Hammamet
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam ten hotel, do niczego nie można się przyczepić. Bardzo dobre jedzenie, super basen i blisko do morza oraz do portu. Animatorzy na wysokim poziomie. Chouchou, Maro oraz Brahim najlepsi z najlepszych. Potrafili zachęcić ludzi to zabaw a co najważniejsze, rozmawiali z ludźmi i byli bardzo mili.

Dziękujemy, 456kamilak
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Hotel położony wręcz rewelacyjnie- przy samym porcie, 10 minut spacerkiem do nowej mediny. Porządek w hotelu - rewelacja. Pokoje sprzątane każdego dnia. Jedzenie jak na Tunezję wręcz rewelacyjne (był to nasz kolejny pobyt w Tunezji ale tak pysznego i urozmaiconego jedzenia jeszcze nigdy nie mieliśmy). Obsługa bardzo miła i chętna do pomocy w każdej sytuacji i o każdej porze. Basen duży i czyściutki, bar w basenie z rewelacyjną obsługą (szczególnie Jalel). Drinki doskonałe. Plaża przy samym hotelu, szeroka, ładny piasek. Jedynym mankamentem było to, że przy dużej fali na brzeg wyrzucane było mnóstwo wodorostów (starali się je sprzątać ale nie zawsze im to wychodziło). Ogólnie wakacje bardzo udane, hotel godny polecenia.

Dziękujemy, Artur S
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Bardzo miło mi wyrazić swoją opinię na temat tego hotelu. 4 gwiazdki są zasłużone na którą składa się ciężka praca całego personelu. Bardzo miła obsługa, grzeczna i bardzo starająca się umilić pobyt turystom. Posiłki bardzo smaczne i urozmaicone, obsługa bardzo pomocna w restauracji. Animatorzy również starają się zachęcić odpoczywających do aktywności fizycznej. Plaża ładna szeroka. Pomimo dużej ilości gości wszystko funkcjonuje bardzo dobrze. Zawsze można znaleźć miejsce przy basenie czy na plaży. Bywałem w hotelach w Egipcie, Turcji i innych które miały 5 gwiazdek ale standard dużo gorszy. Polecam gorącą ten hotel dla par oraz rodzin z dziećmi.
Bardzo podobała nam się gra Pana na saksofonie, cudowna, urocza co dopełniało uczucia komfortu i troski o odpoczywających. Personel sprzątający również na najwyższym poziomie. Jeśli coś było nie tak to nie wynikało z winy hotelu a głównie z winy gości którzy nie zawsze umieli się zachować. Dominujące nacje Rosjanie i Anglicy, sporo Francuzów, Algierczyków oraz trochę Polaków, Belgów, Włochów, Czechów, Węgrów i innych nacji. Ogólnie miło i spokojnie, bezpiecznie. Pozdrawiam.

Dziękujemy, meteo001
Zrecenzowano: 14 listopada 2018

Żle nie było ale bez zachwytów. Basen duży można popływać . Do morza blisko . Piękny Hamamet, na tle całej Tunezji Piękne miasto. Ceny w sklepach też mogą być. W restauracji mało kelnerów wszystko trzeba sobie brać samemu

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, aniaanton
Zrecenzowano: 24 lipca 2014

Podsumowując to hotel godny polecenia!Obsługa na bardzo wysokim poziomie.Polecam dla rodzin z dziećmi .Animacje co wieczór !MINI DISCO !PLAŻA czysta przy hotelu.Pokoje umeblowane przyzwoicie .Czystość na 3+

Termin pobytu: lipiec 2014
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
3  Dziękujemy, Katarzyna K