Hammamet

Jak najbardziej mogę polecić hotel Marco Polo. Zarówno dla odpoczynku jak i dobrej zabawy. Byłam tu tydzień wraz z przyjaciółkami i nie zawiodłyśmy się. Jedzenie przepyszne, obsługa bardzo miła. Na terenie basenu jak i w całym hotelu bardzo dba się o porządek. Pokoje sprzątane są codziennie. Dodatkowym plusem są różne atrakcje prowadzone przez animatorów. Najbardziej podobał nam się Step aerobic prowadzony przez Tito.Polecam w 100%!

Dziękujemy, Marta G

Hotel jak najbardziej godny polecenia. Porządek na terenie całego hotelu, pokoje codziennie sprzątane. Smaczne jedzenie, obsługa na bardzo wysokim poziomie, animatorzy bardzo się starają i zachęcają do zabawy :) praktycznie cały czas coś się dzieje :) animacje różnorodne dla starszych jak i młodszych :) nawiązują kontakt ze wszystkimi gośćmi :) oraz bardzooo mili i ciagle uśmiechnięci barmani! :D

Dziękujemy, Dominika W

Witam , bardzo polecam ten hotel
Bardzo miło spędziliśmy tu wakacje z narzeczona. Pogoda udana ,jedzenie tez bardzo dobre a obsługa prze miła .
Polecam pozdrawiam
Thanks animation team marco polo
We love you ❤️

Dziękujemy, Dawid S
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Zdecydowanie polecę każdemu pobyt w tym hotelu. Marco Polo ma świetne położenie, zaledwie kilka minut spacerkiem do nowoczesnej Mariny. Pokoje są bardzo czyste, samo umeblowanie i wyposażenie może nie pierwszej świeżości ale nie można narzekać. Jedzenie rewelacyjne! Olbrzymi wybór bardzo różnorodnych potraw sprawia, że nikt nie chodzi głodny.
Animacje za sprawą świetnej ekipy to kolejny powód do tego aby tam pojechać. Maro, Tito i Brahim mają rewelacyjne podejście do turystów i każdego są w stanie namówić do wspólnej zabawy.
Generalnie nawet gdybym chciała to nie mam się do czego przyczepić :)

1  Dziękujemy, hefalumpka
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam ten hotel, do niczego nie można się przyczepić. Bardzo dobre jedzenie, super basen i blisko do morza oraz do portu. Animatorzy na wysokim poziomie. Chouchou, Maro oraz Brahim najlepsi z najlepszych. Potrafili zachęcić ludzi to zabaw a co najważniejsze, rozmawiali z ludźmi i byli bardzo mili.

Dziękujemy, 456kamilak