Wyspa Dżerba
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Plusy: blisko ładnej plaży, teren i baseny hotelowe ok, pokój trafiliśmy ok, ale częśc pokoi dla Polaków to syf.....
Minusy: wyżywienie- ogólnie bardzo słabe, śniadania- tragedia do kwadratu, poza hotelem nic ciekawego nie ma, brud, mnóstwo PET-ów etc.
Jak ktoś zwraca uwagę na czystość stołówki niech założy czarne okulary, nasz Sanepid zamknąłby ten przybytek w 3 min...
Ogólnie nie polecam

Dziękujemy, Wodnik_123
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Bardzo dobt wyjazd mila atmosfera czysta plaża nie nachalbi sprzedawcy fajne naimacje niskie i przystepne ceny dobe polozenie wi fi slabe ale daje rade tanie taxówki ogólnie bardzo fajne wakacje polecam ☺️

1  Dziękujemy, Igor K
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Wybrałam hotel ze względu na pozytywne opinie. Niestety po przybyciu na miejsce w godzinach wieczornych totalne rozczarowanie. Dostaliśmy pokój na piętrze, duży, czysty, ale z nieprzyjemnym zapachem z klimatyzacji. Wyszłam na balkon a tu mega hałas z jakiegoś urządzenia. Łóżko dla dzieci piętrowe, jakby postawione jedno na drugie, syn bał się na nie wejść. Od razu chciałam zmieniać pokój, ale nie znając obiektu ciężko było wskazać lepsze położenie pokoju. Następnego dnia na spotkaniu z rezydentem okazało się, że inni mają jakieś awarie w łazienkach, wiec zostaliśmy w tym pokoju, bo bałam się, że możemy trafić gorzej. Co do jedzenia to bez rewelacji, ale ja akurat zawsze znalazłam coś dla siebie, były owoce i ciast na naszym turnusie nie brakowało do samego końca. Kiepskie było poranne pieczywo, na śniadanie jedliśmy głownie naleśniki, langoche, jajka i warzywa. Raczej nie było kolejek do jedzenia i miejsc w restauracji tez nie brakowało. Zjeżdżalnie i baseny fajne. Morze piękne, ale faktycznie na szerokiej, piaszczystej plaży "miny" po wielbłądach. Największym przekłamaniem są zdjęcia na stronie z ofertą, totalna przeróbka w fotoshopie. Patrząc na nie wygląda, że hotel jest bezpośrednio przy plaży, natomiast z hotelu nawet jej nie widać. Owszem, jest ona bliziutko, ale za budynkami. Duży plus to zaangażowanie animatorów, można było potańczyć, poćwiczyć. Oferowali rozrywkę, ale nie byli nachalni. Super wycieczka do parku krokodyli, najkorzystniej wybrać się prywatnie taksówką. Internet tylko przy recepcji i to słaby, ale akurat dla nas na urlopie nie był to priorytet.
Podsumowując nie jest to obiekt o wysokich standardach, jeżeli ktoś potrzebuje trochę luksusu to nie tutaj.

Dziękujemy, MonikaMJT
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Wspaniale spędzony czas. Największym plusem hotelu są przesympatyczni animatorzy, którzy zarażali swoim entuzjazmem i uśmiechem. Mimo że pracują cały dzień do późnej nocy zawsze są uśmiechnięci, roztańczeni i dają z siebie wszystko.
Codziennie aqua aerobik,step aerobic, gimnastyka, piłka plażowa, zumba, piłka nożna, piłka wodna, gry, zabawy i konkursy, wieczorami show, kabaret, dyskoteka dla maluszków i wiele wiele innych atrakcji.
Tak wspaniałego naładowanego pozytywną energią, tańcem i uśmiechem hotelu jeszcze nie widziałam. Codziennie inne rozrywki od rana do samej nocy. Nie można się nudzić.

