Zrecenzowano 15 października 2014

Na wakacje udaliśmy się w terminie 25.09-2.10 . Jest to idealny czas na podróż razem z dzieckiem . Jest ciepło , można się opalać , woda w morzu cieplejsza niż w basenie. Plaża czysta na terenie hotelu, poza chodzące wielbłądy i konie( i leżące niespodzianki). Siatkówka na plaży ( na którą zapraszają animatorzy- w naszym przypadku bardzo zabawny i sympatyczny Stef- oraz bar bezpośrednio przy plaży, gdzie można dostać różne rodzaje kaw soków i drinków, to duży plus. Opłaca się wykupić all inclusive, ponieważ snack bar codziennie oferował nowe propozycje i w trakcie odpoczynku , gdzie główna kuchnia była zamknięta , można było spokojnie najeść się tam.Śniadania bardzo dobre , zwłaszcza francuskie ciastka z czekoladą, czy naleśniki. Jogurty, pyszne płatki i bagietki. a to tylko mała część z tego co jest do zaoferowania. Obiady też dobre , jedyny minus , że szybko kończyło się mięso i trzeba było czekać. Często też brakło miseczek i filiżanek do herbaty ale za chwile donosili czyste. Kolacje podobne do obiadów , ale codziennie coś innego donosili , były też rzeczy stałe jak makarony czy pizza itp , każdy znajdzie coś dla siebie. Atutem było, że animatorzy robili tematyczne wieczory i przed wejściem na kolacje można było podziwiać ich prace. Był dzień typowo tunezyjski , gdzie można było spróbować ich jedzenia . Bardzo dobre słodycze placki, kremy ... i dużo owoców( winogrona , śliwki , jabłka). Wieczorem ok. godziny 20 tańce dla dzieci pół godziny później dla młodzieży , przedstawienia i dyskoteki do rana. Aerobik we wodzie super, cały dzień coś się dzieje. Pod hotelem taksówki, także spokojnie można jechać do centrum i Yasmine za 5-6 dinarów/ 4 os. Bardzo polecam hotel pomimo, ze jest rozległy , ale w stylu tunezyjskim . Codzienna wymiana ręczników, klima. Ogólnie bardzo fajnie:)))

• Data pobytu: wrzesień 2014, podróż z rodziną
5  Dziękujemy, Julita S
Zrecenzowano 8 października 2014

Hotel na dużym terenie, przy pięknej plaży, pokoje skromne ale czyste , codziennie sprzątane . Caly obiekt bardzo dobrze utrzymany. Rewelacyjne wieczorne animacje , sami animatorzy aktywni przez cały dzień. Blisko taksówką do miasta , bardzo niskie ceny.
Serdecznie polecam !!! :)

• Data pobytu: wrzesień 2014, podróż z ukochaną osobą
3  Dziękujemy, Agnieszka R
Zrecenzowano 26 września 2014

własnie wróciłam z wakacji krótkich bo tylko tygodniowych ale warto było czekać do września żeby tam polecieć. Jestem zadowolona z wszystkiego. Najbardziej z animacji-praktycznie przez cały dzień coś się działo a jeśli nic to animatorzy byli obecni wśród gości, zwłaszcza Stefe-był najlepszy, kontaktowy,uśmiechnięty od rana do nocy i nie było osoby do której by się nie odezwał. Jedzenie...każdy ma inne oczekiwania i wymagania co do swoich wakacji. Ja akurat jem żeby przeżyć a nie żeby się objadać bo zapłaciłam i uważam że każdy znalazłby coś dla siebie więc było ok :-) w pokojach było czysto, jeśli zależało mi na zmianie ręczników to po prostu zostawiałam je tak żeby Pani sprzątająca to widziała i wymieniła. Ogólnie jesteśmy zadowolone z pobytu w tym ośrodku i z pewnością wrócimy tam jeszcze :-) Kasia.

• Data pobytu: wrzesień 2014, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, kasia373
Zrecenzowano 11 sierpnia 2014

Wypoczynek w Samira Club należy jak najbardziej do bardzo udanych, pomimo, iż na samym początku standard oraz położenie pokoju nie zachwyciło nas za bardzo (czasami w pokoju był wyczuwalny smrodek z kanalizacji) to poza tym wszytko inne jak najbardziej na plus. Zaczynając od posiłków (pyszne i różnorodne jedzenie), poprzez animatorów (ludzie uśmiechnięci, zabawiający wszystkich), rewelacyjne wieczory, bliskość do plaży, jej czystość . Wiadomo, że jeżeli ktoś chciałby się doczepić do czegoś to we wszystkim znalazłby jakieś mankamenty. My po tygodniowym wypoczynku wróciliśmy do Polski naprawdę wypoczęci i szczęśliwi :)))) Także jak najbardziej polecamy ten hotel dla rodzin z dziećmi jaki i dla samotnych par.

• Data pobytu: lipiec 2014, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Katarzyna W
Zrecenzowano 2 sierpnia 2014 z urządzeń przenośnych

Hotel jak na 3 gwiazdki naprawdę zachwycał. Każdy znajdzie coś dla siebie. Byliśmy tam z córką która ma 17 lat i synem w wieku 8 lat. Oboje mieli zajęcie i nikt się nie nudził. Animatorzy idealnie spisali się w swojej roli. Z jedzeniem nie było problemów, ponieważ każdy znalazł coś dla siebie. Pokoje były codziennie sprzątane a ręczniki wymieniane. Jedynym minusem to kolejki po napoje wieczorami kiedy zaczynało brakować szklanek. Zamierzamy na pewno jeszcze tam wrócić

Data pobytu: czerwiec 2014, podróż z rodziną
Dziękujemy, MarlenaK957