“Klimatyczne miejsce”
Basma Coffee — recenzja

Basma Coffee
Nr 1 wśród 4 Kawa i herbata (Jaffa)
Kuchnie: Fast Food, Kawiarnia
Zrecenzowano 23 lipca 2018

Klimatyczna kawiarnia z szerokim wyborem kaw oraz alkoholi. Polecam hummus i szakszukę - pierwsza klasa :) Bardzo miła obsługa kelnerska. Na pewno tu wrócę!

Dziękujemy, NataliaOlga89

Zrecenzowano 10 lipca 2018

Bardzo klimatyczne miejsce z pyszną lokalną kawą z kardamonem, zlokalizowane jest w Starej Jaffie także jest to obowiązkowy przystanek podczas zwiedzania Jaffy. Jedzenie również bardzo smaczne i w pięknej okolicy. Polecam.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 819sylwiab
Zrecenzowano 1 czerwca 2018

Najlepszy deser EVER - Knaffeh @ Basma Coffee. Dopieszczony na arabską nutę. Także kawa arabska wyśmienita. I to wszystko za naprawdę niewielkie jak na Jaffę pieniądze! Szkoda, że odkryliśmy tę knajpkę dopiero w ostatni dzień pobytu.

Dziękujemy, progrock84
Zrecenzowano 1 czerwca 2018

KNAFFEH @ Basma Coffee - absolutnie najlepszy deser jaki jedliśmy w życiu! Pozostałe desery także b. dobre. Kawa arabska także wyśmienita. Szkoda, że knajpkę odkryliśmy w ostatni dzień pobytu w Starej Jaffie. A to wszystko za bardzo małe pieniądze jak na Jaffę.

Dziękujemy, Karol S
Zrecenzowano 16 października 2017 z urządzeń przenośnych

Fajne klimatyczne miejsce na odpoczynek i wypicie orginalnej tureckiej kawy podczas zwiedzania Jaffy polecam!

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Ewelina14-87

Basma Coffee — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jaffa, Tel Aviv
Tel Aviv, Tel Aviv District

Byłeś(-aś) w Basma Coffee? Podziel się wrażeniami!