Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety ale zawiedliśmy sie na hotelu, opinie w internecie a rzeczywistość to dwa rożne światy. Jedny plus tego hotelu to animatorzy, w szczególności Bibo
- Droga na plaże prowadziła przez uliczkę na której cały czas wylewała kanalizacja
- Hotel przyjmuje za dużą ilość turystów (trzeba rezerwować leżak z samego rana)
- To co dzieje sie na stołówce nie da sie opisać, stado Libijczyków i Tunezyjczyków rzucających sie na jedzenie tuż po otwarciu restauracji oraz zostawiających po sobie ogromny syf na stołach i wokół - obsługa hotelowa nie jest w stanie sobie z tym poradzić
- Podczas naszego pobytu spadł deszcz i przeciekl dach na ostatnim pietrze oraz na holu przy restauracji
- W łazience zatkany odpływ w wannie
- „All inclusive” na plazy to kpina - śmierdzący barak w którym mozna dostać tylko wode/fante/cole/sprite
- Bus dowożący gości hotelowych na plaże niestety wyglada gorzej niż bus robotników wracających z budowy z brudnym sprzętem

Szkoda, bo hotel i plaża ma potencjał ale właściciele nie potrafią go wykorzystać. Niestety nie polecamy

Dziękujemy, MagdaW1947
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Moj pobyt od 08.08.19-18.08.19.
Pierwsze 6 dni cudne,pyszne jedzenie(krewetki,sushi,pizza z pieca,sok swieżo wyciskanY),zero kolejek w restauracji,bardzo mila obsluga.
czysto ,pokoj codziennie sprzatany.Z gosci hotelowych :rosjanie,francuzi.anglicy,niemcy i włosi.
Niestety 4 dni przed naszym odlotem w hotelu zameldowalo sie bardzo duzo Tunezyjczykow...(ktorych wczesniej nie bylo ze wzgledu na jakies ich swieto,powyjezdzali do domów)
Tragedia,chaos,atak na jedzenie w restauracji,brakowalo jedzenia ,ktorego nie donoszono,Puste pojemniki stały,syf na restouracji..
Po interwencji u menadżera skierowano nas na inna restauracje (alacarte)gdzie chodzilismy rowniez na obiady i tam juz bylo super.
Ogolnie w pierwszym tygodniu bardzo dobrze ocenialiśmy hotel,jednak przez te ostanie dni zmieniliśmy zdanie,jakby tak bylo od poczatku pobytu to bylyby najgorsze nasze wakacje.
Szkoda,ze biorą z aduzo ludzi i kompletnie saobie z tym nie radza.
Ogolnie maja b dobry personel,mili weseli ludzie,okolica niestety srednia ,nic nie ma w okolicy ale taxi mozna dojechac do hammamet Yasmin i tam jest piekne centrum z bazarem medina.
Droga na plaże,bardzo brudno ,wszedzie smieci niestety nie dbaja o to,plaza piekna ale tez niezbyt czysta..szkoda ma hotel ma potencjał.

Wskazówka dotycząca pokoi: wszystkie maja ten sam standart
1  Dziękujemy, Ilona B
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecamy hotel, dobre jedzenie fajne baseny super animatorzy i animacje polecamy dla rodzin z dziećmi a także wycieczke do Tunusu i Kartaginy... . Jest bardzo bezsprzecznie.... . A poza tym fajna plaża

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, 90kubap
Zrecenzowano: 25 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Super hotel, dobre jedzenie i piękna plaża:):):) Animatorzy gwarantują codziennie wiele atrakcji!! Serdecznie polecam !! Najlepszy animator Bibo!! Obsługa porozumiewać się w wielu językach np. arabskim, niemieckim, francuskim, angielskim, rosyjskim, troche polskim Wrócę chętnie jeszcze raz !!!

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Monika M
Zrecenzowano: 18 maja 2016

Po prostu świetny hotel. Miła obsługa, doskonałe położenie. Czyste pokoje. Bus na plażę co 30 min. Dwa baseny- jeden ze zjeżdżalniami. Doskonałe jedzenie. Świetni animatorzy- mini disco:)))))
Polecam.

Termin pobytu: czerwiec 2015