Super

Świetne miejsce do poznania kultury Djerby proponuje jednak wybrać się na własną rękę z hotelu... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019
Martinesku79
wycieczka

Zrecenzowano: 27 lipca 2019
Natalia0403
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 002)

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Świetne miejsce do poznania kultury Djerby
proponuje jednak wybrać się na własną rękę z hotelu taxi i na miejscu kupić bilet .

1  Dziękujemy, Martinesku79
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Polecam bardzo ciekawe doświadczenie, można zwiedzić muzeum oglądać krokodyle nawet zrobić zdjęcie z małym krokodylkiem;)

Dziękujemy, Natalia0403
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

My się wybraliśmy na farmę krokodyli taksówką, fajne ciekawe miejsce.
Obiekt ogólnie niezbyt duży ale krokodyli mnóstwo :-)

Dziękujemy, Lenka S
Zrecenzowano: 17 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Fajna wycieczka. Myślę, że szczególnie dzieciom by się podobała, bo można na rękach potrzymać małego krokodyla. Ciekawe urozmaicenie pobytu na Djerbie.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Zzz X
Zrecenzowano: 1 kwietnia 2019

fajne miejsce na relaks po śniadaniu. w pakiecie jest również skansen oraz muzem. Wybiegi dla krokodyli sa czyste i ładnie wkomponowane w zieleń. Atrakcją jest kontakt z małym krokodylem, z którym mozna sobie zrobić zdjęcia.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, Joanna L