“Piwo”
Puaa — recenzja

Puaa
Nr 2 wśród 119 Restauracje (Jaffa)
Kuchnie: Izraelska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 października 2018 z urządzeń przenośnych

Spacerując po dzielnicy targowej Jaffy przysiedliśmy na chwilę żeby odpocząć. Nie zamówiliśmy jedzenia więc nie komentujemy. Zamówiliśmy tylko lokalne jasne piwo i...dostaliśmy je razem ze zmrożonymi szklankami i dzbankiem darmowej wody, więc byliśmy mile zaskoczeni. Miejsce bardzo klimatyczne.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Krzysztof B

Zrecenzowano 29 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Kierowani opiniami wybraliśmy się tam na śniadanie. Lokal wygląda przytulnie i jest domowa atmosfera, ale z czystością mają problem. Na złożenie zamówienia czekaliśmy około 25 minut, chociaż było kilku kelnerów i mało ludzi. Zamówiłem z kolegą szakszukę. Dostaliśmy czerwoną breję z dwoma jajkami. Ja miałem pikantną i jeszcze dała się zjeść, ale kolega swojej nie dojadł, bo była bez smaku. Do tego dostaliśmy po miseczce z humusem, średniej jakości i sałatką z ogórka, pomidorów i pietruszki z przyprawami. No i jeszcze chlebo-bułka, też niezbyt. Cena za danie 46 szekli. Więcej tam nie pójdę.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, RAVJUD
Zrecenzowano 30 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo przeciętne, obsługa taka sobie, na koniec kelnerka ZAŻĄDAŁA napiwku, który jej się nie należał.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Bartek Ś
Zrecenzowano 25 września 2017 z urządzeń przenośnych

Wystrój jak w domu. Lokal znajduje się w wąskiej urokliwej uliczcce w Jaffie. Super miejsce, extra jedzenie i atmosfera... POLECAM

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Anna L
Zrecenzowano 29 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce żeby dobrze zjeść i w świetnym towarzystwie. Ucieczka od centrum. Polecam na turystyczny wyjazd i relaks ze znajomymi

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, jolam2016

Puaa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tel Aviv, Tel Aviv District

Byłeś(-aś) w Puaa? Podziel się wrażeniami!