Ubud

atrakcja z okolic Ubud

Zrecenzowano: 13 lutego 2017
joasia67
Kopenhaga, Dania
Przeczytaj wszystkie recenzje (4 401)

Zrecenzowano: 18 marca 2019

Nic nadzwyczajnego - zwykły wodospad z woda. Ciekawe jest tylko to w jaki sposób z tego w sumie mało interesującego miejsca zrobiono atrakcję turystyczną na której zarabia się pieniądze. Strome schody mogą stanowić dla niektórych bariere nie do przejścia. W sumie ujdzie.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, piotrb779
Zrecenzowano: 21 września 2018 z urządzeń przenośnych

Warto zobaczyć ten wodospad. Piękne widoki i przyjemna kąpiel. Dodatkowo wiele miejsc do zrobienia pięknych zdjęć.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, monikazurawska_
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jeden z ładniejszych wodospadów na wyspie. Ładnie umiejscowiony, trzeba pokonać trochę schodów by do niego dotrzeć. Jednak wysiłek wynagradza urok tego miejsca.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Michal274812
Zrecenzowano: 18 kwietnia 2017

Nad wodospad trafiliśmy pod koniec intensywnego dnia, co było średnim pomysłem, jako że trzeba pokonać dość sporą liczbę wysokich stopni. Wody po porze deszczowej nie były krystalicznie czyste, a raczej żółtawe. Mimo tych zastrzeżeń sama lokalizacja jest cicha i spokojna, wstęp symboliczny (10.000 rupii), a możliwość podejścia niemal do miejsca spadku bardzo kusząca.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2017
Dziękujemy, ArturMichalak
Zrecenzowano: 13 lutego 2017

warto tu zawitac i zobaczyc a nawet zejsc po wielu schodach ( wejscie jest troche bardziej meczace :-) ) i wykapac sie badz tylko popatrzec.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2017
Dziękujemy, joasia67