Zrecenzowano: 24 sierpnia 2015

Byłam tam przez tydzień z biurem podróży i muszę przyznać, że hotel jest wspaniały, nie mam naprawdę ŻADNEGO zastrzeżenia do czegokolwiek czy kogokolwiek, z wyjątkiem kilku turystów z Polski, którzy przylecieli z nami ;) W hotelu czysto i schludnie. Pokoje bardzo ładne i bardzo klimatycznie urządzone. Przemiła pani, która sprzątała nasz pokój zawsze uśmiechnięta i pomocna. Jedzenie FANTASTYCZNE! Bardzo duży wybór potraw i wszystko, co jadłam było przepyszne! Basen super, dużo animacji w ciągu dnia i wieczornych rozrywek. Animatorzy fajni, śmieszni i super organizują czas, np. namawiają na grę w ping-ponga, piłkę nożną, darta (którego wygrałam i dostałam super dyplom haha) czy też na naukę tańca lub aqua aerobik, przy czym są naprawdę i mili zarazem :) Naprawdę fantastyczny hotel, polecam zdecydowanie! Choćbym się uparła to nawet na siłę nie będę w stanie do czegokolwiek się przyczepić :) POLECAM!

Termin pobytu: wrzesień 2014
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, karolcia92
Zrecenzowano: 31 lipca 2014

Hotel Garden Resort and Spa jest fantastyczny! Wszędzie czysto, zadbanie, piękny ogród, pokoje również ładnie urządzone i schludne. Obsługa niezwykle sympatyczna, uśmiechnięta i pomocna. Jedzenie przepyszne i urozmaicone, można jeść i jeść bez końca :) Do plaży 5 minut spacerkiem- sama plaża czysta i zadbana, można zjeść tam również przepyszny lunch np. pizze wypiekaną na miejscu. Wieczorne animacje były niesamowite! Świetna zabawa, nie raz śmiałam się do łez.
W hotelu czułam się jak w domu, były to dla mnie wymarzone wakacje! Polecam wszystkim :)

Termin pobytu: lipiec 2014
2  Dziękujemy, Natalia Z
Zrecenzowano: 3 marca 2014

Mój wypoczynek w Tunezji uważam za udany, mili i życzliwi ludzie w hotelu i ogólnie, plaże czyste, wiele atrakcji dla dorosłych jak i również dla dzieci, w hotelach bardzo ładnie, pokojówki miłe, nie mam nic do zarzucenia, wyjazd rodzinny udany!!polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje są tak zrobione że jest spokój wszędzie, wyprawa z dziecmi jak najbardziej...
Termin pobytu: lipiec 2013
3  Dziękujemy, Czarna2014
Zrecenzowano: 29 czerwca 2012

hotel duży, wygodny, urządzony ze smakiem.przestronne pokoje, duze lazienki, wygodne lóżka, duze szafy i fajne tarasy.
obsługa miła i bardzo pomocna.recepcja udziela duzo informacji. kantor na miejscu.
panie sprzatające przemiłe, sprzatają codziennie.reczniki swieże codziennie.
restauracje duze, jedzienie bardzo urozmaicone i bardzo smaczne.3 posiłki dziennie. napoje all inclusive w kazdym barze do woli.
baseny duże czyste, na trawie wokół wygodne lezaki z materacami. dużo cienia i duzo miejsc w słońcu.
animacje wyśmienite. bardzo dobra zabawa. salsa na scenie już od rana, aerobik w basenie o 12 i o 17, piłka wodna, etc. duzo animacji dla dzieci-strzelanie z łuku, mini golf,french pools.wszystko zorganizowane o okreslonych godzinach.animatorzy zapraszają chętnych do zabawy.
jest test drugi basen bez animacji, ale za to ze zjeżdzalniami. dzieciaki maja duzo funu.
wieczorem codziennie show. profesjonalnie prowadzony. we wszystkich językach, codziennie inny temat. duzo tańca, animatorzy extra tańcza i naprawdę lubia sie bawić i wciagaja wszystkich.naprawdę cięzko wybrać czy po kolacji jechać do mediny pochodzic w porcie i na zakupy czy zostac na show. my wybieraliśmy częsciej show. super byl show z ogniami.
plaza trochę daleko, ale busik dowozi gości w 5 minut.plaza szeroka, czysta, lezaki z materacami parasole, bar all inclusive. mozna przejechać sie na wielbłądzie, można robić długie spacery wzdłóż plazy. fajnie.
polecam wszystkim wakacje w hammamet garden . wart swojej ceny.

Wskazówka dotycząca pokoi: fajny pokój nr 107, na parterze . z tarasu wyjście prosto na trawkę, lezaczki i baseny
Termin pobytu: czerwiec 2012
1  Dziękujemy, Dominika G
Zrecenzowano: 20 września 2011

W końcu lipca hotel był przepełniony, masakryczne kolejki do jedzenia no i duża ilość tubylców która niewiedzieć czemu robiła sobie swój prywatny bufet na swoim stole poprzez nakładanie wielu czubatych talerzy z rożnymi potrawami i dopiero później częstowała sie z owych talerzy. Chodź nie tylko tubylcy sie tak zachowywali to chyba jednak oni robili to w największej skali zostawiając przy tym większość jedzenia na talerzach. Przez to były właśnie 30 minutowe kolejki i braki w jedzeniu. W drugim tyg. sytuacja sie poprawiła, wyjechało sporo gości, włącznie z tubylcami(początek ramadanu) , jedzenie było smaczniejsze, nie było kolejek ( chociaż niektórzy tłumaczą poprawę jedzenie jakąś wizytacja z GÓRY). Tak czy siak, przejście do plaży śmierdzące, basen niewielki, alkohole ostro chrzczone, no i zdarzyło mi sie zobaczyć 2 karaluchy, ogoleni w miarę czysto, smacznie i wakacje uznaje za udane ale może bardziej z powodu towarzystwa niż samego hotelu. W Tunezji byłem pierwszy raz dlatego nei wiem jakie tam SA standardy. Oceniam w porównaniu do innych krajów. Plusem SA na pewno animacje na dość wysokim poziomie.

Termin pobytu: lipiec 2011
1  Dziękujemy, JimmyVV