Zrecenzowano: 1 września 2019

Nie wiem skąd te pozytywne opinie tego hotelu. Polacy, Czesi i Rosjanie traktowani są jako gorszy sort i otrzymują najgorsze pokoje zazwyczaj w tzw. piwnicy gdzie jest wilgoć i śmierdzi stęchlizną. Wszytko w tym hotelu robione jest pod Francuzów i ciężko jest się tam porozumieć w innym języku. Posiłki tanie i beznadziejne, a w szczególności śniadania. Na stołówce tłuste sztućce, naczynia, brudne stoły. Toalety publiczne w holu i przy basenie tragedia brudne i śmierdzące.Alkohole polewane w barach są tak rozcieńczone, że można je pić jak soczek. Plaża cała w odchodach od wielbłądów, które chodzą i załatwiają się gdzie popadnie. W dzień brak jakichkolwiek animacji dla dzieci, a wieczorne prowadzone jedynie po francusku. Wieczorne animacje beznadzieja, jedynie nudne spektakle robione przez hotelowych animatorów, brak jakiejkolwiek muzyki na żywo czy ciekawych pokazów co jest normom w innych hotelach. W hotelu bez problemu można spotkać gości jak np karaluchy. Hotel jest bardzo brudny i fatalnym stanie wymaga zamknięcia i kapitalnego remontu.

2  Dziękujemy, Paweł J
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Plusy: blisko ładnej plaży, teren i baseny hotelowe ok, pokój trafiliśmy ok, ale częśc pokoi dla Polaków to syf.....
Minusy: wyżywienie- ogólnie bardzo słabe, śniadania- tragedia do kwadratu, poza hotelem nic ciekawego nie ma, brud, mnóstwo PET-ów etc.
Jak ktoś zwraca uwagę na czystość stołówki niech założy czarne okulary, nasz Sanepid zamknąłby ten przybytek w 3 min...
Ogólnie nie polecam

Dziękujemy, Wodnik_123
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Bardzo dobt wyjazd mila atmosfera czysta plaża nie nachalbi sprzedawcy fajne naimacje niskie i przystepne ceny dobe polozenie wi fi slabe ale daje rade tanie taxówki ogólnie bardzo fajne wakacje polecam ☺️

1  Dziękujemy, Igor K
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Wybrałam hotel ze względu na pozytywne opinie. Niestety po przybyciu na miejsce w godzinach wieczornych totalne rozczarowanie. Dostaliśmy pokój na piętrze, duży, czysty, ale z nieprzyjemnym zapachem z klimatyzacji. Wyszłam na balkon a tu mega hałas z jakiegoś urządzenia. Łóżko dla dzieci piętrowe, jakby postawione jedno na drugie, syn bał się na nie wejść. Od razu chciałam zmieniać pokój, ale nie znając obiektu ciężko było wskazać lepsze położenie pokoju. Następnego dnia na spotkaniu z rezydentem okazało się, że inni mają jakieś awarie w łazienkach, wiec zostaliśmy w tym pokoju, bo bałam się, że możemy trafić gorzej. Co do jedzenia to bez rewelacji, ale ja akurat zawsze znalazłam coś dla siebie, były owoce i ciast na naszym turnusie nie brakowało do samego końca. Kiepskie było poranne pieczywo, na śniadanie jedliśmy głownie naleśniki, langoche, jajka i warzywa. Raczej nie było kolejek do jedzenia i miejsc w restauracji tez nie brakowało. Zjeżdżalnie i baseny fajne. Morze piękne, ale faktycznie na szerokiej, piaszczystej plaży "miny" po wielbłądach. Największym przekłamaniem są zdjęcia na stronie z ofertą, totalna przeróbka w fotoshopie. Patrząc na nie wygląda, że hotel jest bezpośrednio przy plaży, natomiast z hotelu nawet jej nie widać. Owszem, jest ona bliziutko, ale za budynkami. Duży plus to zaangażowanie animatorów, można było potańczyć, poćwiczyć. Oferowali rozrywkę, ale nie byli nachalni. Super wycieczka do parku krokodyli, najkorzystniej wybrać się prywatnie taksówką. Internet tylko przy recepcji i to słaby, ale akurat dla nas na urlopie nie był to priorytet.
Podsumowując nie jest to obiekt o wysokich standardach, jeżeli ktoś potrzebuje trochę luksusu to nie tutaj.

Dziękujemy, MonikaMJT
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Wspaniale spędzony czas. Największym plusem hotelu są przesympatyczni animatorzy, którzy zarażali swoim entuzjazmem i uśmiechem. Mimo że pracują cały dzień do późnej nocy zawsze są uśmiechnięci, roztańczeni i dają z siebie wszystko.
Codziennie aqua aerobik,step aerobic, gimnastyka, piłka plażowa, zumba, piłka nożna, piłka wodna, gry, zabawy i konkursy, wieczorami show, kabaret, dyskoteka dla maluszków i wiele wiele innych atrakcji.
Tak wspaniałego naładowanego pozytywną energią, tańcem i uśmiechem hotelu jeszcze nie widziałam. Codziennie inne rozrywki od rana do samej nocy. Nie można się nudzić.

Plaża cudowna, bardzo szeroka, z barem. Sam hotel jak na tunezyjskie standardy wypada bardzo dobrze. Cudownie klimatyczny. Pokoje czyste, codziennie sprzątane.Nie zawsze z samego rana ale hotel był pełny więc to oczywiste. Jedzenie smaczne, każdy coś dla siebie znajdzie. Czasami trzeba było chwilkę postać do naleśników czy pieczonego mięska ale nie było to uciążliwe. Obsługa miła i zawsze uśmiechnięta.
Jeśli kiedyś jeszcze odwiedzę Djerbę, na pewno będzie to Baya!!!

Pani rezydentka super, bardzo dużo opowiedziała nam o wyspie, poleciła co warto zobaczyć, czy to na własną rękę, czy wycieczkami organizowanymi z TUI.
Pozdrawiamy i dziękujemy Pani Moniko!

Wskazówka dotycząca pokoi: Lepsze pokoje są te na piętrze.
Dziękujemy, 836grazka_w