Negombo

“Świetne owoce morza”
Sea View Restaurant — recenzja

Sea View Restaurant
Nr 18 wśród 265 Restauracje (Negombo)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 9 września 2019

Resteuracja blisko plaży. Świeże, super zrobione owoce morza, bardzo miła atmosfera, dobre ceny - polecam

Dziękujemy, LukaszW336

Zrecenzowano 29 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Naprawdę polecam !! Klimatyczne miejsce z pysznym jedzeniem i zimnym piwkiem
Za całą kolacje z napojami zapłaciliśmy 10000 LKR

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 690kamila_
Zrecenzowano 21 maja 2017

Mała rodzinna restauracja. Zmówiliśmy krewetki grilowane i w sosie słodko-kwaśnym (a jakże!) i soki wyciskane. Pomimo tego, że byliśmy tam w trzecim tygodniu pobytu na Sri Lance i jedliśmy w różnych miejscach, to wspólnie ocenimy (z żoną), że to jedno z najlepszych miejsc z jedzeniem w Negombo. Naprawdę. Świeże, smaczne i naprawdę niedrogo.

Termin wizyty: listopad 2016
Dziękujemy, Grzesiuf
Zrecenzowano 25 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jest tu pyszne, zwłaszcza sri lankan curry. Jeszcze nigdy nie piłam tak dobrych soków świeżowyciskanych. Jest tu bardzo miła atmosfera. Same miejsce jest przytulne. Jeśli chodzi o ceny to są one moim zdaniem średnie lecz warto tu przyjść i samemu się przekonać.

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, kingson999
Zrecenzowano 3 grudnia 2015

Bardzo sympatyczna i usmiechnieta obsluga, jedzenie przepyszne! Nigdy nie jadlam lepszych krewetek! Wszystko idealnie doprawione, krotki czas oczekiwania na zamowienie.

Termin wizyty: listopad 2015
Dziękujemy, Miss V

Sea View Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Negombo, Western Province

Byłeś(-aś) w Sea View Restaurant? Podziel się wrażeniami!