“Na zabicie głodu”
Hongalia — recenzja

Hongalia
Nr 66 wśród 1 091 Restauracje (Ubud)
Zrecenzowano 23 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacja! Przez cały wyjazd wpadaliśmy razem z mężem na zupy, które były warte swoich cen :) Nie jest drogo, super obsługa, jedzenie za każdym razem rewelacyjne :) Przystawki petarda! Szczególnie polecamy pampuchy z pasta z czerwonej fasoli :)

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, katarzynan323

Zrecenzowano 4 września 2018

Bez rewelacji. Pojechaliśmy tam specjalnie na obiad, skuszeni dobrymi ocenami. Na przystawkę wybraliśmy krewetki z domowym sosem, który okazał się zwykłym ketchupem. Same krewetki smaczne. Na danie główne mieliśmy wołowinę, która była tak gumowata, że nie dało się jej jeść. Zamówiłam również makaron z krewetkami i rybą - okazało się, że jest to zupa, w dodatku bez ryby. Soki świeżo wyciskane pomieszane z wodą, nie było praktycznie czuć smaku owoców. Nie wiem, skąd te dobre opinie, my już tam nie wrócimy,

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Paulina Ż
Zrecenzowano 26 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie. Duże porcje. Smacznie. Cena do jakości i ilości jest odpowiednia. Można się najeść do syta. Na zdjęciu smażony makaron z kurczakiem i krewetkami.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, grzegorzr154
Zrecenzowano 1 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tam zupełnie przypadkiem, ale mimo, że z zewnątrz miejsce to nie jest szczególnie zachęcające, to po spróbowaniu zamówionych przez nas dań byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Przyjemna atmosfera, bardzo miła obsluga, dobre ceny i pyszne jedzenie. Jedliśmy już w kilku restauracjach w Ubud, ale w Hongalia zdecydowanie było najsmaczniej. Na pewno jeszcze tam z miłą chęcią wrócimy.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, Justyna P
Zrecenzowano 10 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie i nie drogie ale hałas z ulicy koszmarny. Duże porcje. Kurczak z kośćmi w carry :) bardzo miła obsługa.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, 384joannar

Hongalia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ubud, Gianyar Regency

Byłeś(-aś) w Hongalia? Podziel się wrażeniami!