenie jest dobre. Duzy wybór i smaczne. Baseny sa takie jak na zdjeciach. Muzyka przyjemna, dj Lakrim gra dobrą muzykę. Plaza szeroka, wystarczajaca ilosc lezakow.
Duza ilosc animacji. Szczegolnie muzycznych takich jak step i gimnastka z Max. Zumba z Flavio i codzienne tańce animatorow. Wieczorne pokazy: tance, wystepy, karaoke... sa ciekawe.
W hotelu odbywaja sie rowniez dyskoteki. Jest rowniez sporo atrakcji dla dzieci. Prowadzone przez Mira i Julia.
Zdecydowanie moge polecic ten hotelu

Dziękujemy, dario20192019

Drogi Kliencie,
Z wielką przyjemnością udostępniłem Twój piękny magazyn zespołom, które zawsze są zmotywowane do spełnienia oczekiwań naszych klientów. Wasze dobre słowa przychodzą, aby nagradzać codzienną pracę zespołów, które mają serce, aby oferować zindywidualizowane usługi. Mam szczerą nadzieję, że będziemy mieli przyjemność powitać Państwa ponownie w Radisson Blu Hammamet. W międzyczasie pozdrawiamy.