Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:
Najnowsze recenzje. Najniższe ceny. Idealne miejsce do zarezerwowania hotelu.

“Wspaniały pobyt”
5 na 5 punktów Iberostar Averroes — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 8 dodatkowych witryn!
5 recenzje(-i) hoteli
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 10
“Wspaniały pobyt”
5 na 5 punktów Zrecenzowano: 16 lipca 2013

Hotel Averroes sprawił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Lokalizacja idealna - tuż nad brzegiem morza z czystą plażą, leżakami i parasolami ( do centrum Hammametu : taxi-8dinarów, bus-0,500). Hotel ładny, czysty i zadbany. Pokoje schludne. Obsługa hotelu bardzo miła i pomocna. Menadżera można było spotkać codzennie i widać, że troszczy się bardzo o hotel. Na jedzenie nie mogłam narzekać - było wszystko czego mi potrzeba. Uważam, że wybór naprawde był duży. Alkohole dobre, a barmani potrafili zaspokoić potrzeby każdego nawet wybrednego turysty. Animatorzy sprawdzili się na medal. Może wieczorne przedstawienia dla mniej wymagających, ale za dnia dawali z siebie wszystko. Wiem, że mogę tam wrócić jeszcze nie raz.

• Pobyt: lipcu 2013, wyjazd ze znajomymi

Podsumowanie rankingu
    4 na 5 punktów
    4 na 5 punktów
    4,5 na 5 punktów
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (3)
Data | Ranking
Liverpool, Wielka Brytania
Liczba recenzji: 1
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
4 na 5 punktów Zrecenzowano: 17 czerwca 2013

Hotel godny polecenia.Wspaniała obsługa w restauracji, barze,recepcji.Kelnerzy nie są natrętni,zawsze uśmiechnięci.Nigdy nie miałem problemu z zabraniem czegoś z restauracji do pokoju.Z uśmiechem na ustach supervisora słyszałem no problem.Jedzenie dobre,choć często się powtarza w różnych przerobionych postaciach.No cóz żywienie zbiorowe,ale wszystko smaczne.Nuda na śniadaniu,oprócz cieplutkich francuskich ciasteczek.Do podwójnego porannego espresso,bajka.Żadnych dolegliwości żołądkowych jak w Egipcie.Co do napojów alkoholowych w wersji all inc.,niestety alkohole są chrzczone i nie mają tyle procentów co oryginał.Zawartość alkoholu w butelce raczej ok.25%.Pokoje codziennie sprzątane.Bez zarzutu.Animation team bardzo wesoly i nie można się nudzić.Co do zakwaterowania.Wybierajcie pokoje z widokiem na morze i najlepiej na 3 lub 4 piętrze.Powód,cholerne komary.Nie będziecie się czuć zawiedzeni wybierając ten hotel.Mój czas pobytu to koniec maja do połowy czerwca 2013.Pozdrawiam

Wskazówka dotycząca pokojów: Tylko pokoje z widokiem na morze i na piętrze ze względu na komary.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: czerwcu 2013, wyjazd we dwoje
3 Dziękujemy, fredek62
England
Liczba recenzji: 1
common_n_hotel_reviews_1bd8 Podziękowania: 3
3 na 5 punktów Zrecenzowano: 1 października 2011

Właśnie wróciliśmy z mężem i znajomymi z wakacji z Iberostar Averroes w Tunezji i wrażenia różne-i miłe i rozczarowanie!To były nasze pierwsze wakacje all inclusive i z tego co opowiadali nam znajomi,którzy jeżdżą 2razy do roku do tej sieci hoteli wyobrażaliśmy sobie wszystko zdecydowanie lepiej!
Ogólnie co nam się podobało najbardziej to pokoje,które były bardzo duże i czyste,a do tego z widokiem na morze oraz z dużym balkonem,stolikiem i 2krzesłami. Klimatyzacje było słychać,ale raczej nie działała,bo nadal było duszno-jedynie otwarty balkon i spanie na golasa było najlepszym rozwiązaniem!
Jedzenie było serwowane prawie przez cały dzień,ale mimo,że było go dużo to nie mogliśmy znaleźć dla siebie czegoś dobrego i zazwyczaj było zimne!Na śniadanie było zawsze to samo,na lunchu był już większy wybór i dało się coś wybrać,po południu były serwowane naleśniki,które były pyszne,a wieczorem na kolację znowu mieliśmy problem ze znalezieniem czegoś smacznego.
Naszym największym rozczarowaniem był mały wybór drinków na barach-ok 5rodzaji,a po 3dniach im zabrakło prawie wszystkiego i zostało tylko piwo,wino,czasami wódka i gin!Do tego wszystkiego barmani byli mili,ale tylko jak dostawali napiwki,najgorsze było to,ze potrafili się o nie upominać:(
Jedynie na barze w basenie spotkaliśmy miłego barmana,który dostał raz tipa,a dbał o nas i serwował bez wyciągania ręki i dogadywania!
Muszę pochwalić chłopaków z intertiment,którzy organizowali wiele ciekawych rozrywek w ciągu dnia dla gości hotelowych.Umiejętnie zachęcali ludzi do zabawy,np.ja grałam z nimi 2razy dziennie w siatkówkę,w darta,oprócz tego inni grali w piłkę nożną,aerobik w basenie,ich układ taneczny,którego uczyli wszystkich zainteresowanych i wiele innych ciekawych rzeczy!Jedynym ich minusem to były wieczorne występy,bo najczęściej były taneczne i trochę nudne:(
Co jeszcze mogę napisać?Aha to,ze rowerki wodne były zepsute i nikt ich nawet nie naprawiał,więc jedyną bezpłatną rozrywką były kajaki!
Było wiele różnych innych rozrywek,ale to już trzeba było za nie płacić,np.przelot na spadochronie,skuter wodny,narty wodne,sofa wodna, itp,ale pamiętajcie,ze z nimi trzeba sie targować na wszystkim i potrafią spuścić z ceny dużo.
Ogólnie było fajnie,ale mogło być lepiej!

Wskazówka dotycząca pokojów: Duży pokój na 3 piętrze z widokiem na morze,basen i cały tył hotelu był super-polecam:)
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Pobyt: październiku 2011, wyjazd ze znajomymi
3 Dziękujemy, Margaret B
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Hammamet)
w odległości 9.7 km
The Russelior Hotel & Spa
Nr 20 z 118 w lokalizacji Hammamet
4.5 na 5 punktów Liczba recenzji: 399
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Iberostar Averroes? Podziel się wrażeniami!

Iberostar Averroes — dodatkowe informacje

Obiekt: Iberostar Averroes
Adres: Yasmine | Yasmine, Hammamet 8052, Tunezja
Lokalizacja: Tunezja > Nabeul Governorate > Hammamet
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Spa Apartamenty Basen
Styl hotelu:
Rozpiętość cen (za noc): 224 zł–775 zł
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Iberostar Averroes 4*
Liczba pokoi: 266
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, TripOnline SA i Booking.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Iberostar Averroes. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Iberostar Averroes Hotel Hammamet
Iberostar Hotel Averroes
Iberostar Hotel Hammamet

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?