“Przyzwoicie ”
Melting Wok Warung — recenzja

Melting Wok Warung
Nr 80 wśród 1 064 Restauracje (Ubud)
Kuchnie: Indonezyjska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 28 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie, w przystępnej cenie. Zamawialiśmy zielone curry było ok.
Obsługa miła i szybka, ceny przeciętne

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, mi_oszs118

Zrecenzowano 15 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy przez przypadek. Miejsca nie było ale udało się zarezerwować stolik na 1.5h i wydaje się to być w tej knajpie koniecznością gdyż podczas naszej wizyty z kwitkiem odeszło bardzo wiele osób. Jedzenie bardzo smaczne i za rozsądne pieniądze. Obsługa przemiła i profesjonalna! Polecamy!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, adammU7418MD
Zrecenzowano 8 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna mała karta dań. Dosłownie 5 pozycji. Dobra autentyczna kuchnia indonezyjska. Ceny bardzo umiarkowane. Restauracja godna polecenia

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, bohdans537
Zrecenzowano 11 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Była to bardzo przyjemna wizyta. Trochę pomieszanie tradycji europejskich i tutejszych. Zaczynając od jedzenia: przepyszne curry, pyszne europejskie desery i nie najwyższych lotów kurczak w imbirze (był idealnie chrupki, ale smaku w nim było niewiele). Poza napojami, deserami i chyba curry reszta menu jest zmienna. Nie ma nawet karty, a codzienne menu wypisywane jest na tablicach. Z jednej strony bardzo to fajne, bo gwarantuje świeżość, ale jednak ludzie lubią czasem wpaść na coś co już znają i co im smakuje. No cóż-taka strategia. Bardzo miło, że obsługa wszystko skrupulatnie tłumaczy (o co chodzi z brakiem karty, co jest na tablicach i jak potrawy z menu są przyrządzane). Obsługa w ogóle jest bardzo miła i wykwalifikowana jak na tutejsze standardy (nie umniejszając nikomu). Widać, że właścicielka nie tylko zapewnia im wypłatę do kieszeni, ale i rozwój. Sama właścicielka też jest godna uwagi, bo dużo jej na sali. Pomaga, dopytuje, rozmawia, żegna gości. Niektórzy mogli by powiedzieć, że jest jej za dużo...ja uważam, że jest jej w sam raz i dodaje kolorytu temu miejscu. Jest rzecz, która mi w tym miejscu absolutnie przeszkadza-tafle szkła na drewnianych stołach. Talerze latają na lewo i prawo, strasznie to niewygodne.

Termin wizyty: listopad 2016
Dziękujemy, M K
Zrecenzowano 8 października 2016

Zagościliśmy tutaj z mężem dwa razy i trafiliśmy do tego miejsca z polecenia. Nie żałowaliśmy spędzonego tam czasu. Karta menu jest bardzo prosta (opisana na tablicach kredowych). Właściwie składa się z dwóch głównych dań rozróżnionych w zależności od dodatków, a oprócz tego są zawsze dwa inne dania dnia (my akurat dwa razy trafiliśmy na te same dania dnia, więc nie wiem czy rzeczywiście codziennie są inne). Ja próbowałam Sauted Wok Curry Noodles z mlekiem kokosowym - bardzo duża porcja, danie świeżutkie i pyszne. Używają tutaj dużo mięty w potrawach, co również nam bardzo smakowało. Mąż kosztował Shredded Chicken with grated fresh coconut + achards + rice - również pyszne i lekkie danie. Za drugim razem wzięłam danie dnia z owocami morza. Sos był dość mocny i bardzo słony, co nie wywołało na mnie pozytywnego wrażenia. Owoców morza nie było za wiele, ale były smaczne. Na deser wzięliśmy naleśnika czekoladowego z cukrem brązowym. W smaku przepyszny, tylko szkoda, że taka mała porcja. Dania ze stałej karty lokalu szczerze polecamy :)

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Jagodowa_Patrycja

Melting Wok Warung — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ubud, Gianyar Regency

Byłeś(-aś) w Melting Wok Warung? Podziel się wrażeniami!