Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Moj pobyt od 08.08.19-18.08.19.
Pierwsze 6 dni cudne,pyszne jedzenie(krewetki,sushi,pizza z pieca,sok swieżo wyciskanY),zero kolejek w restauracji,bardzo mila obsluga.
czysto ,pokoj codziennie sprzatany.Z gosci hotelowych :rosjanie,francuzi.anglicy,niemcy i włosi.
Niestety 4 dni przed naszym odlotem w hotelu zameldowalo sie bardzo duzo Tunezyjczykow...(ktorych wczesniej nie bylo ze wzgledu na jakies ich swieto,powyjezdzali do domów)
Tragedia,chaos,atak na jedzenie w restauracji,brakowalo jedzenia ,ktorego nie donoszono,Puste pojemniki stały,syf na restouracji..
Po interwencji u menadżera skierowano nas na inna restauracje (alacarte)gdzie chodzilismy rowniez na obiady i tam juz bylo super.
Ogolnie w pierwszym tygodniu bardzo dobrze ocenialiśmy hotel,jednak przez te ostanie dni zmieniliśmy zdanie,jakby tak bylo od poczatku pobytu to bylyby najgorsze nasze wakacje.
Szkoda,ze biorą z aduzo ludzi i kompletnie saobie z tym nie radza.
Ogolnie maja b dobry personel,mili weseli ludzie,okolica niestety srednia ,nic nie ma w okolicy ale taxi mozna dojechac do hammamet Yasmin i tam jest piekne centrum z bazarem medina.
Droga na plaże,bardzo brudno ,wszedzie smieci niestety nie dbaja o to,plaza piekna ale tez niezbyt czysta..szkoda ma hotel ma potencjał.

Wskazówka dotycząca pokoi: wszystkie maja ten sam standart
1  Dziękujemy, Ilona B
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecamy hotel, dobre jedzenie fajne baseny super animatorzy i animacje polecamy dla rodzin z dziećmi a także wycieczke do Tunusu i Kartaginy... . Jest bardzo bezsprzecznie.... . A poza tym fajna plaża

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, 90kubap
Zrecenzowano: 25 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Super hotel, dobre jedzenie i piękna plaża:):):) Animatorzy gwarantują codziennie wiele atrakcji!! Serdecznie polecam !! Najlepszy animator Bibo!! Obsługa porozumiewać się w wielu językach np. arabskim, niemieckim, francuskim, angielskim, rosyjskim, troche polskim Wrócę chętnie jeszcze raz !!!

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Monika M
Zrecenzowano: 18 maja 2016

Po prostu świetny hotel. Miła obsługa, doskonałe położenie. Czyste pokoje. Bus na plażę co 30 min. Dwa baseny- jeden ze zjeżdżalniami. Doskonałe jedzenie. Świetni animatorzy- mini disco:)))))
Polecam.

Termin pobytu: czerwiec 2015
1  Dziękujemy, Joanna H
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2015

Byłam tam przez tydzień z biurem podróży i muszę przyznać, że hotel jest wspaniały, nie mam naprawdę ŻADNEGO zastrzeżenia do czegokolwiek czy kogokolwiek, z wyjątkiem kilku turystów z Polski, którzy przylecieli z nami ;) W hotelu czysto i schludnie. Pokoje bardzo ładne i bardzo klimatycznie urządzone. Przemiła pani, która sprzątała nasz pokój zawsze uśmiechnięta i pomocna. Jedzenie FANTASTYCZNE! Bardzo duży wybór potraw i wszystko, co jadłam było przepyszne! Basen super, dużo animacji w ciągu dnia i wieczornych rozrywek. Animatorzy fajni, śmieszni i super organizują czas, np. namawiają na grę w ping-ponga, piłkę nożną, darta (którego wygrałam i dostałam super dyplom haha) czy też na naukę tańca lub aqua aerobik, przy czym są naprawdę i mili zarazem :) Naprawdę fantastyczny hotel, polecam zdecydowanie! Choćbym się uparła to nawet na siłę nie będę w stanie do czegokolwiek się przyczepić :) POLECAM!

Termin pobytu: wrzesień 2014
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi