Must see

Coś co trzeba zobaczyć na Bali dla własnego doświadczenia. Bardzo ładny park z uliczkami, rzeczkami... Przeczytaj więcej

Aguushka
Małpy

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019
R3723ZZmonikam
Przeczytaj wszystkie recenzje (33 703)

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Extra !!! Bardzo fajna atrakcja. Małpy na ogół przyjazne. Należy jednak zachować ostrożność i uważać na rzeczy osobiste.

Dziękujemy, 638joannat
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie lubię małp ,są wredne. Ale dla Europejczyka chyba jest ciekawie oglądanie ich w naturalnym środowisku. Więc polecam bo miejsce jest fajne.

Dziękujemy, R3723ZZmonikam
Zrecenzowano: 9 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nigdy nie byłam w podobnym miejscu więc nie mam porównania ale jak dla mnie rewelacja. Za ok 10 zł wchodzi się do parku pełnego małp żyjących na wolności nie w klatkach. Małpy są wszędzie, jest kilka miejsc "jadalni" gdzie można podejść bardzo blisko zwierząt. Nie spotkałam się z agresywnym zachowaniem z ich strony, raczej są śmiesznie ciekawskie :) sam park stosunkowo duży, fajnie rozplanowany i zagospodarowany, na ok 2godzinny spacer ze zdjęciami. Bardzo polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, 47urszular
Zrecenzowano: 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Dżungla to najlepsza część Bali i monkey forest jest wręcz niesamowite od samych małp po drzewa i roslinnosc i możliwość spaceru po dzungli

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, 461zuzannap
Zrecenzowano: 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Las z małpami. Dużo turystów, należy uważać na gadżety, okulary i napoje - małpki kradną niesamowicie szybko i z zaskoczenia. W lesie jest bardzo parno zatem warto mieć przewiewne ubrania. Ogólnie polecam:)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, 490natak