Wizyta na Bali

Mega profesjonalna baza. Mega cudowni ludzie. Natalia cudowna ale i wymagająca :-) Mega nurki... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
799rafalp
Olsztyn, Polska
Zjawiskowe nurki:)

Byliśmy 5 osobową grupą na nurkach u Mariusza, bardzo sympatyczny człowiek, wszystko zorganizowane... Przeczytaj więcej

RodiS82

Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Profesjonalna baza nurkowa! Wszystko na czas, punktualnie i bezproblemowo. No i Natalia :) Świetny kompan doskonałych nurkowań :) Profesjonalistka w każdym calu. Wielkie dzięki za fajne nurki i pomoc na lądzie. Do zobaczenia.

Dziękujemy, Kertoip12
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TimorDiver, General Manager, Diving IndoOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Fantastycznie, że i czas pod wodą, i na lądzie należy do udanych :) Gratulujemy udanych wakacji i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Wszystko super - były manty, były żółwie, były rybki, była miła i profesjonalna obsługa, smaczny lunch - polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z atrakcją
1  Dziękujemy, dariusz_z_lublina

Same superlatywy, więc wakacje 100% udane! Dziękujemy za komentarz Dariusz i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano: 8 lipca 2019

Pierwszy raz nurkowałam z asystą. Plusy: polski instruktor, spokojne podejście, doskonałe widoki, mimo krótkiego czasu wiele zobaczyłam.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z atrakcją
Dziękujemy, Jamróz B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TimorDiver, General Manager, Diving IndoOdpowiedź udzielona 18 lipca 2019

Dziękujemy za komentarz i zapraszamy ponownie! Mamy nadzieję, że ty razem uda się ponurkować więcej :)

Zrecenzowano: 4 czerwca 2019

nasza wycieczka do tego miejsca to nie zapomniane chwile jest tam tak dużo atrakcji że nie bardzo wiadomo o czego zacząć zwiedzaliśmy wszystko po koleli chłoneliśmy piękno i urok do dzisiaj wspominamy i chyba jeszcze powtórzymy taki wypad.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, goralkrzysztof4

Dziękujemy ślicznie za komentarz Krzysztof! Super, że pobyt się udał i zapraszamy ponownie :)

Zrecenzowano: 3 czerwca 2019

Znajomi polecili mi Diving Indo oraz przesympatyczna Natalie Lis jako ludzi o doskonałym doświadczeniu oraz wiedzy niezbędnej do zorganizowania tak podwodnych jak i lądowych wakacji na Bali - i mówiąc szczerze- był to strzał w 10tkę. Na Bali pojechałem sam, i mówiąc szczerze miałem zamiar trochę ponurkować, trochę się ponudzić. Nurkowanie z Natalią okazało się niezapomnianym przeżyciem, zabrała mnie w niesamowite miejsca, pokazała skąd najlepiej obserwować Manty. Mieliśmy też szczęście i możliwość obserwacji rekina w naturalnym środowisku, Wspaniałe nurkowania na Liberty..... generalnie nie było nurkowań nudnych , trudno też określić które było lepsze a które gorsze.... Nie ma co liczyć na nudę również po nurkowaniu. Mówiąc szczerze 2 tyg to mało żeby zobaczyć Bali. Serdecznie polecam Diving-Indo oraz Natalię z którą zrobiłem 8 z 10 nurkowań - i wszystkie były niesamowite. Tak naprawdę zabrakło mi czasu tylko na drugą część planu- zdołałem się ponudzić na leżaku plażowym tylko w pierwszy dzień (kilka godzin) po przylocie i kilka godzin- tuż przed wylotem, nie było czasu na słodkie lenistwo ;) Jeszcze raz dziękuję i gorąco polecam

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, jaceks01021974

Piękny komentarz Jacek, dziękujemy! :) Badzo nas cieszy, że pobyt się udał i gratulujemy spotkania z rekinem! Zapraszamy po raz kolejny, tym razem na dłużej, żeby znalazło się więcej czasu na słodkie lenistwo :)