Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Wraz z dziećmi oraz znajomymi wybraliśmy się na wakacje.... tuż po przyjezdzie byliśmy zaskoczeni ponieważ obsługa skakała koło nas aby nie męczyć się po podróży... animatorzy jedni z najlepszych jakich poznałem a podróżuje od 10 lat po różnych hotelach dodatkowo animacje dla każdej grupy wiekowej... kuchnia hotelowa pyszna i co nas zdziwiło różnorodność kolacji tzn co wieczór inna kuchnia więc można było zasmakować potraw całego świata... A teraz co do czystości to z całego serca daje 10/10 sprzątaczki już od samego rana dbaly o to by pokój jak i inne miejsca były pachnące i lśniące .... polecam w 100000% ten hotel

Dziękujemy, PatrykBla
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ManagementVenusBeach, Responsable relations publiques, SplashWorld Venus BeachOdpowiedź udzielona 3 sierpnia 2019

Drogi kliencie,

Jesteśmy zachwyceni pobytem w naszym hotelu Splashworld Venus Beach Hammamet. Gratulujemy wszystkim pracownikom hotelu. Zadowolenie klienta jest zawsze naszym celem. Z niecierpliwością czekamy na przyjęcie na następne wakacje.

Pozdrawiam

Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel cudowny, spełnia wszystkie wymagania. Animatorzy spędzają z gośćmi czas od rana do nocy. Atrakcje znajdą się tu dla każdego. Obsługa bardzo miła i zawsze pomocna w każdej sprawie. Jedzenie dobre i różnorodne. Wszyscy pracownicy uśmiechnięci całymi dniami!

Dziękujemy, MonikaW3259
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ManagementVenusBeach, Public Relations Manager, SplashWorld Venus BeachOdpowiedź udzielona 2 sierpnia 2019

Drogi kliencie,

Pozdrawiam

Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Najlepsze wakacje z najlepszymi animatorami! Od rana do nocy pełno atrakcji, każdy znajdzie coś dla siebie. Jedzenie różnorodne i codziennie inne dania do wyboru, obsługa miła i pomocna. Plaża piaszczysta i strzeżona tak jak cały teren hotelu przez całą dobę. Gorąco polecam, dwa tygodnie minęły jak dwa dni!

Dziękujemy, Natnast98

Vážený zákazníku,

Jsme potěšeni vaším pobytem v našem hotelu Splashworld Venus Beach Hammamet. Blahopřejeme všem zaměstnancům hotelu. Spokojenost zákazníka je vždy naším cílem. Velmi se těšíme, až vás uvítáme pro vaši příští dovolenou.

S pozdravem.
Hotel Splashworld Venus Beach Hammamet Tunisko

Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Najlepsze wakacje na jakich byłam z rodziną, dziecko 1,5 roku oraz 11 lat. Były również starsze osoby z nami, w wieku 50 oraz 60 lat. Nikt się tam nie nudził. Wspominam z sentymentem każdy dzień, który tam spędziłam. Polecam każdemu. Pozdrowienia dla wszystkich animatorów, Spidermana, Jacka Danielsa oraz wszystkich ludzi z obsługi. Każdy był bardzo miły. Długo będę wspominać tak rewelacyjne wakacje!!! Do zobaczenia za rok!!!!

Dziękujemy, EmiliaSum
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ManagementVenusBeach, Public Relations Manager, SplashWorld Venus BeachOdpowiedź udzielona 27 lipca 2019

Szanowny Gościu,
Dziękujemy za odwiedzenie naszego hotelu, cieszymy się, że Państwa komentarz na temat naszego hotelu Splashworld Venus Beach Hammamet. Gratulujemy wszystkim pracownikom. Zadowolenie klienta jest zawsze naszym celem. Z radością powitamy Państwa w naszym hotelu, zapewniając Państwu z wyprzedzeniem naszą najwyższą staranność i poświęcenie.

Najgorętsze pozdrowienia.

Zrecenzowano: 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziłam 2 tygodnie w hotelu. Panuje tam bardzo rodzinna atmosfera która jest zasługą całego personelu hotelu. Zespół animatorów wykonuje bardzo dobrze swoją pracę do godz 18 organizują różne gry i zabawy dla dzieci i dorosłych. Wieczorami zapełniają czas gościom hotelowym podczas swoich występów , tańcach oraz rozmowach. Są zawsze uśmiechnięci i pomocni. Na wyróżnienie zasługuje BIBO Joe, Jackie ,Ghastton i Nina Jedzenie bardzo dobre urozmaicone. Pokoje codziennie sprzątane. w hotelu jest również spa w którym można się poddać relaksującym masażom. Na pewno wrócę do tego hotelu!! Polecam w 100 % ten hotel.

Dziękujemy, 838beataw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ManagementVenusBeach, Public Relations Manager, SplashWorld Venus BeachOdpowiedź udzielona 23 lipca 2019

Vážený zákazníku,

děkujeme za návštěvu našeho hotelu, jsme rádi, že uvidíme vaši odpověď na náš hotel Splashworld Venuše Beach. Je skvělé číst, že máte pocit, že náš tým je skvělý, to je vždy náš cíl. Těšíme se na Vás, že vás budeme opět přivítat v našem hotelu, abyste měli vždy co největší péči a oddanost.

S pozdravem.
Manažerský tým Hotel Splashworld Venus beach