“Obiad a raczej porażka ”
La Mer A Dar El Bhar — recenzja

La Mer A Dar El Bhar
Nr 34 wśród 145 Restauracje (Wyspa Dżerba)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Ogródek
Opcje wyżywienia: Ogródek

Kierowani recenzjami poszliśmy na obiad, zeby spróbować tej niby pysznej kuchni. Na wstępie kelner poinformował nas ze nie ma menu w języku angielskim tylko niemiecki i francuski ale ze chetnie nam doradzi. Zamówiliśmy rybke, ktora wybiera sie samodzielnie, spaghetti z owocami morza i żeberka jagnięce. Po dość krótkim czasie oczekiwania dostaliśmy nasze "przysmaki". Jadalna byla tylko ryba z dosłownie 8 frytkami. Makaron rozgotowany w pomidorowej papce z twardą ośmiornicą, i dwoma krewetkami. A żeberka kości z obrośniete tłuszczem miesa trzeba bylo poszukać ktore i tak bylo twarde. Nie doprawione. Zawolalismy kelnera, który nam podawał i polecał te pyszności i nagle sie okazało ze zapomniał język angielski i nie rozumie co do niego mówimy, mimo iz wcześniej doskonale radził sobie w tym języku. Nie pomogly prośby o zmianę tych kości lub przynajmniej odliczenie czesci ceny za te niby jagnięcinę. Zdegustowani i glodni zapłaciliśmy 100 dinarow. Nie polecam z całego serca, nie ma nawet połowy plusa na temat tej marnej restauracji.

Dziękujemy, 138aleksandral

Zrecenzowano 10 czerwca 2018

Niewielka, dość intymna restauracyjka. Jest bardzo miło, nie ma nadętej i drętwej atmosfery. Człowiek czuje się tu swobodnie. Jest wybitnie dopieszczony przez obsługę. Posiłki są świeżutkie, porcje bardzo duże. Nie oszukując spagetti z owocami morza na moim talerzu to porcja około kilograma jak nic. I naprawdę suto okraszona morskimi "robalami" . Jest smacznie. Zero kłopotów żołądkowych. Kelnerzy rozmawiają biegle po francusku, niemiecku i angielsku. Autentycznie cieszą się na widok gości. Nie jest to wymuszony uśmiech ale szczera radość ze spotkania. Ogólnie Tunezyjczycy to sympatyczny naród, uprzejmi i radośni ludzie.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Dorota W
Zrecenzowano 22 lutego 2018

Termin wizyty: luty 2018
Zrecenzowano 21 sierpnia 2017

Termin wizyty: wrzesień 2016
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: darelbhar, Responsable relations publiques, La Mer A Dar El BharOdpowiedź udzielona 28 stycznia 2018

Zrecenzowano 3 marca 2016

Termin wizyty: czerwiec 2015

La Mer A Dar El Bhar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Playa Sidi Mehrez, Wyspa Dżerba

Midoun, Wyspa Dżerba

Byłeś(-aś) w La Mer A Dar El Bhar? Podziel się wrażeniami!