Piękne zachody słońca

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019
R3723ZZmonikam
Najdłuższa plaża z restauracjami na świecie,...chyba :-)

Zrecenzowano: 17 lutego 2019
Jaroslaw K
Kraków, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (10 125)

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Warto wybrać się wieczorem na plażę aby podziwiać zachody słońca oraz ceremonie balijskie. W tedy można vieszyc6sie tu ciszą.

Dziękujemy, R3723ZZmonikam
Zrecenzowano: 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Plaża miejska, łatwo dostępna z okolicznych hoteli, dosyć czysta, kilka szkół serfingu, częściowo zacieniona drzewami,

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, andrzejsZ9665PT
Zrecenzowano: 29 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie dla Kuta. Brudno brak możliwości odwiedzenia plazy wieczorem na spacer. Pełno śmieci i naganiaczy. Plaża nadaje sie tylko dla surferów gdyz sa za duże fale aby moc sie kapać.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, magdalenab16
Zrecenzowano: 17 lutego 2019

Chyba najdłuższa plaża z setką restauracji jaką widziałem. Niesamowita atmosfera, stoliki ustawione bezpośrednio na plaży, ceny umiarkowane i niskie. Najlepiej oczywiście zamawiać alkohole butelkowane i owoce morza smażone na grillu.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2018
1  Dziękujemy, Jaroslaw K
Zrecenzowano: 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

No trochę żałujemy, że tu przyjechaliśmy. Atrakcji nie było, a wty momencie padał deszcz i jedyną atrakcją była wizyta w markecie ( nie wartym czasu ) dlatego wróciliśmy do hotelu na własną rękę przygodną „taksowkà dla zakochanych”. Cena nie była straszna .

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Amal150309