Zrecenzowano 16 grudnia 2015 z urządzeń przenośnych

Hotel sredni,niezbyt czysty z wielkimi karaluchami.Animatorzy nie mają pomysłu na siebie i wszelkie występy, pokazy Wałkowane do znudzenia. Ponad to wieczorne animacje kończą się dość szybko ok 23 a potem za bardzo nie ma co robić i hotel umiera.Jest po prostu Nudno. Mały basen a dość duży hotel za to ładna i czysta plaża. Jeżeli chodzi o obsługę bardzo miła,jedzenie też ok. Na pewno tam nie wrócę i polecać też nie będę bywała już w Tunezji i to mój najgorszy wyjazd.

Data pobytu: czerwiec 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Katarzyna Z
Zrecenzowano 19 października 2015 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo przyjaźnie nastawiony na turystów.Serwis hotelowy zawsze pomocny! Pokoje sprzątane co dzień! Jedzenie różnorodne, duży wybór! Ogromna ilość ciast, owoców, warzyw! Każdy znajdzie coś pysznego dla siebie! Piękna plaża, czysty basen. Polecam!

Data pobytu: czerwiec 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Beata S
Zrecenzowano 16 sierpnia 2015

Pozytywnie wypadła tylko plaża i lobby hotelowe. Poza tym pokoje tragiczne, stare, sprzed 40 lat. Tv za odpłata. Internet tylko w lobby. Basen zapchany ludźmi i mały. Wszystko stare, zaniedbane. Jedynie plaża na której przebywaliśmy od rana do wieczora i czyste morze spowodowało że nie uciekliśmy stamtąd. O wszystko trzeba było się wykłócać - o ręczniki, o usunięcie gniazd mrówek z pokoju itd.

• Data pobytu: wrzesień 2014, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Przemek D
Zrecenzowano 9 lipca 2015

Pobyt od 18.06.2015 do 28.06.2015. Bardzo fajne miejsce w stosunku do ceny. Mili ludzie, jedzenie dobre, każdy znajdzie coś dla siebie z wyjątkiem wieprzożerców. Wyśmienita kasza i ryż :) soczyste owoce, słodkie ciasta (jak dla mnie za słodkie, ale amatorów było wielu). Jeśli chodzi o pokoje - wystarczające i bardzo zadbane, przyjechałam tam z rodziną nad morze a nie do pokoju. Wieczorne animacje powtarzające się jak zdarta płyta wpadają nieprawdopodobnie w ucho i pozostają w głowie aż do teraz. Jedynym minusem dla nas były ,, ichniesze " napoje typ fanta i kola( ale piwko i czerwone wino ok ;)) oraz ( to tak na marginesie)powrót, śpiewy i tańce naszych rodaków na lotnisku żenadaaaaaaaaaaa

Wskazówka dotycząca pokojów: Najlepsze pokoje dalej od recepcji bo ciszej
  • Data pobytu: czerwiec 2015, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Elżbieta W
Zrecenzowano 29 czerwca 2015

Było super!!!! Nam się bardzo podobało w tym hotelu. Pokoje trochę dziwne inne, ale na zdjęciach są pokazane tak wiec każdy wybiera co mu pasuje. Obsługa przemiła, animatorzy super, każdy wieczór przygotowany inaczej. Plaża ładna miejsca przy basenie super, jedzenie dobre. Wspaniały wieczór kuchni tunezyjskiej, chętnie byśmy tam wrócili.

Data pobytu: lipiec 2014
5  Dziękujemy, Hanna H