“Pyszne jedzenie”
No 9 2nd Restaurant — recenzja

No 9 2nd Restaurant
Nr 65 wśród 819 Restauracje (Patong)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Śniadanie, Obiad, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Śniadanie, Obiad, Rezerwacje
Zrecenzowano 3 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Wieczorami ustawiają się ludzie w kolejce do wejścia, więc warto przyjść trochę wcześniej (18-19). Zazwyczaj bardzo duża karta nie wróży najlepiej, tutaj karta jest ogromna, ale mimo to nasza kolacja była pyszna. Zdecydowaliśmy się na tajskie przystawki (spring rolls, chicken satay), dania główne (massaman carry i ryż smażony z kurczakiem), a na deser smażone banany. Wszystko było rewelacyjne. Do tego trzy duże Changi, a za wszystko zapłaciliśmy tylko około 1000 THB.

Szczerze polecam!

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, Tabs86

Zrecenzowano 25 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie naprawde przepyszne. Cenowo przyzwoicie. Bardzo mila obsluga. Trafilisny tu dzieki trip advisor, naprawde goraco polecam. Menu ponad 200 dan. Jest w czym.wybierac.

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, KamilK3408
Zrecenzowano 16 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemna atmosfera,obsługa i wspaniałe jedzienie, każdy znajdzie coś dla siebie. Zdecydowanie polecam!

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, k0rnel1988
Zrecenzowano 1 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Gdy zobaczycie menu- zwątpienie was ogarnie!:-) około 200 pozycji. Pierwsza myśl- tu nie może być dobrze. Ale jest!!! Chodziliśmy tam na obiady i śniadania prawie codzień! Ceny bardzo przyzwoite, a jakość jedzenia i porcje naprawdę dobre!! Stosowaliśmy sie tam przez prawie tydzien, nigdy nie mieliśmy żadnych problemów żołądkowych i mimo, że eksperymentowaliśmy z różnymi pozycjami w menu- zawsze byliśmy zadowoleni. Obsługa, zasługuje na wyróżnienie. To głośne "kapunkaaaaaaa" kiedy ktoś wstaje od stołu- bezcenne :-)))!!!

Termin wizyty: grudzień 2016
Dziękujemy, Mateusz S
Zrecenzowano 9 marca 2016 z urządzeń przenośnych

Czysto, miło
Na poziomie
Jedzenie dla każdego.
Tajskie nie pikantne, duzy wybór europejskiej kuchni
Pierwszy raz spotkałem sie z dwoma rodzajami krzesełek dla dzieci

Termin wizyty: marzec 2016
Dziękujemy, Piotr D

No 9 2nd Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w No 9 2nd Restaurant? Podziel się wrażeniami!