Wyspa Dżerba
Zrecenzowano: 13 września 2019

Zacznę na początku od plusów.Pogoda rewelacyjna,woda czysta i ciepła, plaża gdyby nie było wszędzie kup wielbłądów to by była super,Animacje codziennie dla dzieci i dorosłych,obsługa hotelu miła i uprzejma.I na tym koniec plusów.Teraz ta gorsza strona hotelu,jedzenie bez szału, codziennie prawie to samo,tłuste i ostre,najlepsze z tych wszystkich posiłków to były śniadania,ciasta,owoce oraz pizza i naleśniki,restauracja ochydna wszystko się tam klei,stoły,krzesła,podłoga brudna,sztućce i talerze tłuste i brudne( w Polsce sanepid zamknął by tą restaurację w ciągu 1 minuty) wieczna walka o wolne miejsca,talerze,sztućce,jedzenie.....
Co chwilę wszystkiego brakowało a obsługa nie nadążała sprzątać i dokładać wszystkiego( zdecydowanie za mało personelu jak na taką ilość gości),po wieczornych imprezach straszny bałagan przy stolikach które są na dworze,trzeba było trochę poszukać jakiegoś w miarę czystego miejsca żeby zjeść śniadanie.Na korytarzach często śmierdziało kanalizą.Pokój dostaliśmy na pierwszym piętrze więc był w miarę,oprócz pleśni przy klimatyzacji i wentylacji w łazience,stelaż łóżek większy niż materac więc można sobie nogi po obijać,w pierwszy dzień był worek w koszu na śmieci a przez kolejne 6 dni juz nie było bo sprzątaczki same nie miały,całe szczęście że nie było karaluchów i mrówek jak to mieli na innych pokojach ale codzienne wieczorem latały jakieś robale w pokoju które podobne były do żuków.Pokoje sprzątane codzienne,ręczniki wymieniane też codzienne z tym że nie raz po praniu i tak były w jakiś plamach i smugach.Jak rano pokojowa zabrała ręczniki do prania to oddawane były dopiero najwcześniej o 15 więc lepiej zabierać swoje ręczniki bo można się zdziwić przychodząc z plaży i chcąc się wykąpać a tu nie ma czym się wytrzeć....Sam hotel potrzebuję kapitalnego remontu,w basenie gdzie są zjeżdżalnie trzeba uważać bo można stopy pokaleczyć o kafelki.Nawet miejscowi mówią że ten hotel już ma którąś z kolei nazwę żeby nowych klientów zdobyć i żeby kolejne biuro podróży ich hotel polecało.
Ogólnie za te pieniądze to bardzo słaby ten hotel.Jesli kiedyś tam wrócimy to na pewno nie do Baya Beach aqua park.

Dziękujemy, Sylwia N
Zrecenzowano: 13 września 2019

Ogólnie mogę powiedzieć, że były to fajne wakacje. Bardzo ciepło i ciepła woda - to dla mnie najważniejsze, a reszta....reszta wyglądała tak: otrzymaliśmy pokój na wyższych piętrach, więc nie było źle ( inni którzy dostali na dole bardzo narzekali), poza mrówkami, które nie przeszkadzały, było ok. W pokoju tylko spaliśmy, więc nie narzekam. Gorzej z wyżywieniem. Brak sztućców, kolejki po lepsze dania, ale do przeżycia. Animatorzy super, nie można się nudzić. Tylko szkoda, że wszystko nastawione na turystów z Francji. Plaża ładna, ciepłe morze ale..wszędzie kupy wielbłądów, na piasku i w wodzie...Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezydentki Tui, Pani Moniki, która poświęciła swój czas wolny i opowiedziała nam wiele ciekawostek o wyspie i zwyczajach panujących w Tunezji.
Jeszcze o napojach...podawane w malutkich plastikowych kubeczkach, dosłownie na kilka łyków, a przy tej temperaturze dużo się pije, więc dużo czasu spędziliśmy w kolejce po napoje.
Ogólnie fajny pobyt w tym hotelu, ale już nie wrócimy....

Dziękujemy, agnieszkar1971
Zrecenzowano: 5 września 2019

Przyjaźni i fajni animatorzy, dużo śmiechu i zabawy, jedzenie duży wybór ale przeciętne, duze baseny, słońce, ciekawe atrakcje, czyste pokoje i ciekawe animacje i konkursy, ładne otoczenie, dużo sklepów z niskimi cenami :) polecamy serdecznie

Dziękujemy, uveeiene
Zrecenzowano: 5 września 2019

Przelot ok, opieka rezydentów z Tui bez zastrzeżeń. Opieka animatorów bardzo dobra, mega pozytywni, otwarci oraz zawsze uśmiechnięci i zachęcający do wspólnych rozrywek :) Duży wybór w jedzeniu, aczkolwiek uważam że po tygodniu można zatęsknić za polskimi smakami.
Bogaty wybór wycieczek fakultatywnych. Wycieczka na Saharę, w której braliśmy udział że znajomymi była bardzo męcząca, ale jak najbardziej warta skorzystania. Niezapomniane widoki oraz przeżycia. Tui stanęło na wysokości zadania- naszym przewodnikiem był mężczyzna mówiący w języku polskim, angielskim, francuskim oraz arabskim. Podczas drogi opowiadał nam o kulturze, zwyczajach dzięki czemu dowiedzieliśmy się ciekawostek o wyspie oraz ludziach tu mieszkających. Obszar hotelu jest duży, mega dużo atrakcji aczkolwiek wieczory do godz. 22 były poświęcone dzieciom. Polecam pobyt w tym hotelu, ale na zdjęciach wygląda zdecydowanie lepiej niż w rzeczywistości. Zwracam uwagę na czystość w pokojach. Codziennie były zmieniane ręczniki, prześcieradła oraz kosmetyki. Klimatyzacja oraz lodówka działała genialnie.
Oprócz wielkości pokoi, braku atrakcji do 22 (bądź dłużej) dla dorosłych nie mam więcej obiekcji!

Dziękujemy, MartynaK303
Zrecenzowano: 5 września 2019

Ogólnie uważam, że wycieczka udała się nam wszystkim. Jedzenie dość dobre, smaczne, natomiast specyficznie ostre, nie wszystkim mogło przypaść do gustu. Obsługa hotelu jak i animatorzy bardzo mili i uprzejmi jednak nie wszyscy potrafią mówić po angielsku co jest nie raz problemem ponieważ większość mówi po arabsku lub francusku więc może być problem z komunikacją. Co do atrakcji turystycznych wycieczki fakultatywne to, wycieczki objazdowe po wyspie, wycieczka na Saharę (my z niej skorzystaliśmy), rejs statkiem pirackim, farma krokodyli. Hotel oferuje dużo atrakcji typu siatkówka plażowa, aqua aerobik, yoga, tenis, lotki, ping pong, mini golf, różnego rodzaju quizy organizowane przez animatorów. Myślę że hotel jest idealny dla rodzin, które przyjeżdżają tutaj z dziećmi.

Dziękujemy, damiamarczak