Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Wybrałam hotel ze względu na pozytywne opinie. Niestety po przybyciu na miejsce w godzinach wieczornych totalne rozczarowanie. Dostaliśmy pokój na piętrze, duży, czysty, ale z nieprzyjemnym zapachem z klimatyzacji. Wyszłam na balkon a tu mega hałas z jakiegoś urządzenia. Łóżko dla dzieci piętrowe, jakby postawione jedno na drugie, syn bał się na nie wejść. Od razu chciałam zmieniać pokój, ale nie znając obiektu ciężko było wskazać lepsze położenie pokoju. Następnego dnia na spotkaniu z rezydentem okazało się, że inni mają jakieś awarie w łazienkach, wiec zostaliśmy w tym pokoju, bo bałam się, że możemy trafić gorzej. Co do jedzenia to bez rewelacji, ale ja akurat zawsze znalazłam coś dla siebie, były owoce i ciast na naszym turnusie nie brakowało do samego końca. Kiepskie było poranne pieczywo, na śniadanie jedliśmy głownie naleśniki, langoche, jajka i warzywa. Raczej nie było kolejek do jedzenia i miejsc w restauracji tez nie brakowało. Zjeżdżalnie i baseny fajne. Morze piękne, ale faktycznie na szerokiej, piaszczystej plaży "miny" po wielbłądach. Największym przekłamaniem są zdjęcia na stronie z ofertą, totalna przeróbka w fotoshopie. Patrząc na nie wygląda, że hotel jest bezpośrednio przy plaży, natomiast z hotelu nawet jej nie widać. Owszem, jest ona bliziutko, ale za budynkami. Duży plus to zaangażowanie animatorów, można było potańczyć, poćwiczyć. Oferowali rozrywkę, ale nie byli nachalni. Super wycieczka do parku krokodyli, najkorzystniej wybrać się prywatnie taksówką. Internet tylko przy recepcji i to słaby, ale akurat dla nas na urlopie nie był to priorytet.
Podsumowując nie jest to obiekt o wysokich standardach, jeżeli ktoś potrzebuje trochę luksusu to nie tutaj.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, MonikaMJT
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Wszystko poniżej oczekiwań !!! Jedyne co ratuje ten hotel to morze i baseny. Na plus również zaangażowanie animatorów. I na tym niestety koniec pozytywów. Przyjechaliśmy o godz. 14 (doba hotelowa od 12) i co pokoje nie są gotowe. Trzeba czekać godzinę. I co? Pokój wykupiony standardowy (nie ekonomiczny) w piwnicy z widokiem na dwa krzaki (kwitnące ;-)) i mur. Klima zagrzybiała choć nie śmierdziała. Łazienka zaniedbana: gnijąca framuga, odpływ w umywalce i pod prysznicem to dziura z której śmierdzi. Płytki wyszczerbione. W pokoju dwa łóżka: jedno 200*160 cm i dwa pojedyncze dosunięte do siebie. Wygodne. Wystające jakieś haczyki ze ścian, wilgoć na suficie. Oczywiście na interwencję o zmianę pokoju (chyba jakiś manager) rozłożył ręce tłumacząc, że innych pokoi nie ma bo jest 100% obłożenie. Stwierdziliśmy, że w pokoju i tak będziemy tylko spać i temat zmiany odpuściliśmy. Dodam tylko, że Panie sprzątające dbały o czystość wzorowo. Restauracja: jedzenie to samo, wiecznie brak produktów (jak masło, miód, wędliny itd.), brak klimy na sali, wieczne kolejki do wszystkiego. Rozumiem, że dużo gości ale nie idę na posiłek żeby się irytować a nawet do tego dochodziło, mimo że jestem wyrozumiały i cierpliwy. Plaża: blisko hotelu - leniwym spacerkiem 3 minuty. Piaszczysta acz strasznie zanieczyszczona odchodami wielbłądów i koni. Woda bajecznie czysta, ciepła i różnorodna (raz gładka jak jezioro , na drugi dzień fale). Baseny zewnętrzne: dwa duże i brodzik. Jeden ze zjeżdżalniami głębokość od schodów do 1,6 m, drugi od 1,4 do 2,3 m. Przy basenach animatorzy zapełniali czas jakimiś tańcami, konkursami, aerobiki itp. Naprawdę dobra robota. Minus za serwowanie napojów. Plastikowe, giętkie kubeczki o pojemności poniżej 200 ml i tylko pseudo piwo z alkoholi - SŁABO!!! Zresztą na plaży było to samo a nawet gorzej, bo przy all inclusive wydzielali dwa kubeczki piwa na osobę SKANDAL !!! Alkohole dostępne tylko w barze w hotelu i to też w szklankach o małej pojemności tak więc aby wypić jednego drinka trzeba by zamówić chyba z trzy małe. Szkoda marnować czas i pogodę na stanie w kolejce do baru.
Podsumowując: Hotel z niskim standardem, nastawiony głównie na francuzów, cudownym morzem i wspaniałymi basenami. Brak animacji dla dzieci (raz puszczony TOM i Jerry i raz tańce dla dzieci) mimo posiadania amfiteatru i mini clubu. KONIEC MARUDZENIA. I tak wrócę do Tunezji, ale już nie do Baya Beach.

