La Badira(Hammamet)
169 USD
123 USD
Hotels.com
Uwaga, okazja! 17% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 17% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (148 USD).

Hotel Menara(Hammamet)(Świetna cena!)
101 USD
95 USD
  • Basen
497 USD
167 USD
Uwaga, okazja! 32% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 32% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (244 USD).

151 USD
114 USD
  • Bezpłatny parking
Vincci Flora Park(Hammamet)(Świetna cena!)
236 USD
Hotel Bel Azur(Hammamet)
184 USD
177 USD
Zrecenzowano 22 marca 2015

Naprawdę bardzo miła obsługa, jedzenie dobre dostosowane do różnych gustów smakowych. Pokoje średnie. Plaża blisko. Możliwość dojazdu do centrum autobusem podmiejskim za 1 dinar (kursuje co pół godziny), taksówka natomiast 12 dinarów.

• Data pobytu: marzec 2015, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Lidia M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Anthony y, Guest Relations Manager, Dar Khayam HotelOdpowiedź udzielona 30 marca 2015

Dear Lidia M,

I was pleased to read that you had a super holiday with us at Dar Khayam. I have shared your review with all of the staff as customer feedback is so important to us all. Thank you for taking the time to place your review and we look forward to seeing you again in the future.

Best Regards
Anthony Young
Guest Relations Manager

Zrecenzowano 13 października 2014

Bardzo przyjemny hotel. Mieszkaliśmy w bungalowie, duży pokój ale mniejsza łazienka. Ładny ogród, na plażę blisko. Duży wybór jedzenia, codziennie ciepłe posiłki. Wieczory spędzaliśmy w hotelu Omar gdzie byli świetni animatorzy. Garstka polaków, dużo Anglików. Tunezja sama w sobie bardzo brudna, ale warto wybrać się na wycieczkę do Kartaginy i Sidi Bou Said. Sam Hammamet dość ciekawy. Do Nabeulu warto się wybrać w czasie ich targu.

• Data pobytu: październik 2014, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Agata Z
Zrecenzowano 6 października 2014

Tygodniowy pobyt na przełomie września i października 2014 zakończony u mnie łagodną a u żony silną bolesną biegunka. Nie pijemy mocnych alkoholi, więc może to było przyczyną, ale nasi b. młodzi znajomi troszkę popijający gin z tonikiem też źle się po kilku dniach poczuli. Bardzo brudno na stołówce (nie jest to restauracja, kelner tylko sprząta brudne talerze wraz ze sztuccami o które ponownie trzeba się prosic). Brak możliwości zrobienia sobie kawy czy herbaty podczas obiadu i kolacji na stołówce. Wino z dystrybutora w trzech kolorach lodowate bez smaku wręcz niedobre. Bar przy basenie również przygotowuje skromne posiłki, ale jest jeszcze bardziej brudno a dodatkowo dużo much. Ogromna większość gości z Wielkiej Brytanii. Wszystkie animacje są dla nich. Mieszkałem w parterwowym bungalowie codziennie b. dobrze sprzątanym wraz z wymianą pościeli i ręczników. Piękny ogród i czysta plaża, cudowne ciepłe morze.
Podsumuje hotel dla tych o mocnych żołądkach.

Wskazówka dotycząca pokojów: Jak najdalej od głośnych do 24.00 animacji.
  • Data pobytu: wrzesień 2014, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Maciej F
Zrecenzowano 8 września 2014

Pobyt bardzo udany, obsługa miła uczynna,pokoje sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane codziennie. Kuchnia ok.jedyny minus to brak baru na plaży, Animacje na dobrym poziomie chłopaki robili co mogli aby miło i rozrywkowo upływał czas.

• Data pobytu: sierpień 2014, podróż z rodziną
Dziękujemy, Oberzysta
Zrecenzowano 11 lutego 2013

Tęskniłam za słoncem , bo w Polsce pogoda paskudna. Wybrałam ten hotel licząc na spokój, długie spacery no i oczywiście promienie słoneczne. Nie zawiodłam się . Hotel dość nowoczesny, czysty, nie zdominowany przez tunezyjski wystrój. Otoczony zadbana zielenią. Obsługa miła i pomocna. Bez problemu zamieniłam pokój na bardziej słoneczny. Jedzenie bez szaleństwa, trochę monotonne i brakowało mi wiekszego wyboru.Fajne SPA z sauna parową i gabinetem masażu,który robią mile dziewczyny. Luty nie jest sezonem wakacyjnym , więc tylko trochę animacji ,ale za to dośc sporo starszych osób- emerytów z Francji :). Ogólnie polecam ten hotel zima na wyciszenie i nabranie kolorków .

Wskazówka dotycząca pokojów: w częsci głownej hotelu w pokojach stoją dodatkowo łóżka piętrowe. Pokoje od strony morza/basenu mają na balkonie słońce przez prawie cały dzień.
  • Data pobytu: luty 2013, podróż w pojedynkę
5  Dziękujemy, Podrozniczka_35