“Pysznie , pysznie, pysznie!”

The Fair Warung Bale by the Fair Future Foundation
Nr 47 wśród 1 089 Restauracje (Ubud)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam. Swietna relacja jakości do ceny , dania podane szybko , estetycznie i co najważniejsze bardzo smacznie. Obsługa to wolontariusze, knajpa w ramach fundacji ,cały zysk przeznaczany na działalność charytatywną.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, tomaszg606
  • Więcej języków

Zrecenzowano 25 września 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie ;) super klimat i ceny w porzadku ;) polecam na wypad ze znajomymi ;) na pewno wrocimy w to miejsce ;)

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, jakubs819
Zrecenzowano 30 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Najlepsze jedzenie w Indonezji do tej pory :) każdy kto zawita to ubud musi tu przyjść i zjeść :)coś pysznego!!!

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Dominika M
Zrecenzowano 24 marca 2017

Pyszne jedzenie, genialna atmosfera a do tego wyjątkowy cel. Jedząc to przepyszne jedzenie wspieramy potrzebujących. Każdy kto przyjeżdza na Bali powinien przyjść do tej restauracji :)

Termin wizyty: marzec 2017
Dziękujemy, MagdalenaModro
Zrecenzowano 1 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Właściwie podsumowanie znajduje się w tytule recenzji. Byliśmy dwa razy z całą rodzinką, więc mamy przegląd 8 dań i 3 deserów. Jedzenie bardzo smaczne i porcje duże albo i bardzo duże. Ceny od 60k do 110k idr - rzeczywiście wyższe od innych warungów i chociaż stosunek jakości do ceny nie wskazuje aż na taką różnicę jakości, to szczytny cel ją dobrze tłumaczy. Niestety desery co najwyżej średnie, obsługa generalnie miła, ale w sumie zależy to od składu, np. dzisiaj trafiliśmy nieco gorzej i zapomniano o części naszego zamówienia :-) jak dla mnie warto wpaść. Sumaryczna ocena to 4 z plusem. Jak dla mnie porcje nieco zbyt duże, zmienna obsługa i słabe desery i duża cena, mimo szczytnego celu, uniemożliwiają postawienie 5.

Termin wizyty: listopad 2016
Dziękujemy, JarekP_12

The Fair Warung Bale by the Fair Future Foundation — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ubud, Gianyar Regency

Ubud, Gianyar Regency

Byłeś(-aś) w The Fair Warung Bale by the Fair Future Foundation? Podziel się wrażeniami!