Zrecenzowano: 5 września 2019

Przelot ok, opieka rezydentów z Tui bez zastrzeżeń. Opieka animatorów bardzo dobra, mega pozytywni, otwarci oraz zawsze uśmiechnięci i zachęcający do wspólnych rozrywek :) Duży wybór w jedzeniu, aczkolwiek uważam że po tygodniu można zatęsknić za polskimi smakami.
Bogaty wybór wycieczek fakultatywnych. Wycieczka na Saharę, w której braliśmy udział że znajomymi była bardzo męcząca, ale jak najbardziej warta skorzystania. Niezapomniane widoki oraz przeżycia. Tui stanęło na wysokości zadania- naszym przewodnikiem był mężczyzna mówiący w języku polskim, angielskim, francuskim oraz arabskim. Podczas drogi opowiadał nam o kulturze, zwyczajach dzięki czemu dowiedzieliśmy się ciekawostek o wyspie oraz ludziach tu mieszkających. Obszar hotelu jest duży, mega dużo atrakcji aczkolwiek wieczory do godz. 22 były poświęcone dzieciom. Polecam pobyt w tym hotelu, ale na zdjęciach wygląda zdecydowanie lepiej niż w rzeczywistości. Zwracam uwagę na czystość w pokojach. Codziennie były zmieniane ręczniki, prześcieradła oraz kosmetyki. Klimatyzacja oraz lodówka działała genialnie.
Oprócz wielkości pokoi, braku atrakcji do 22 (bądź dłużej) dla dorosłych nie mam więcej obiekcji!

Dziękujemy, MartynaK303
Zrecenzowano: 5 września 2019

Ogólnie uważam, że wycieczka udała się nam wszystkim. Jedzenie dość dobre, smaczne, natomiast specyficznie ostre, nie wszystkim mogło przypaść do gustu. Obsługa hotelu jak i animatorzy bardzo mili i uprzejmi jednak nie wszyscy potrafią mówić po angielsku co jest nie raz problemem ponieważ większość mówi po arabsku lub francusku więc może być problem z komunikacją. Co do atrakcji turystycznych wycieczki fakultatywne to, wycieczki objazdowe po wyspie, wycieczka na Saharę (my z niej skorzystaliśmy), rejs statkiem pirackim, farma krokodyli. Hotel oferuje dużo atrakcji typu siatkówka plażowa, aqua aerobik, yoga, tenis, lotki, ping pong, mini golf, różnego rodzaju quizy organizowane przez animatorów. Myślę że hotel jest idealny dla rodzin, które przyjeżdżają tutaj z dziećmi.

Dziękujemy, damiamarczak
Zrecenzowano: 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Już na samym początku przed zameldowaniem (byliśmy przed 14) obsługa założyła nam opaski all inclusive i wysłała na obiad do restauracji. Jedzenie dobre tylko czasem niestety trzeba było czekać za tymi najlepszymi daniami bo szybko schodziły a wolno donosili kolejne. Recepcja spoko, rozmawialiśmy z nimi po angielsku i na każde nasze pytania odpowiadali. W recepcji również można nabyć dinary tunezyjskie, kurs taki jak wszędzie :) Pokoje ok, czyste i schludne chociaż mogły by być lekko odnowione. Trafiliśmy na nr 321(2 piętro) i u nas ok ale niektórzy na parterze narzekali. Generalnie ciekawy wystrój hotelu, obsługa, ratownicy i animatorzy zasługują na ogromny plus :) Przyczepić można się jedynie do "segregacji" ludzi... Polacy, Czesi i Rosjanie dostaja czerwone opaski a Francuzi, Niemcy itd żółte przez co oczywiście mają lepsze względy u obsługi oraz lepsze drinki. Jednak jeżeli da się chociaż raz dziennie napiwek barmanowi i jest się po prostu miłym czlowiekiem to już nie ma problemu :) (Djoo, Jims pozdrawiam!) Oraz szaleni fotografowie (Titoo, Simou i WooWoo) Odradzam z korzystania z wielbłądów na plaży! Nasi znajomi skorzystali a później koleś chciał od nich 100euro za 20 min jazdy!!! Wycieczki od ludzi z hotelu są w normalniejszych cenach. Animatorzy mówią w różnych językach ale niestety wszystkie animacje są po Francusku... Baseny super, zjeżdżalnie też. Ratownicy to dopiero mega pozytywni ludzie(Aymen, Hatem pozdro!) Podsumowujac, udane wakacje w przyjemnym hotelu oraz mega pozytywnymi ludźmi!

Dziękujemy, Roger A
Zrecenzowano: 1 września 2019

Nie wiem skąd te pozytywne opinie tego hotelu. Polacy, Czesi i Rosjanie traktowani są jako gorszy sort i otrzymują najgorsze pokoje zazwyczaj w tzw. piwnicy gdzie jest wilgoć i śmierdzi stęchlizną. Wszytko w tym hotelu robione jest pod Francuzów i ciężko jest się tam porozumieć w innym języku. Posiłki tanie i beznadziejne, a w szczególności śniadania. Na stołówce tłuste sztućce, naczynia, brudne stoły. Toalety publiczne w holu i przy basenie tragedia brudne i śmierdzące.Alkohole polewane w barach są tak rozcieńczone, że można je pić jak soczek. Plaża cała w odchodach od wielbłądów, które chodzą i załatwiają się gdzie popadnie. W dzień brak jakichkolwiek animacji dla dzieci, a wieczorne prowadzone jedynie po francusku. Wieczorne animacje beznadzieja, jedynie nudne spektakle robione przez hotelowych animatorów, brak jakiejkolwiek muzyki na żywo czy ciekawych pokazów co jest normom w innych hotelach. W hotelu bez problemu można spotkać gości jak np karaluchy. Hotel jest bardzo brudny i fatalnym stanie wymaga zamknięcia i kapitalnego remontu.

2  Dziękujemy, Paweł J
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Plusy: blisko ładnej plaży, teren i baseny hotelowe ok, pokój trafiliśmy ok, ale częśc pokoi dla Polaków to syf.....
Minusy: wyżywienie- ogólnie bardzo słabe, śniadania- tragedia do kwadratu, poza hotelem nic ciekawego nie ma, brud, mnóstwo PET-ów etc.
Jak ktoś zwraca uwagę na czystość stołówki niech założy czarne okulary, nasz Sanepid zamknąłby ten przybytek w 3 min...
Ogólnie nie polecam

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Wodnik_123