Zrecenzowano: 5 września 2019

Ogólnie uważam, że wycieczka udała się nam wszystkim. Jedzenie dość dobre, smaczne, natomiast specyficznie ostre, nie wszystkim mogło przypaść do gustu. Obsługa hotelu jak i animatorzy bardzo mili i uprzejmi jednak nie wszyscy potrafią mówić po angielsku co jest nie raz problemem ponieważ większość mówi po arabsku lub francusku więc może być problem z komunikacją. Co do atrakcji turystycznych wycieczki fakultatywne to, wycieczki objazdowe po wyspie, wycieczka na Saharę (my z niej skorzystaliśmy), rejs statkiem pirackim, farma krokodyli. Hotel oferuje dużo atrakcji typu siatkówka plażowa, aqua aerobik, yoga, tenis, lotki, ping pong, mini golf, różnego rodzaju quizy organizowane przez animatorów. Myślę że hotel jest idealny dla rodzin, które przyjeżdżają tutaj z dziećmi.

Dziękujemy, damiamarczak
Zrecenzowano: 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Już na samym początku przed zameldowaniem (byliśmy przed 14) obsługa założyła nam opaski all inclusive i wysłała na obiad do restauracji. Jedzenie dobre tylko czasem niestety trzeba było czekać za tymi najlepszymi daniami bo szybko schodziły a wolno donosili kolejne. Recepcja spoko, rozmawialiśmy z nimi po angielsku i na każde nasze pytania odpowiadali. W recepcji również można nabyć dinary tunezyjskie, kurs taki jak wszędzie :) Pokoje ok, czyste i schludne chociaż mogły by być lekko odnowione. Trafiliśmy na nr 321(2 piętro) i u nas ok ale niektórzy na parterze narzekali. Generalnie ciekawy wystrój hotelu, obsługa, ratownicy i animatorzy zasługują na ogromny plus :) Przyczepić można się jedynie do "segregacji" ludzi... Polacy, Czesi i Rosjanie dostaja czerwone opaski a Francuzi, Niemcy itd żółte przez co oczywiście mają lepsze względy u obsługi oraz lepsze drinki. Jednak jeżeli da się chociaż raz dziennie napiwek barmanowi i jest się po prostu miłym czlowiekiem to już nie ma problemu :) (Djoo, Jims pozdrawiam!) Oraz szaleni fotografowie (Titoo, Simou i WooWoo) Odradzam z korzystania z wielbłądów na plaży! Nasi znajomi skorzystali a później koleś chciał od nich 100euro za 20 min jazdy!!! Wycieczki od ludzi z hotelu są w normalniejszych cenach. Animatorzy mówią w różnych językach ale niestety wszystkie animacje są po Francusku... Baseny super, zjeżdżalnie też. Ratownicy to dopiero mega pozytywni ludzie(Aymen, Hatem pozdro!) Podsumowujac, udane wakacje w przyjemnym hotelu oraz mega pozytywnymi ludźmi!

Dziękujemy, Roger A
Zrecenzowano: 1 września 2019

Nie wiem skąd te pozytywne opinie tego hotelu. Polacy, Czesi i Rosjanie traktowani są jako gorszy sort i otrzymują najgorsze pokoje zazwyczaj w tzw. piwnicy gdzie jest wilgoć i śmierdzi stęchlizną. Wszytko w tym hotelu robione jest pod Francuzów i ciężko jest się tam porozumieć w innym języku. Posiłki tanie i beznadziejne, a w szczególności śniadania. Na stołówce tłuste sztućce, naczynia, brudne stoły. Toalety publiczne w holu i przy basenie tragedia brudne i śmierdzące.Alkohole polewane w barach są tak rozcieńczone, że można je pić jak soczek. Plaża cała w odchodach od wielbłądów, które chodzą i załatwiają się gdzie popadnie. W dzień brak jakichkolwiek animacji dla dzieci, a wieczorne prowadzone jedynie po francusku. Wieczorne animacje beznadzieja, jedynie nudne spektakle robione przez hotelowych animatorów, brak jakiejkolwiek muzyki na żywo czy ciekawych pokazów co jest normom w innych hotelach. W hotelu bez problemu można spotkać gości jak np karaluchy. Hotel jest bardzo brudny i fatalnym stanie wymaga zamknięcia i kapitalnego remontu.

2  Dziękujemy, Paweł J
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Plusy: blisko ładnej plaży, teren i baseny hotelowe ok, pokój trafiliśmy ok, ale częśc pokoi dla Polaków to syf.....
Minusy: wyżywienie- ogólnie bardzo słabe, śniadania- tragedia do kwadratu, poza hotelem nic ciekawego nie ma, brud, mnóstwo PET-ów etc.
Jak ktoś zwraca uwagę na czystość stołówki niech założy czarne okulary, nasz Sanepid zamknąłby ten przybytek w 3 min...
Ogólnie nie polecam

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Wodnik_123
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Wybrałam hotel ze względu na pozytywne opinie. Niestety po przybyciu na miejsce w godzinach wieczornych totalne rozczarowanie. Dostaliśmy pokój na piętrze, duży, czysty, ale z nieprzyjemnym zapachem z klimatyzacji. Wyszłam na balkon a tu mega hałas z jakiegoś urządzenia. Łóżko dla dzieci piętrowe, jakby postawione jedno na drugie, syn bał się na nie wejść. Od razu chciałam zmieniać pokój, ale nie znając obiektu ciężko było wskazać lepsze położenie pokoju. Następnego dnia na spotkaniu z rezydentem okazało się, że inni mają jakieś awarie w łazienkach, wiec zostaliśmy w tym pokoju, bo bałam się, że możemy trafić gorzej. Co do jedzenia to bez rewelacji, ale ja akurat zawsze znalazłam coś dla siebie, były owoce i ciast na naszym turnusie nie brakowało do samego końca. Kiepskie było poranne pieczywo, na śniadanie jedliśmy głownie naleśniki, langoche, jajka i warzywa. Raczej nie było kolejek do jedzenia i miejsc w restauracji tez nie brakowało. Zjeżdżalnie i baseny fajne. Morze piękne, ale faktycznie na szerokiej, piaszczystej plaży "miny" po wielbłądach. Największym przekłamaniem są zdjęcia na stronie z ofertą, totalna przeróbka w fotoshopie. Patrząc na nie wygląda, że hotel jest bezpośrednio przy plaży, natomiast z hotelu nawet jej nie widać. Owszem, jest ona bliziutko, ale za budynkami. Duży plus to zaangażowanie animatorów, można było potańczyć, poćwiczyć. Oferowali rozrywkę, ale nie byli nachalni. Super wycieczka do parku krokodyli, najkorzystniej wybrać się prywatnie taksówką. Internet tylko przy recepcji i to słaby, ale akurat dla nas na urlopie nie był to priorytet.
Podsumowując nie jest to obiekt o wysokich standardach, jeżeli ktoś potrzebuje trochę luksusu to nie tutaj.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, MonikaMJT