Zrecenzowano: 4 września 2019

Bardzo dobry hotel. Obsługa miła i bardzo pomocna. Pokoje czyste i sprzątane na bieżąco. Duży wybór jedzenia na stołówce. Basen oraz plaza czyste. Dużo leżaków każdy znajdzie miejsce. Bardzo polecam ten hotel.

Dziękujemy, Miro K
Zrecenzowano: 20 lipca 2019

Po przyjeździe do hotelu w godzinach porannych ku naszemu miłemu zaskoczeniu otrzymaliśmy klucze do pokojów. Jednakże nie obyło się bez problemów - starszy Pan z recepcji udawał, że nie zna języka angielskiego (przy wymeldowaniu okazało się, że jednak potrafi :) ). Po wpłaceniu opłaty klimatycznej wynoszącej 14€ (mieliśmy tylko banknot 20€) sam wziął sobie resztę w ramach podziękowania za wykonaną przez siebie "ciężką" pracę. To w zasadzie był jedyny problem wyjazdu.
- Jedzenie i napoje - mimo braku dużego wyboru, to wszystko było smaczne i na bieżąco przygotowywane. Napoje bardzo słodkie, alkohole przyjemne :D
- Pokój - czysty z widokiem na basen i morze
- Rozrywka - animatorzy starali się zapełnić każdemu czas wolny poprzez różne aktywności
- Basen i plaża - wszędzie czysto, rezerwacje leżaków ręcznikami na porządku dziennym, jednak mimo to potrafiliśmy znaleźć dla siebie miejsce, zjeżdżalnie to super atrakcja dla dzieci i dorosłych, a zejście do morza bardzo łagodne

Podsumowując polecamy ten hotel dla każdego - singli, rodzin z dziećmi, grup znajomych i starszych osób, bo każdy znajdzie tam coś dla siebie :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto dopłacić do pokoju aby mieć widok na morze
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, 997kingas2019
Zrecenzowano: 20 lipca 2019

Hotel jest godny polecenia. Obsługa jest miła i pomocna, dobrze rozmawiają po angielsku wiec nie ma problemu z komunikacja. W hotelu jest czysto schludnie i codziennie sprzątanie. Jedzenie obfite duży wybór . Restauracja ala carte raz w tygodniu za darmo do wyboru tunezyjska i włoska . Obie są pyszne. Hotel oceniam na 9/10 .

Dziękujemy, MarekW345
Zrecenzowano: 19 lipca 2019

Hotel spełnił moje oczekiwania, animacje w ciągu dnia jak i te wieczorne nie pozwalają się nudzić. Mini klub dla najmłodszych super, bardzo dobra opieka. W ciągu dnia mnóstwo zabawy organizowanej przez animatorów dla wszystkich gości. Bardzo ładny obiekt z trzema basenami, piękną plażą oraz co chyba najważniejsze ogólna dostępnością do leżaków czy to 9 czy 12 leżaki można było bez problemów znaleźć wolne. Jedzenie i napoje serwowane przez cały dzień. Ogólnie rzecz ujmując hotel wart uwagi oraz odwiedzenia zwłaszcza dla rodzin z dziećmi i to w każdym wieku

Dziękujemy, POLONEZ2
Zrecenzowano: 19 lipca 2019

Jedyne plusy w tym hotelu to animatorzy, plaża i basen, natomiast cała reszta to tragedia, jedzenie monotonne i raczej średnie, kilka razy widzieliśmy jak kelner zlewał resztki wina z kilku kieliszków do jednego po czym podawał innym gościom... na dwa dni przed wylotem zabrano nam środki czystości z pokoju i dopiero po trzy krotnej wizycie w obsłudze hotelowej nam je zwrócono! Gdy pada deszcz to bar na plaży i stołówka są zamykane pomimo tego, że są zadaszone! NIE POLECAMY BIURA ITAKA, gdyż to biuro nie reaguje na zgłaszane problemy a na domiar złego skrócono nam pobyt o połowę dnia!

Wskazówka dotycząca pokoi: Widoki na budowlańców zza okna albo na dach budynku z potłuczoną boazerią i brudnymi ubraniami....
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Hotelozafca