“Przepysznie”
I Kroon Cafe & Hotel — recenzja

I Kroon Cafe & Hotel
Nr 28 wśród 819 Restauracje (Patong)
Kuchnie: Kawiarnia
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Zrecenzowano 20 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzonko przepyszne ładnie podane obsługa ok,sałatka Cezar burgery do wyboru lepszego w życiu nie jadłam nie jest ro ostatnia wizyta w tym lokalupolecam gorąco

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, 918danutal

Zrecenzowano 5 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Burgery, kanapki z krewetkami i świeże napoje (soki, jogurty) - naprawdę super! Jedno z lepszych miejsc na śniadania, jakie znaleźliśmy na Phuket. Polecamy!!!

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Tour734356
Zrecenzowano 30 grudnia 2017

Lokal otwarty dosc krotko (do 19), wybralismy sie tam na pizze. Jedna byla z szynka, druga z krewetkami, do tego soki. Soki pyszne , do wyboru z mnostwa owocow, świeże, mega. Pizza z szynka w porzadku. Ciasto na pizze oryginalne, nie tradycyjne, trochę jak na precle, jednak smaczne. Niestety pizza z krewetkami byla straszna, bo krewetki byly nieoczyszczone, bylo w nich mnóstwo szlamu, tragedia, skonczylo się niestety problemami zoladkowymi (za pozno zauwazony fakt). Dlatego polecam jako miejsce do wypicia dobrego smoothie, soku lub koktajlu oraz dań bez krewetek:)

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Klaudia S
Zrecenzowano 3 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre, smaczne i ładnie podane, choć w Tajlandii udało mi się jeść lepsze. Miła obsługa. Ładny wystrój. Czysto. Tajskie potrawy tanie.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano 29 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy na późne śniadanie, a w rezultacie zamówiliśmy dania główne. I-Kroon Sandwich i burger były pyszne. Bardzo miła obsługa i przystępne ceny. Polecam!

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, Tabs86

I Kroon Cafe & Hotel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w I Kroon Cafe & Hotel? Podziel się wrażeniami!