Zrecenzowano: 17 czerwca 2019

Jestem świeżo po pobycie więc relacja na gorąco.
Hotel- ładny, zadbany, duży, czysty (panie sprzątające naprawdę uwijały się) jeżeli chodzi o pomieszczenia ogólne- nie mam zastrzeżeń. Kontakt był nieco utrudniony ponieważ nie znam ani arabskiego ani francuskiego, natomiast panie nie znaja angielskiego. Troche zgrzytu było przy wymianie ręczników- zostały zabrane np. o 10.00 i nic, nie dawano nowych. Trzeba było o nie prosić i zawsze słyszałem że będą za pięć minut, przy czym nie było ich nawet kilka godzin. Jeżeli chciało się wziąć prysznic to kicha. Trzeba latać i prosić. denerwujące.

Pokoje czyste i ładne, mieliśmy z widokiem na ulicę i kawałek morza ale nie było to denerwujące ponieważ okolica jest cicha, słychać było śpiew ptaków rano, od czasu do czasu trafił się jakiś samochód. Myślę że widok na basen skutkował by ciągłym hałasem także ogólnie byłem zadowolony.

Bar- porażka. All incusive czyli ciagłe kolejki po napoje, nalewane często do połowy szklanki (kubka). Stojąc po drinka nie chciano mi dać np. piwa i drinka dla żony
, musiałem stać w kolejce ponownie. Byli i "lepsi" barmani i "gorsi" ale ogólnie słabo. Nie wiem czy chodziło o jakieś oszczędności czy o Rosjan którzy wódkę i whisky brali praktycznie non stop. Można zresztą powiedzieć że hotel jest w zasadzie rosyjski ;o)
Animacje raczej ok, animatorzy przyjażni i nie natarczywi, podejdą, zagadają. Wieczory w sali na dole z muzyką, występami w porządku, chociaż nie w moim guście.

Restauracja: dużo, smacznie i naprawdę każdy coś dla siebie znalazł. Dziwię się opiniom o monotonności jedzenia. Wybór dań był naprawdę duży i każdy zawsze coś dla siebie znalazł. Obok kucharz zawsze coś tam robił na bieżąco- pizzę, jajka, kiełbaski czy coś innego. Duży minus to brak napojów do posiłków z wyjątkiem śniadań (kawa, herbata, soki). Obiady i kolacje- trzeba było stanąć w kolejce do baru po coś do picia a w tym czasie jedzenie stygło. Słabo.
Restauracja czysta i przytulna, obrusy zmieniane. Ogromny minus to ciągły brak sztućców!!! Człowiek chodzi po restauracji jak palant i szuka widelca czy noża.

Jedzenia za to nie brakowało. Jeżeli coś sie kończyło, natychmiast to donoszono. Z owoców pyszny arbuz i melony. Wciąż nie mogę się za to nadziwić arabskiej kulturze jedzenia. Nabieranie kilku pełnych talerzy jedzenia, które zajmują cały stolik, z czego zjadana była połowa. Mnóstwo jedzenia szło do kosza. Poza tym bałagan jaki pozostawiano na stolikach ........ szkoda gadać.

Plaża około 600 m od hotelu, czysta poza glonami i czasem smieciami które morze wywala na brzeg ale naprawdę nie ma tragedii, taka jest specyfika tego wybrzeża. Woda fajna, czysta. Hotel ma własna plażę z parasolami i leżakami, które trzeba jednak dość wcześnie rezerwować. Mozna tez leżeć na piasku, który jest miękki i biały.

Czy polecam? Ogólne tak, plusów było zdecydowanie więcej niz minusów.

1  Dziękujemy, Piotr O
Zrecenzowano: 2 października 2018

Hotel na zewnątrz wygląda nawet okazale,Dostalśmy parszywy pokój, bez lodówki, z grzybem i smrodem co za tym idzie,W restauracji kolejki,ciągły brak miejsc.Plaża hotelowa, jest owszem,ale na czym się położyć,na wygietych lezakach ?Posiłki ok, to chociaż na plus. Drinki jak to w Tunzji słabe i rozcieńczane.Animatorzy.... i tu zaczyna się jazda....próbują skubnąć turystów z kasy...chora matka, ojciec....to,że jak mówią hotel im mało płaci, nie znaczy,że mogą to robić.Animator Ozou ,uważajcie na niego, hotel dawno powinien go wywalić z roboty. Co tacy ludzie tam robią?pytam się.Animator Momo i Kalucza fajni, szczególnie Kalucza , który daje z siebie 100%,

Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, natalia5552018
Zrecenzowano: 1 października 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel dobrze położony.Pokój musiałam wymienić,bo smród i brak lodówki.Posiłki w miarę dobre.Plaża ..tragedia,brudna,połamane leżaki.Animacje dla dzieci i dorosłych.Jest tam jeden aniamator,ktory z racji tego że byłam sama próbował codziennie naciągac mnie na kasę.Animator Ozou,młody ale cwany.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Weronika38
Zrecenzowano: 18 września 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo przytulny. Animatorzy każdego dnia bawią ludzi. Jeśli chodzi o jedzenie każdy coś znajdzie dla siebie. Duża ilość leżaków przy basenie. Każdy pracownik z hotelu chodzi z uśmiechem na twarzy.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, zwiedzamswiat2018
Zrecenzowano: 15 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Problemy od samego poczatku. Kiedy przyjechalismy powiedziano nam na recepcji ze wszystkie pokoje sa zajete i beda nas musieli dac na 1 noc do pokoju "not good" ale za to poznien nas przeniosa do pieknego ppkoju z widokiem na basen. Stwierdzilismy ze ok i ze ta jedna noc wytrzymamy. Kiedy przyszli po nas na drugi dzien, zaprowadzili nas do tego super pokoju,i po minucie zaczeli ze soba rozmawiac po arabsku i przeniesli nas znowu do innego. Owszem byl widok ale na DACH na ktorym bylo pelno wiatrakow i wentylatorow ktore byly tak glosne ze nie dalo sie spac.
Wracajac do pierwszego dnia - w pokoju nie bylo zadnych recznikow ÷ obiecano nam ze przyniosa nam kolacje po przyjechslismy pozno wieczorem. Ale nikt nam nie przyniosl ani recznikow ani kolacji.musialam isc na recepcje 3 razy o to pytac. Za kazdym razem udawali ze rozumieja o co mi chodzi, a potem patrzeli jak na wariatke ze nie wiedza czego ja od nich chce. Od samego zreszta poczatku widac bylo ze nie pasuje im ze ktos mowi po angielsku. Reczniki i jakies resztki ciastek przyniesli nam po polnocy jak juz dawno spalismy.jeszcze do tego pan sie ovrazil ze nie dalsmy mu za to zadnego napiwku.
Druga sprawa: plaz blisko ale ohydna, syf jakiego nigdy nie widzialam.
Jedyne co bylo dobre to jedzenie, choc maalo miesa czy ryb.a jak byly to trzeba bylo czekac w dluugiej kolejce i dostawalo sie ttlko 1 kawalek.

Termin pobytu: wrzesień 2017
2  Dziękujemy, Edyta K