Plaża cudowna, bardzo szeroka, z barem. Sam hotel jak na tunezyjskie standardy wypada bardzo dobrze. Cudownie klimatyczny. Pokoje czyste, codziennie sprzątane.Nie zawsze z samego rana ale hotel był pełny więc to oczywiste. Jedzenie smaczne, każdy coś dla siebie znajdzie. Czasami trzeba było chwilkę postać do naleśników czy pieczonego mięska ale nie było to uciążliwe. Obsługa miła i zawsze uśmiechnięta.
Jeśli kiedyś jeszcze odwiedzę Djerbę, na pewno będzie to Baya!!!

Pani rezydentka super, bardzo dużo opowiedziała nam o wyspie, poleciła co warto zobaczyć, czy to na własną rękę, czy wycieczkami organizowanymi z TUI.
Pozdrawiamy i dziękujemy Pani Moniko!

Wskazówka dotycząca pokoi: Lepsze pokoje są te na piętrze.
Dziękujemy, 836grazka_w
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Wszystko poniżej oczekiwań !!! Jedyne co ratuje ten hotel to morze i baseny. Na plus również zaangażowanie animatorów. I na tym niestety koniec pozytywów. Przyjechaliśmy o godz. 14 (doba hotelowa od 12) i co pokoje nie są gotowe. Trzeba czekać godzinę. I co? Pokój wykupiony standardowy (nie ekonomiczny) w piwnicy z widokiem na dwa krzaki (kwitnące ;-)) i mur. Klima zagrzybiała choć nie śmierdziała. Łazienka zaniedbana: gnijąca framuga, odpływ w umywalce i pod prysznicem to dziura z której śmierdzi. Płytki wyszczerbione. W pokoju dwa łóżka: jedno 200*160 cm i dwa pojedyncze dosunięte do siebie. Wygodne. Wystające jakieś haczyki ze ścian, wilgoć na suficie. Oczywiście na interwencję o zmianę pokoju (chyba jakiś manager) rozłożył ręce tłumacząc, że innych pokoi nie ma bo jest 100% obłożenie. Stwierdziliśmy, że w pokoju i tak będziemy tylko spać i temat zmiany odpuściliśmy. Dodam tylko, że Panie sprzątające dbały o czystość wzorowo. Restauracja: jedzenie to samo, wiecznie brak produktów (jak masło, miód, wędliny itd.), brak klimy na sali, wieczne kolejki do wszystkiego. Rozumiem, że dużo gości ale nie idę na posiłek żeby się irytować a nawet do tego dochodziło, mimo że jestem wyrozumiały i cierpliwy. Plaża: blisko hotelu - leniwym spacerkiem 3 minuty. Piaszczysta acz strasznie zanieczyszczona odchodami wielbłądów i koni. Woda bajecznie czysta, ciepła i różnorodna (raz gładka jak jezioro , na drugi dzień fale). Baseny zewnętrzne: dwa duże i brodzik. Jeden ze zjeżdżalniami głębokość od schodów do 1,6 m, drugi od 1,4 do 2,3 m. Przy basenach animatorzy zapełniali czas jakimiś tańcami, konkursami, aerobiki itp. Naprawdę dobra robota. Minus za serwowanie napojów. Plastikowe, giętkie kubeczki o pojemności poniżej 200 ml i tylko pseudo piwo z alkoholi - SŁABO!!! Zresztą na plaży było to samo a nawet gorzej, bo przy all inclusive wydzielali dwa kubeczki piwa na osobę SKANDAL !!! Alkohole dostępne tylko w barze w hotelu i to też w szklankach o małej pojemności tak więc aby wypić jednego drinka trzeba by zamówić chyba z trzy małe. Szkoda marnować czas i pogodę na stanie w kolejce do baru.
Podsumowując: Hotel z niskim standardem, nastawiony głównie na francuzów, cudownym morzem i wspaniałymi basenami. Brak animacji dla dzieci (raz puszczony TOM i Jerry i raz tańce dla dzieci) mimo posiadania amfiteatru i mini clubu. KONIEC MARUDZENIA. I tak wrócę do Tunezji, ale już nie do Baya Beach.

Wskazówka dotycząca pokoi: Na pewno unikajcie pokoi o numeracji poniżej 200.
2  Dziękujemy, allTraper