“Niesamowite”
Good Vibes Cafe — recenzja

Good Vibes Cafe
Nr 3 wśród 424 Restauracje (Agra)

Blisko taj mahala i najepsze jedzenie jakie jadlem w Indiach. Zjebiaszczy relaks i mega pomocni ludzie

Dziękujemy, Baza_travel0093

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Smaczne jedzenie, bardzo miła obsługa, z którą możesz swobodnie porozmawiać. Szczerze polecam, jedno z lepszych miejsc w Agrze?

Dziękujemy, TomaszG2298
Zrecenzowano 28 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjazne i bardzo smaczne miejsce! warto odwiedzić będąc w Agrze. Miejsce stworzone przez dobrych i życzliwych ludzi ❤️

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, 397aniak
Zrecenzowano 5 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo pozytywne miejsce z bardzo smaczym jedzeniem. Sporo bacpackersów się tu stołuje i przesiaduje. Młoda szczera i miła obsługa. Hippie wystrój. Czynne do ostatniego klienta. Polecam

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, cza1zip
Zrecenzowano 7 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie kiepskie , mało urozmaicone zamówiliśmy 2 dania w różnych sosach przyszły 2 dania w w tych samych czerwonych sosach jedno tylko bardziej ostre . Warunki średnie dosyć brudno . Nie polecam korzystać z toalety.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 771damiang

Good Vibes Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Agra, Agra District

Byłeś(-aś) w Good Vibes Cafe? Podziel się wrażeniami!