“Obiad”
No 9 2nd Restaurant — recenzja

No 9 2nd Restaurant
Nr 65 wśród 819 Restauracje (Patong)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch, Po godzinach, Obiad, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch, Po godzinach, Obiad, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie naprawde przepyszne. Cenowo przyzwoicie. Bardzo mila obsluga. Trafilisny tu dzieki trip advisor, naprawde goraco polecam. Menu ponad 200 dan. Jest w czym.wybierac.

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, KamilK3408

Zrecenzowano 16 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemna atmosfera,obsługa i wspaniałe jedzienie, każdy znajdzie coś dla siebie. Zdecydowanie polecam!

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, k0rnel1988
Zrecenzowano 1 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Gdy zobaczycie menu- zwątpienie was ogarnie!:-) około 200 pozycji. Pierwsza myśl- tu nie może być dobrze. Ale jest!!! Chodziliśmy tam na obiady i śniadania prawie codzień! Ceny bardzo przyzwoite, a jakość jedzenia i porcje naprawdę dobre!! Stosowaliśmy sie tam przez prawie tydzien, nigdy nie mieliśmy żadnych problemów żołądkowych i mimo, że eksperymentowaliśmy z różnymi pozycjami w menu- zawsze byliśmy zadowoleni. Obsługa, zasługuje na wyróżnienie. To głośne "kapunkaaaaaaa" kiedy ktoś wstaje od stołu- bezcenne :-)))!!!

Termin wizyty: grudzień 2016
Dziękujemy, Mateusz S
Zrecenzowano 9 marca 2016 z urządzeń przenośnych

Czysto, miło
Na poziomie
Jedzenie dla każdego.
Tajskie nie pikantne, duzy wybór europejskiej kuchni
Pierwszy raz spotkałem sie z dwoma rodzajami krzesełek dla dzieci

Termin wizyty: marzec 2016
Dziękujemy, Piotr D
Zrecenzowano 15 grudnia 2015 z urządzeń przenośnych

Jak w temacie. 2 dni odchorowywalem wizytę, pomimo, ze jedzenie było naprawdę smaczne. Cieżko po takim doświadczeniu polecić lokal.

Termin wizyty: grudzień 2015
Dziękujemy, Bartassw

No 9 2nd Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w No 9 2nd Restaurant? Podziel się wrażeniami!