Wskazówka dotycząca pokoi: Na pewno unikajcie pokoi o numeracji poniżej 200.
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
2  Dziękujemy, allTraper
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Witam serdecznie! Hotel jest sklasyfikowany jako 3- gwiazdkowy i uważam, że zasługuje na więcej. Mój pokój był na 1 pietrze i był duży, zawsze wysprzątany. Jedzenie- może to odrobinę słabszy punkt hotelu, za to bardzo miła obsługa- na szczególne wyróżnienie zasługuje szef baru- Ferid- mega pomocny i życzliwy. W barze czy restauracji zawsze na mój uśmiech odpowiadali miła obsługą. Niesamowicie zaangażowani animatorzy- bardzo dużo się działo. Bardzo lubię taniec i tu było go dużo. Ja też trafiłam na moment strajku, ale widziałam jak wszyscy się dwoili i troili żeby klienci tego nie odczuli ( ja rozumiem prawo do strajku).

Dziękujemy, Honorata E
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Nie wiem skąd te opinie , poza Morzem to nic w tym hotelu nie zachwyca, plaża zabrudzona odchodami koni i wielbłądów. Bardzo słabe jedzenie , tragiczne drinki, brak leżaków no chyba że ktoś zarezerwuje sobie o 5 rano. pani rezydent w ogóle nie pomocna jakby z wielką łaską coś robiła. Pokoje w piwnicy zagrzybione , zniszczone i bez jakiegokolwiek widoku no chyba że ktoś lubi oglądać mur. W nocy hałas z pobliskiej dyskoteki.Nie polecam nawet za najniższą cenę.Najgorsze wakacje.

1  Dziękujemy, KatarzynaB3158
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Razem z moją dziewczyną wybraliśmy się do Baya Beach . Zasugerowaliśmy się opiniami innych klientów które były wspaniałe . Jakie to było nasze zdziwienie gdy po przyjeździe zobaczyliśmy na stołówce walkę o jedzenie . To co się tam działo to jedna wielka katastrofa . Trzeba prosić się o butelkę wody której nie chce obsługa dać. Automaty do napoi zepsute . W hotelu strajki które wymuszały na animatorach sprzątanie po posiłkach oraz nalewanie napoi przy basenie. Pokoje Ci którzy trafili na piętrach 1-2 znośne standard 3* natomiast piwnica to bardzo żałosny żart. Bar na plaży jeden spalony do fundamentów drugi zrobiony prowizorycznie przy czym barmani nie chętni do jakiejkolwiek pracy. Jeszcze odnośnie jedzenia po prostu go nie było serwowane na "śniadanie" ziemniaki pieczone z kolacji oraz bułeczki czekoladowe z pobliskiego marketu GIANT to śmiech na sali , obiady monotone tydzień dosłownie to samo. Współczuję rodzinną z dziećmi bo na prawdę będą mieli problem cokolwiek wybrać. Jedyne czego jest dużo to ciasta ale tylko 1h od rozpoczęcia obiadu/kolacji. All inclusive to tak na prawdę 3 posiłki bo snacki to pizza i to w naprawde małej porcji.
Podsumowując nie polecam hotelu chyba że ktoś wybierze opcję bez jedzenia .

1  Dziękujemy, Kacper B