Fajnie

Przyjemnie się jeździ na słoniach. Miłe i fajne otoczenie. Siedzenia bez pasów. Słonie mają fajne... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 26 lutego 2017
Maciej L
Słoniki

Zrecenzowano: 21 grudnia 2016
Vistul
Ruda Śląska, Polska

Zrecenzowano: 7 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz przejechaliśmy się na słoniu i nigdy więcej!!! Szczerze to jak tylko przyjechaliśmy na miejsce i zobaczyliśmy jak to wyglada to nie mieliśmy ochoty wsiadać na słonia. Podczas przejażdżki opiekun kilkanaście razy uderzył zwierze z całej siły w czaszkę, słyszeliśmy tylko ten okropny dźwięk uderzeń! aż zaczęłam krzyczeć na niego, co robi, ale zupełnie się tym nie przejął. Co chwile kuł zwierze hakiem za ucho... oboje z mężem byliśmy zniesmaczeni i bez humoru przez resztę dnia. Wyobrażaliśmy sobie to w bardziej przyjemny sposób dla słoni, czyli ze będzie można je pogłaskać, dać smakołyk itd. Ale niestety rzeczywistość jest inna. W trakcie przejażdżki było widać w oddali kilka słoni przykutych krótkimi łańcuchami z dala od siebie- a one potrzebują kontaktu. Po powrocie z tego okropnego miejsca zaczęłam czytać w internecie o przejażdżkach na słoniach i w jaki sposób uczy się je tego.... i to było najgorsze! Zamiast przejażdżki na słoniach można wybrać dzień w sanktuarium dla słoni uratowanych właśnie z takich miejsc, w przyszłym tygodniu wybieramy się tam.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2018
Dziękujemy, rzeszut_gd
Zrecenzowano: 26 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Przyjemnie się jeździ na słoniach. Miłe i fajne otoczenie. Siedzenia bez pasów. Słonie mają fajne imiona.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2017
Dziękujemy, Maciej L
Zrecenzowano: 21 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Wizyta w Tajlandi niemal zawsze jako jeden z punktów ma spotkanie z tymi fantastycznymi zwierzakami. Osobiście forma w jakiej słonie są prezentowane tutaj na łancuchach i przejażdżki dla turystów jest przykra. Dla miłośników tych pięknych zwierząt oglądanie słoni w niewoli na takiej farmie nie jest czymś miłym. Coż co kraj to obyczaj i trzeba to przyjąć jako pewien standard. Zwierzęta zadbane, karmione, kąpane w rzece co wieczór. Generalnie warto zobaczyć i wyrobić sobie własną opinię.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2016
Dziękujemy, Vistul
Zrecenzowano: 18 listopada 2016

Sympatyczna wycieczka , miłe doświadczenie . W końcu doświadczyłem dotyku i przejażdżki na słoniu - bardzo dostojne i sympatyczne zwierzaki . Wiele dyskusji na tematy więzienia i wykorzystywania słoni , ja zauważyłem radosne , spokojne stadko 22 słoni które ktoś uratował przed zabiciem w związku z osiedleniem się to ludzi na pobliskie plantacje kauczuku i palmy olejowej , adaptacja uratowała zwierzęta przed skutkami cywilizacji w zamian współgrając - no niestety na warunkach człowieka . :)

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2016
Dziękujemy, zbychjankowski
Zrecenzowano: 10 września 2015

Jazda na słoniu nie należy do czynności które wykonujemy na co dzień dlatego będąc w Tajlandii skorzystaliśmy z okazji , tym bardziej że flora i fauna jeszcze bardziej nas motywowała do działania :)

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2015
Dziękujemy, pawnaw