“Można dobrze zjeść ”
Warung Biahbiah — recenzja

Warung Biahbiah
Nr 264 wśród 1 047 Restauracje (Ubud)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 października 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawe, nieduże miejsce w centrum Ubud. Zawsze jest tam dużo gości. Typowo indonezyjskie jedzenie, duże porcje w stosunkowo dobrych cenach jak na Ubud. Bardzo dobre mie goreng. Polecam.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Karolina H

Zrecenzowano 16 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jak na Ubud tanie, co więcej smaczne i ładnie podane. Knajpka nieduża, przez co często trzeba czekać w sporej kolejce na miejsce/stolik współdzielony z innymi klientami. Podsumowując, jedzenie smaczne, ale nie warte czekania kilkunastu minut w kolejce.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Maciej P
Zrecenzowano 3 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Szkoda, że trafiliśmy tutaj przypadkiem w ostatni wieczór naszego pobytu w Ubud. Ceny tanie, obsługa sprawna a jedzenie bardzo smaczne. Zaletą tego miejsca jest możliwość zamawiania malutkich porcji, dzięki czemu mieliśmy okazję posmakować w sumie ponad 10 różnych dań. I każde było smaczne!!! Za całość dla 4 osobowej rodziny, w tym 2 piwa:-), zapłaciliśmy 300k idr.

Termin wizyty: listopad 2016
1  Dziękujemy, JarekP_12
Zrecenzowano 8 października 2016

Zdecydowanie jest to miejsce dla osób, które chcą zjeść tanio i dużo. Dostaniesz tu wielki talerz Nasi Campur, którym spokojnie się najesz w cenie 6-7zł! Zamawiając tutaj z mężem dwie przystawki, dwa dania główne, dwa desery i dwa napoje zapłaciliśmy ok. 35zł za wszystko, więc jest to jedna z najtańszych knajp w Ubud. Co do samego jedzenia to nie jest najlepiej przyprawione, a szczególnie jest to odczuwalne przy deserach, które bez maczania w cukrze palmowym byłyby bez smaku. Nasi Campur było smaczne i zastrzeżeń nie mieliśmy. Obsługa jest w porządku, choć da się odczuć, że pracuje tam niewiele osób, a przy licznej ilości klientów zdarzają się zawirowania z zamówieniami. Na pewno warto tu zaglądnąć, jeśli chce się zaoszczędzić wydatki a nie umrzeć z głodu :)

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Jagodowa_Patrycja
Zrecenzowano 3 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Jak w tytule, czyli - zarazem tanio, smacznie a jednoczesnie w bardzo sympatycznej atmosferze. Na jedzenie nie czeka sie dlugo i choc w sezonie wieczorem ustawiaja sie kolejki nie czeka sie dlugo w ogonku. Zdecydowanie warto!

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, Przemek L

Warung Biahbiah — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ubud, Gianyar Regency

Byłeś(-aś) w Warung Biahbiah? Podziel się wrażeniami!