Najlepszy hotel na Djerbie! Bardzo dużo, bardzo dobrego jedzenia. Obsługa hotelowa dba o gości w każdy możliwy sposób. Animacje bardzo ciekawe. Przepiękna plaża. Z opinii wynika, że bardzo mało Polaków odwiedza ten hotel - z pewnością to błąd! Polecam gorąco :)

Dziękujemy, WeronikaP1215
Zrecenzowano: 3 września 2019

Super hotel wszystko na wysokim poziomie można każdemu polecić
.Bardzo dobre animacje perfekcyjna obsługa ,bar i obsługa hotelowa na wysokim poziomie. Można dać pięć gwiazdek. Przez taki hotel można się zakochać w Tunezji.

Dziękujemy, Eujdjsjzj
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Witam. Byłam w Mehari 20-27.06. Hotel oceniam bardzo dobrze. Obsługa na najwyższym poziomie, pytają często czy wszystko ok i czy czegoś ci nie potrzeba. Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Jedzenia mnóstwo, dużo dań z owocami morza, każdy znajdzie coś dla siebie. Codziennie za darmo świeżo wyciskane soki na śniadanie i butelka lub więcej - jak kto woli wina do kolacji. W lobby bar super drinki typu mohito, pinacolada czy San Francisco (polecam). Animacje zarówno przy basenie jak i na plaży. Animatorzy bomba - pozdrowienia dla Szuszu
Codziennie w tzw amfiteatrze wieczorki tematyczne, show, tańce, pokazy. Teren hotelu ogromny baseny- osobny basen ze zjeżdżalniami dla dzieci, korty tenisowe, boiska do siatkówki i mini golfa, strzelnica, siłownia itp... Plaża hotelowa bardzo szeroka, czysta, codziennie sprzątana. Leżaki i parasole w cenie. Bar na plaży, nie trzeba schodzić na obiady... Morze czyste, lazurowa czysciutka woda, długo się idzie i jest płytko... To dla tych co nie umieją pływać (ja ). Na plaży parasiling - polecam, super sprawa i tanio 30 euro za 2 osoby! Również rowerki wodne i inne skutery A teraz z minusów - jeden jedyny malutki minusik to WiFi - jest owszem ale działa różnie... Na plaży super, w lobby, restauracji i przy basenie też zazwyczaj było ok, natomiast w pokoju dość kiepsko, czasem było, czasem nie... Tak czy inaczej polecam ten hotel w 100 % Jest mega ❤️

Dziękujemy, Aneta K
Zrecenzowano: 28 czerwca 2019

Wybierając hotel kierowaliśmy się marką IBEROSTAR ponieważ byliśmy w Maroku w Agadirze - i nie zawiedliśmy się!! Super obsługa na najwyższym poziomie za co serdecznie dziękujemy! Od obsługi na recepcji poprzez personel sprzątający(Panie wyczyniają cuda z ręczników;-) )po barmanów,kelnerów oraz SUPER obsługę Animatorów niezmordowanych od zmierzchu do świtu zapewniali ludziom świetną rozrywkę cały czas,uśmiechnięci z każdym gościem dużo rozmawiali proponowali zabawy non stop.Pozdrowienia dla nich!! Super obiekt baseny dla dzieci osobne ze zjezdżalniami mega!! dla dorosłych osobny dużo zieleni,przejście na plażę prze obiekty sportowe,korty tenisowe ,strzelnice dla łuku,pola do mini golfa,rzutek,boisko do kosza,siłowni na super czystą szeroką i bezpieczna plaże pilnowaną przez 3 -4 ratowników non stop mimo ze wejście do wody daleko poza żółte boje woda sięga dalej ledwo poza pas.Dużo atrakcji na plaży polecamy jak zawsze parasailng czyli lot na spadochronie za motorówka.
Dziękujemy całej ekipie hotelu za wspaniały pobyt na najwyższym poziomie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Byliśmy w pokoju 2207 z prawej strony hotelu cisza,spokój piękny widok szczególnie o wschodzie słonca;-)polecamy tamta część hotelu.
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, andreek01
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjechałam tutaj drugi raz i jestem pod ogromnym wrażeniem.. Hotel, pogoda, jedzenie, obsługa - super!!!! Zespół animatorów na wydokim poziomie, dba o dobrą zabawę gości od rana do nocy... A najbardzuej wyróżnia się Zak... jest zawsze uśmiechnięty, życzliwy dla wszystkich... Pełny profesjonalizm! Polecam!!

1  Dziękujemy, 696monikap