Zrecenzowano: 4 września 2019

Bardzo dobry hotel, położony bardzo blisko plaży, duży basen, bardzo miła obsługa. Animatorzy pracujący w tym hotelu dbają o wspaniała zabawę w każdej chwili. Jedzenie dostosowane do potrzeb każdego gościa. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym hotelu.

Dziękujemy, Msrt11
Zrecenzowano: 20 lipca 2019

Po przyjeździe do hotelu w godzinach porannych ku naszemu miłemu zaskoczeniu otrzymaliśmy klucze do pokojów. Jednakże nie obyło się bez problemów - starszy Pan z recepcji udawał, że nie zna języka angielskiego (przy wymeldowaniu okazało się, że jednak potrafi :) ). Po wpłaceniu opłaty klimatycznej wynoszącej 14€ (mieliśmy tylko banknot 20€) sam wziął sobie resztę w ramach podziękowania za wykonaną przez siebie "ciężką" pracę. To w zasadzie był jedyny problem wyjazdu.
- Jedzenie i napoje - mimo braku dużego wyboru, to wszystko było smaczne i na bieżąco przygotowywane. Napoje bardzo słodkie, alkohole przyjemne :D
- Pokój - czysty z widokiem na basen i morze
- Rozrywka - animatorzy starali się zapełnić każdemu czas wolny poprzez różne aktywności
- Basen i plaża - wszędzie czysto, rezerwacje leżaków ręcznikami na porządku dziennym, jednak mimo to potrafiliśmy znaleźć dla siebie miejsce, zjeżdżalnie to super atrakcja dla dzieci i dorosłych, a zejście do morza bardzo łagodne

Podsumowując polecamy ten hotel dla każdego - singli, rodzin z dziećmi, grup znajomych i starszych osób, bo każdy znajdzie tam coś dla siebie :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto dopłacić do pokoju aby mieć widok na morze
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, 997kingas2019
Zrecenzowano: 19 lipca 2019

Hotel spełnił moje oczekiwania, animacje w ciągu dnia jak i te wieczorne nie pozwalają się nudzić. Mini klub dla najmłodszych super, bardzo dobra opieka. W ciągu dnia mnóstwo zabawy organizowanej przez animatorów dla wszystkich gości. Bardzo ładny obiekt z trzema basenami, piękną plażą oraz co chyba najważniejsze ogólna dostępnością do leżaków czy to 9 czy 12 leżaki można było bez problemów znaleźć wolne. Jedzenie i napoje serwowane przez cały dzień. Ogólnie rzecz ujmując hotel wart uwagi oraz odwiedzenia zwłaszcza dla rodzin z dziećmi i to w każdym wieku

Dziękujemy, POLONEZ2
Zrecenzowano: 19 lipca 2019

Jedyne plusy w tym hotelu to animatorzy, plaża i basen, natomiast cała reszta to tragedia, jedzenie monotonne i raczej średnie, kilka razy widzieliśmy jak kelner zlewał resztki wina z kilku kieliszków do jednego po czym podawał innym gościom... na dwa dni przed wylotem zabrano nam środki czystości z pokoju i dopiero po trzy krotnej wizycie w obsłudze hotelowej nam je zwrócono! Gdy pada deszcz to bar na plaży i stołówka są zamykane pomimo tego, że są zadaszone! NIE POLECAMY BIURA ITAKA, gdyż to biuro nie reaguje na zgłaszane problemy a na domiar złego skrócono nam pobyt o połowę dnia!

Wskazówka dotycząca pokoi: Widoki na budowlańców zza okna albo na dach budynku z potłuczoną boazerią i brudnymi ubraniami....
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Hotelozafca
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Hotel jest w porządku pokojecmkglyby byc wyremontowane. Widać że nie było dawno nic robione.Ogolnie plaża bardzo ładna,obsługa miła oprócz moze jednego ale to taki przypadek Poza tym Tunezja jest kraje. wartym zobaczenia

Dziękujemy, Konrad M