Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Nasz pobyt trwał tydzień . Hotel położony jest przy plaży z bardzo ładnym widokiem na morze dużo zieleni .Basen duży z barem są leżaki animacje ciekawe .Hotel w dobrym położeniu względem miasta .Jedzenie dobre i ciekawe i urozmaicone. Hotel wart polecenia

1  Dziękujemy, hoover65
Zrecenzowano: 13 marca 2014

Wlasnie wrocilismy z wycieczki bardzo milo wspominamy pobyt w Hotelu IBEROSTAR AVERROES w HAMMAMET jak dla mnie powinien miec 5 gwiazdek coz mozna powiedziec hotel w bardzo dogodnym polozeniu do centrum HAMMAMET blisko od plazy ktora mozna dojsc do MEDINY gdzie jest duzo sklepikow i straganow ,port bardzo ladny,co do obslugi hotelu nie mam zastrzezen caly personel bardzo przyjazny zawsze usmiechnieci i chetnie sluza pomoca zarowno menadzorowiejak i kelnerzy ANIMATION TEAM bardzo przyjazny nigdy sie nie nudzilismy ;) bardzo ich pozdrawiam w czasie naszego pobytu byli to MIMO,BLACK,SOUBTEX,HANA I MR.DJ MOMO ;) jeszcze raz wielkie dzieki,co do jedzenia i obslugi przy posilkach rowniez bardzo przyjaznii,polecam rowniez sesje zdjeciowa z profesionalnym fotografem w hotelu nazywa sie AZIZ robi super zdjecia w ogrodzie palmowym na plazy w basenie i zdecia sa naprawde super i nie drogie 10 dinarow za zdjecie,napewno tam wrocimy ;) jeszcze raz dziekujemy personelowi hotelu IBEROSTAR AVERROES HAMMAMET ("RAMBO"MARCIN and MONIKA)

Termin pobytu: marzec 2014
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, PIETU2014
Zrecenzowano: 25 października 2013

To był nasz pierwszy pobyt w kraju arabskim, mamy porównanie tylko z Grecją.Hotel nie jest najnowszy, popękane kafle w łazience, kamień w umywalce, nie jest to jednak brud który odrzuca. Wieczorem jak się otworzyło okno to było czuc smród kanalizy, ale jest tak w całej Tunezji. Co do All Inclusive - na początku nie dawaliśmy w ogóle napiwków - kelner w barze plażowym odmawiał nam piwa mówiąc, że nie ma, drinki prawie bez alkoholu, później zaczęliśmy zostawiać po dinarze po posiłku i jakość obsługi znacząco wzrosła. Dla mnie kelnerzy przy każdym posiłku byli minusem, zawsze oczekiwali, że zostawimy pieniądze nawet za samą wodę. Plaża czysta, aczkolwiek nie wypoczywaliśmy na niej ze względu na nachalnych naganiaczy. Generalnie to przez kulturę Tunezyjczyków, ich sztucznie miłe podejście do ludzi (chodzi tylko o to żeby wyciągnac kase), przez brud na ulicach poza miejscowościami turystycznymi, uważam wyjazd za średnio udany. Co do posiłków, to było bez rewolucji, woda do ciepłych napojów chlorowana, potrawy tunezyjskie pyszne, pizze i frytki - paskudztwo. Śniadanie ratowały francuskie rogaliki. Do posiłków tylko jeden kieliszek (cola, woda, piwo, wino), o dwa napoje do posiłku trzeba było się prosić. Podrywający kucharze. Z animacji nie korzystaliśmy, aczkolwiek ludzie byli zadowoleni, ja nie lubię być wyciagana na animację, wolę bardziej formalne podejście do goscia. Ogólnie hotel nam wyjazdu nie popsuł, ale Tunezja nie jest krajem do którego będziemy wracać. Niemcy i Rosjanie byli lepiej obsługiwani.

Wskazówka dotycząca pokoi: Lepiej dopłacić i mieć widok na basen
Termin pobytu: październik 2013
2  Dziękujemy, Izabela K
Zrecenzowano: 13 października 2013 z urządzeń przenośnych

W tym hotelu spedzilismy 2 tygodnie cudownych wakacji. Caly pobyt nalezy ocenic w samych superlatywach. Pokoje czysciutkie, bardzo mila obsluga hotelu. Jedzenie podawane w restauracji glownej stale urozmaicane, kazdy nawet najwiekszy niejadek znajdzie cos dla siebie :). Czas pomiedzy posilkami oraz w godzinach wieczornych umilany przez cudowna grupe animatorow Sou Sou, Mimo, Momo, Hamza i Titi. To oni zapewniaja gosciom mnostwo atrakcji w bardzo przyjemnej atmosferze. To rowniez dzieki tym mlodym i zaangazowanym osobom kazdy gosc hotelu znajdzie cos dla siebie aby aktywnie spedzic czas. Wieczorne spotkania organizowane przez animatorow sa bardzo zabawne i gwarantuja niezapomniane wspomnienia. Podsumowujac pragne podkreslic, ze hotel ten polecam kazdemu kto chce milo spedzic swoj urlop a tym samym porzadnie naladowac baterie na kolejne miesiace

Termin pobytu: wrzesień 2013
2  Dziękujemy, BogusiaK1
Zrecenzowano: 16 lipca 2013

Hotel Averroes sprawił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Lokalizacja idealna - tuż nad brzegiem morza z czystą plażą, leżakami i parasolami ( do centrum Hammametu : taxi-8dinarów, bus-0,500). Hotel ładny, czysty i zadbany. Pokoje schludne. Obsługa hotelu bardzo miła i pomocna. Menadżera można było spotkać codzennie i widać, że troszczy się bardzo o hotel. Na jedzenie nie mogłam narzekać - było wszystko czego mi potrzeba. Uważam, że wybór naprawde był duży. Alkohole dobre, a barmani potrafili zaspokoić potrzeby każdego nawet wybrednego turysty. Animatorzy sprawdzili się na medal. Może wieczorne przedstawienia dla mniej wymagających, ale za dnia dawali z siebie wszystko. Wiem, że mogę tam wrócić jeszcze nie raz.

Termin pobytu: lipiec 2013
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi